Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel – Znojmo

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Autobaterie Kopečný s.r.o. (pobočka Znojmo)1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Hakenova 3640/21, Znojmo Bezdlužná

Nabízíme autodíly a autobaterie - Varta, AFA. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na všechny typy zahraničních vozidel, oleje, čištění FAP filtrů, autožárovky - NARVA. Autoopravna - rychloservis všech typů vozidel. Pneuservis. Dále nabízíme elektrické invalidní vozíky SELVO.

2Autosklo LASSY, s.r.o. - (pobočka Znojmo)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(32)
Dobšická 3399/5, Znojmo
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Výměny, opravy, prodej a výměna autoskel a střešních oken pro všechny typy vozidel. Pneuservis pro osobní a užitkové automobily.

3Lengál Aleš

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Únanov 28, Únanov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme montáže, opravy a revize LPG zařízení. Nabízíme plnění a servis klimatizací. Seřizujeme geometrii, motory a přední nápravy. Zajišťujeme karosářské práce včetně lakování. Zaměřujeme se také na mechanické opravy všech zahraničních vozidel.

4Leikep Petr

Provozujeme pneuservis. Provádíme výměny, opravy, tónování a kódování autoskel. Prodáváme autodíly. Provozujeme nákladní autodopravu vozidlem Peugeot Boxer.

5Stratil Karel, Ing.

Polní 401, Šanov Bezdlužná

Zabýváme se technologií na opravu prasklin autoskel firmy PS Service Systeme, prodáváme materiál a provádíme školení a poradenství.


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel v lokalitě Znojmo – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Znojmo.