Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel – Uherské Hradiště

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1Autoservis 1000 s.r.o.

Pivovarská 508, Jarošov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se opravou osobních a dodávkových vozidel, výjimečně nákladních. Současně provádíme veškeré služby pneuservisu. Příprava vozidel na STK, laserová geometrie, výměna autoskel, odtah vozidel, ekologická likvidace vozidel. Jsme certifikovaným členem APM Automotive s.r.o. - auto profiteam.

2VENAMO s.r.o. (Uherské Hradiště)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(53)
Zámecká 7, Veselí nad Moravou
Dnes už má zavřeno

Prodáváme náhradní díly na osobní automobily a díly pro tuning vozidel. Firma vznikla v roce 2005, kdy jsem se pustil do maloobchodního prodeje autodílů a příslušenství. Následně v roce 2007 jsem se rozhodl rozšířit služby o auto pneu servis, kde v provozovně a čtyřech servisních místech máme tři…

3Králík Petr - autoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Za Špicí 129, Staré Město Bezdlužná

Nabízíme služby pro provoz a údržbu téměř všech značek osobních a dodávkových vozidel. Zajišťujeme autodiagnostiku, přípravu na STK, pneuservis, karosářské práce, certifikovanou likvidaci autovraků. Provádíme opravy a výměny bouraných dílů, výměny výfuků, tlumičů, čepů řízení, opravy motorů.

4Elis Petr- BOSCH CAR SERVICE

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Tučapy 129, Boršice u Buchlovic Bezdlužná

Poskytujeme kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Nabízíme servis klimatizací a výměny čelních skel, diagnostiku motoru, seřízení dieselových motorů i také čištění interiérů, prodej pneumatik a autobaterií, u nás je možné platit kartou.

5Cícha František - Autosklo Cícha

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Staré Město 2171 , Staré Město Bezdlužná

Provádíme výměny autoskel, opravy prasklin, montáže střešních oken a tónování autoskel. Nabízíme autoskla pro osobní i nákladní automobily, autobusy a jiná dopravní vozidla včetně dodávek. Zajistíme vyřízení administrativy s pojišťovnami.

6Auto FS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vlčnovská 2344, Uherský Brod Bezdlužná

Nabízíme prodej náhradních dílů, příslušenství a doplňků na vozidla všech značek. Provozujeme služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme karosářské a lakýrnické práce, výměny olejů a čipování vozidel. Nabízíme čištění interiérů vozidel, renovace laku a světel i impregnace kůže.

7Uhlík Petr - Autosklo PEMI (pobočka Bojkovice)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(31)
Šafránky 412, Bojkovice

Nabídka prodeje a výměny autoskel. Autoskla a autofólie. Kódovaní skel. Polep aut. Pneuservis.

8Halík Antonín - Auto - Moto

Hradišťská 404, Uherský Ostroh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby pneuservisu a autoservisu. Autoelektrikářské opravy, diagnostika, opravy a seřízení motorů, opravy brzdových systémů, opravy podvozku vozidla, prodej autodoplňků, prodej autodoplňků vč. montáže a jiné.

9Autoservis Tommi car1 pobočka

Vlčnov 729, Vlčnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravujeme všechny druhy vozidel. Děláme diagnostiku, opravujeme výfuky, motory. Děláme geometrii vozidel, karosářské práce. Připravujeme auta na STK. Přezouváme vozidla.

10Němeček René - Autoservis

Polešovice 786, Polešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis se zaměřením na opravu karoserií. Zaměřujeme se na opravy vozidel značky Audi a Volkswagen. Opravujeme také dodávkové automobily.


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel najdete 29 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 26 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Uherské Hradiště.