Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel – Moravskoslezský kraj

Potkala vás nepříjemnost v podobě poškozeného autoskla? Ať už se jedná o čelní, boční, zadní nebo střešní okno, na nic nečekejte a nechte si ho co nejdříve opravit nebo vyměnit. Firmy zabývající se opravami a výměnami autoskel v lokalitě Moravskoslezský kraj.

1–10 firem z 81 nalezených Filtry

1AUTOCENT CZ s.r.o.

Zabýváme se likvidacemi pojistných událostí. Provádíme servis a opravy havarovaných vozidel, zajistíme odtah a zapůjčení náhradního vozidla. Vyřídíme nahlášení pojistné události a komunikaci s pojišťovnou.

2AUTOSKLO OSTRAVA PORUBA s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(128)
Opavská 89/115, Ostrava, Pustkovec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se výměnou autoskel, provozujeme autoservis, pneuservis. Nabízíme opravy a servis osobních automobilů, bezplatná výměna autoskla z pojištění, tónování autoskel. Zajistíme čištění interiéru.

3AUTOCENTRÁLA s.r.o.2 pobočky

Třebovická 5534, Ostrava, Třebovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodej a servisem vozů značky Škoda. Provádíme lakýrnické a karosářské práce, měření emisí a přípravu na STK. Dále zajistíme montáž zabezpečovacích zařízení, pískování skel, mytí a čištění vozidel.

4RM ALT, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(39)
1. máje 3236/103, Ostrava, Moravská…
Otevřeno do 16:00

Autorizovaný servis vozů značek Martin Motors a Suzuki. Provoz odtahové služby a pneuservisu. Nabídka pojištění vozidel, oprav a prodej náhradních dílů, výměnu čelních skel. Zajistíme přípravu automobilů na STK a měření emisí, opravy motorů a převodovek.

5Vaněk Zdeněk - autoservisy

4.4
★★★★★
★★★★★
(34)
Slavníkovců 321/14, Ostrava, Mariánské…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis. Zajistíme opravy všech motorových vozidel, kompletní diagnostiku, veškeré karosářské práce, geometrii, výměnu čelních skel, montáže tažných zařízení. Opravujeme, desinfikujeme a plníme klimatizace.

6CN SERVIS, spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(38)
Kosmova 1126/17, Ostrava, Přívoz
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis nákladních automobilů, návěsů a přívěsů. Nabízíme výměny a opravy autoskel, rovnání rámů, kabin a nástaveb, geometrii náprav, diagnostiku a další.

7Hellstein Roman

4.3
★★★★★
★★★★★
(30)
Těšínská 1570, Šenov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Komplexní služby v oblasti autoskel. Opravujeme, měníme, prodáváme a tónujeme skla. Nabízíme bezplatné výměny autoskel z pojištění.

8Autopůjčovna Morava & Autosklo TS Ostrava

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Cihelní 1259/74, Moravská Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost nabízí služby autopůjčovny, výměny autoskel a aplikaci bezpečnostních a solárních fólií na autoskla.

9Autoskla Miross

5.0
★★★★★
★★★★★
(41)
Na Olmovci 650, Orlová
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma nabízí montáže a výměny autoskel, tónování skel fólií, prodej a montáže střešních oken a prohlídky a likvidace pojistných událostí poškozených automobilových skel.

10Auto Mont Service - Vilím Jiří

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Křížů 238/22a, Havířov Bezdlužná

Firma nabízí karosářské, mechanické, lakýrnické práce, mechanické opravy, svařování plastů a výměny autoskel.


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Nejčastějším důvodem poškození autoskla je odražený kamínek, který odlétl od jiného vozidla. K poškození autoskel také dochází vlivem dopravních nehod, živelních pohrom, útoku vandalů nebo zlodějů. Většinu prasklin lze naštěstí vyřešit její opravou, a tak není nutné hned měnit celé sklo. Na velikosti ani délce praskliny většinou nezáleží, jelikož je technicky možné opravit téměř jakoukoliv prasklinu. Pokud prasklina zasahuje do okraje skla nebo je znehodnoceno čelní sklo v úrovni hlavy řidiče, nezbývá nic jiného než celé sklo vyměnit. Celá výměna probíhá také u autoskel, která jsou kompletně vysypaná. Spousta servisů kromě opravy nebo výměny autoskla za vás dokáže vyřešit i pojistnou událost. 

Máte prasklé čelní sklo?

Každý řidič, který má prasklé čelní sklo, by měl jeho opravu řešit ihned. Zvláště pokud je defekt v oblasti výhledu ve stírací ploše (plocha, kam dosáhnou stěrače) a je větší než 20 mm. Auto, které má takovou prasklinu či poškození na čelním skle, je podle vyhlášky technicky nezpůsobilé k jízdě na pozemní komunikaci a na pozemní komunikaci by vůbec nemělo vyjet. 

Jak probíhá oprava autoskla?

Nejprve se provede kontrola praskliny. V dalším kroku se instaluje speciální zařízení na poškozené místo, které vytvoří vakuum. Díky tomuto zařízení se z okolí praskliny odsaje vzduch a prasklinu je tak možné naplnit polymerem. Aby byl polymer pevný, je nutné použít speciální nástroj, který funguje na principu UV záření. Tento nástroj zařídí plné vytvrzení polymeru. Když je polymer ztvrdlý, očistí se sklo od přebytečného polymeru a opravená oblast se leští až do doby, kdy bude dokonale hladká.