Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel – Nový Jičín

Potkala vás nepříjemnost v podobě poškozeného autoskla? Ať už se jedná o čelní, boční, zadní nebo střešní okno, na nic nečekejte a nechte si ho co nejdříve opravit nebo vyměnit. Firmy zabývající se opravami a výměnami autoskel v lokalitě Nový Jičín.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Autosklo Expert

5.0
★★★★★
★★★★★
(33)
Tkalcovská 86/13, Bílovec
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Autosklo Expert, se sídlem Tkalcovská 86/13, 743 01, Bílovec, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

2Autoskla-dily-nejlevneji.cz

Autoskla-dily-nejlevneji.cz, se sídlem Vlčovice 70, 742 21, Kopřivnice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 42490, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: provozování…

3PNEUSERVIS HOLUB

4.6
★★★★★
★★★★★
(133)
Česká 867/35, Kopřivnice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

PNEUSERVIS HOLUB, se sídlem Česká 867/35, 742 21, Kopřivnice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…

4Liška Roman- autoopravna

4.9
★★★★★
★★★★★
(34)
Hlavní 329, Hladké Životice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Poskytujeme široký rozsah opravárenských služeb všech značek automobilů. Zajišťujeme přípravu a provedení STK osobních a malých užitkových vozů, montáž tažných zařízení, výměnu autoskel. Provádíme přezutí a vyvážení pneumatik, výměnu oleje, opravy motorů.

5Ulrych Tomáš - servis automobilových žebříků

Firma zaměřená na rekonstrukce a servis automobilových žebříků, menších pojízdných žebříků a opravy pracovních strojů.

6AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o. (pobočka Nový Jičín)5 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(64)
B. Martinů 1885/2, Nový Jičín
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Firma nabízí automobilová skla, střešní okna, náhradní díly, tažná zařízení, mechanická zabezpečení a tónování skel všech značek vozidel.

7Šmiřák Libor

Provozuji autoservis. Provádím mechanické opravy a karosářské práce, výměnu autoskel z povinného i havarijního pojištění.

8Dorazil Tomáš

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ostravská , Bílovec Bezdlužná

Nabízíme opravy a výměny autoskel na osobní a dodávkové vozy. Specializujeme se na autobusy, TIR a zemědělskou techniku jako jsou pracovní stroje a zařízení.

9ESAS AUTO s.r.o. (pobočka Nový Jičín)3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(57)
Hřbitovní 5 …, Nový Jičín Bezdlužná

Maloobchod, prodej, oprava, servis automobilů. Prodej originální i neoriginální auto příslušenství a náhradních dílů. Dále provádíme montáž, demontáž, vyvážení, oprava, servis pneu a duší. Provozujeme odtahovou službu.


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Nejčastějším důvodem poškození autoskla je odražený kamínek, který odlétl od jiného vozidla. K poškození autoskel také dochází vlivem dopravních nehod, živelních pohrom, útoku vandalů nebo zlodějů. Většinu prasklin lze naštěstí vyřešit její opravou, a tak není nutné hned měnit celé sklo. Na velikosti ani délce praskliny většinou nezáleží, jelikož je technicky možné opravit téměř jakoukoliv prasklinu. Pokud prasklina zasahuje do okraje skla nebo je znehodnoceno čelní sklo v úrovni hlavy řidiče, nezbývá nic jiného než celé sklo vyměnit. Celá výměna probíhá také u autoskel, která jsou kompletně vysypaná. Spousta servisů kromě opravy nebo výměny autoskla za vás dokáže vyřešit i pojistnou událost. 

Máte prasklé čelní sklo?

Každý řidič, který má prasklé čelní sklo, by měl jeho opravu řešit ihned. Zvláště pokud je defekt v oblasti výhledu ve stírací ploše (plocha, kam dosáhnou stěrače) a je větší než 20 mm. Auto, které má takovou prasklinu či poškození na čelním skle, je podle vyhlášky technicky nezpůsobilé k jízdě na pozemní komunikaci a na pozemní komunikaci by vůbec nemělo vyjet. 

Jak probíhá oprava autoskla?

Nejprve se provede kontrola praskliny. V dalším kroku se instaluje speciální zařízení na poškozené místo, které vytvoří vakuum. Díky tomuto zařízení se z okolí praskliny odsaje vzduch a prasklinu je tak možné naplnit polymerem. Aby byl polymer pevný, je nutné použít speciální nástroj, který funguje na principu UV záření. Tento nástroj zařídí plné vytvrzení polymeru. Když je polymer ztvrdlý, očistí se sklo od přebytečného polymeru a opravená oblast se leští až do doby, kdy bude dokonale hladká.