Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel – Nový Jičín

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Autosklo Expert

Tkalcovská 86/13, Bílovec
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Autosklo Expert, se sídlem Tkalcovská 86/13, 743 01, Bílovec, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

2Autoskla-dily-nejlevneji.cz

Autoskla-dily-nejlevneji.cz, se sídlem Vlčovice 70, 742 21, Kopřivnice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 42490, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: provozování…

3PNEUSERVIS HOLUB

Česká 867/35, Kopřivnice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

PNEUSERVIS HOLUB, se sídlem Česká 867/35, 742 21, Kopřivnice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…

4Liška Roman- autoopravna

Hlavní 329, Hladké Životice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme široký rozsah opravárenských služeb všech značek automobilů. Zajišťujeme přípravu a provedení STK osobních a malých užitkových vozů, montáž tažných zařízení, výměnu autoskel. Provádíme přezutí a vyvážení pneumatik, výměnu oleje, opravy motorů.

5Ulrych Tomáš - servis automobilových žebříků

Firma zaměřená na rekonstrukce a servis automobilových žebříků, menších pojízdných žebříků a opravy pracovních strojů.

6AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o. (pobočka Nový Jičín)5 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
B. Martinů 1885/2, Nový Jičín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma nabízí automobilová skla, střešní okna, náhradní díly, tažná zařízení, mechanická zabezpečení a tónování skel všech značek vozidel.

7Šmiřák Libor

Provozuji autoservis. Provádím mechanické opravy a karosářské práce, výměnu autoskel z povinného i havarijního pojištění.

8Dorazil Tomáš

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ostravská , Bílovec Bezdlužná

Nabízíme opravy a výměny autoskel na osobní a dodávkové vozy. Specializujeme se na autobusy, TIR a zemědělskou techniku jako jsou pracovní stroje a zařízení.

9ESAS AUTO s.r.o. (pobočka Nový Jičín)3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(42)
Hřbitovní 5 …, Nový Jičín Bezdlužná

Maloobchod, prodej, oprava, servis automobilů. Prodej originální i neoriginální auto příslušenství a náhradních dílů. Dále provádíme montáž, demontáž, vyvážení, oprava, servis pneu a duší. Provozujeme odtahovou službu.


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Nový Jičín.