Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel – Frýdek - Místek

Potkala vás nepříjemnost v podobě poškozeného autoskla? Ať už se jedná o čelní, boční, zadní nebo střešní okno, na nic nečekejte a nechte si ho co nejdříve opravit nebo vyměnit. Firmy zabývající se opravami a výměnami autoskel v lokalitě Frýdek - Místek.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1AUTOSKLO Miroslav Čudek s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Frýdecká 64, Třinec
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma nabízí diagnostiku vozidel, výměny autoskel a tónování autoskel.

2AUTOSKLA & AUTODÍLY

AUTOSKLA & AUTODÍLY, se sídlem Kunčičky u Bašky 146, 739 01, Baška, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

3AUTOSKLO TS, s.r.o. (pobočka Frýdek-Místek, Místek)8 poboček

Třebízského 1481, Frýdek-Místek,…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej automobilových skel předních renomovaných výrobců AGC, GUARDIAN, SECURIT St. COBAIN, SIGLA a PILKINGTON. Zajišťujeme opravy drobných poškození autoskel i tónování skel či instalaci vyhledávacích zařízení, elektronické knihy jízd včetně montáží tažných…

4AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o. (pobočka Frýdek-Místek - Místek)5 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(64)
Příborská 2394, Frýdek-Místek -…
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Firma nabízí automobilová skla, střešní okna, náhradní díly, tažná zařízení, mechanická zabezpečení a tónování skel všech značek vozidel.

5CAR PRESTIZ s.r.o.

Papírenská 751, Paskov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma provozuje autoservis osobních i užitkových vozidel a odtahovou službu. Nabízí karosářské, mechanické a lakýrnické práce, výměnu autoskel a opravy elektroinstalace.

6Autoservis Rucký s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Národních mučedníků…, Frýdek-Místek -…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Autoservis nabízí opravy všech typů zahraničních i tuzemských automobilů, otevírání vozidel, opravy autozámků a výměnu skel. Provozuje i pneuservis. Zajišťuje také servis klimatizací, přípravu na STK, geometrii, opravy motorů.

7Gulkás Patrik - Profifolie F-M

4.8
★★★★★
★★★★★
(61)
U Staré pošty 2310, Frýdek-Místek -… Bezdlužná

Firma provádí tónování autoskel. Výroba reklamních nápisů, leštění karoserií.

8Hruboň Petr

Místecká 132, Paskov
Otevřeno do 17:00

Petr Hruboň provádí opravy vozidel, karosářské, lakýrnické i mechanické práce, garanční prohlídky, pojistné události a výměny autoskel. Zajišťuje také geometrii kol.

9Kubala Jaromír - SKK Autoservis

Jaromír Kubala nabízí služby autoservisu a pneuservisu. Provádí opravy a údržby motorových vozidel včetně odtahové služby. Mezi služby také patří karosářské a lakýrnické práce, výměna autoskel, výkup vozidel, geometrie, autoelektro, diagnostika vozidel, mechanické práce, aj.

10Komfort Auto s.r.o.

Příborská 1585, Frýdek-Místek -…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma provozuje autoservis, pneuservis a karosárnu. Provádíme lakování automobilů, výměnu autoskel, antikorozní nástřik i přípravu a zajištění technické kontroly.


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Nejčastějším důvodem poškození autoskla je odražený kamínek, který odlétl od jiného vozidla. K poškození autoskel také dochází vlivem dopravních nehod, živelních pohrom, útoku vandalů nebo zlodějů. Většinu prasklin lze naštěstí vyřešit její opravou, a tak není nutné hned měnit celé sklo. Na velikosti ani délce praskliny většinou nezáleží, jelikož je technicky možné opravit téměř jakoukoliv prasklinu. Pokud prasklina zasahuje do okraje skla nebo je znehodnoceno čelní sklo v úrovni hlavy řidiče, nezbývá nic jiného než celé sklo vyměnit. Celá výměna probíhá také u autoskel, která jsou kompletně vysypaná. Spousta servisů kromě opravy nebo výměny autoskla za vás dokáže vyřešit i pojistnou událost. 

Máte prasklé čelní sklo?

Každý řidič, který má prasklé čelní sklo, by měl jeho opravu řešit ihned. Zvláště pokud je defekt v oblasti výhledu ve stírací ploše (plocha, kam dosáhnou stěrače) a je větší než 20 mm. Auto, které má takovou prasklinu či poškození na čelním skle, je podle vyhlášky technicky nezpůsobilé k jízdě na pozemní komunikaci a na pozemní komunikaci by vůbec nemělo vyjet. 

Jak probíhá oprava autoskla?

Nejprve se provede kontrola praskliny. V dalším kroku se instaluje speciální zařízení na poškozené místo, které vytvoří vakuum. Díky tomuto zařízení se z okolí praskliny odsaje vzduch a prasklinu je tak možné naplnit polymerem. Aby byl polymer pevný, je nutné použít speciální nástroj, který funguje na principu UV záření. Tento nástroj zařídí plné vytvrzení polymeru. Když je polymer ztvrdlý, očistí se sklo od přebytečného polymeru a opravená oblast se leští až do doby, kdy bude dokonale hladká.