Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel – Karviná

Potkala vás nepříjemnost v podobě poškozeného autoskla? Ať už se jedná o čelní, boční, zadní nebo střešní okno, na nic nečekejte a nechte si ho co nejdříve opravit nebo vyměnit. Firmy zabývající se opravami a výměnami autoskel v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Autoskla Miross

5.0
★★★★★
★★★★★
(41)
Na Olmovci 650, Orlová
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma nabízí montáže a výměny autoskel, tónování skel fólií, prodej a montáže střešních oken a prohlídky a likvidace pojistných událostí poškozených automobilových skel.

2Auto Mont Service - Vilím Jiří

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Křížů 238/22a, Havířov Bezdlužná

Firma nabízí karosářské, mechanické, lakýrnické práce, mechanické opravy, svařování plastů a výměny autoskel.

3AUTO - COLOR spol.s. r.o.- (pobočka Havířov)4 pobočky

U Pošty 372/5, Havířov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Prodáváme auto laky, stříkací techniku, lepidla na autoskla i mekonstrukční lepidla včetně tmelů a plničů.

4MS steel s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Nábřeží 231/6 , Havířov, Město Bezdlužná

Provozujeme autopůjčovnu. Provádíme servis a tónování autoskel. Servis vozidel a pneuservis, výměnu autoskel. Nabízíme mytí a čištění vozidel.

5Autocentrum Karviná spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(467)
Za Splavem 885, Karviná, Ráj
Otevřeno do 18:00

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme výměnu autoskel. Dále prodáváme náhradní díly.

6Jurečka Radek

4.4
★★★★★
★★★★★
(40)
Fryštátská 1411/28a , Havířov, Prostřední…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Nabízíme prodej náhradních autodílů. Provádíme mechanické, motorkářské, karosářské, lakýrnické práce. Příprava a vyřízení STK, diagnostika, výměna skel, polepy 3D folií, nástřik spodku.

7AUTOSKLA - TRADE s.r.o.- Výměna autoskel1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(33)
Rolnická 184 , Orlová, Lutyně
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provádíme výměnu autoskel.

8AUTOCENTRÁLA s.r.o. (pobočka Karviná, Fryštát)2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(183)
Ostravská 1946/12, Karviná, Fryštát
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodej a servisem vozů značky Škoda a Kia. Provádíme lakýrnické a karosářské práce, měření emisí a přípravu na STK. Dále zajistíme montáž zabezpečovacích zařízení, pískování skel, mytí a čištění vozidel.

9Ohryzek Jaroslav (pobočka Bohumín, Skřečoň)2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Myslivecká 807, Bohumín, Skřečoň
Otevřeno do 16:00

Provádíme výměny autoskel z pojištění. Prodej a montáže autoskel nonstop. Nabízíme také tónování autoskel, i zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy. Zajišťujeme likvidaci pojistných událostí.

10AUTOSKLO TS, s.r.o. (pobočka Havířov, Město)8 poboček

Moskevská 1440/24a, Havířov, Město
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej automobilových skel předních renomovaných výrobců AGC, GUARDIAN, SECURIT St. COBAIN, SIGLA a PILKINGTON. Zajišťujeme opravy drobných poškození autoskel i tónování skel či instalaci vyhledávacích zařízení, elektronické knihy jízd včetně montáží tažných…


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Autoskla, autosklo - výměna, prodej, opravy, pískování autoskel, skel v lokalitě Karviná – detailní popis

Nejčastějším důvodem poškození autoskla je odražený kamínek, který odlétl od jiného vozidla. K poškození autoskel také dochází vlivem dopravních nehod, živelních pohrom, útoku vandalů nebo zlodějů. Většinu prasklin lze naštěstí vyřešit její opravou, a tak není nutné hned měnit celé sklo. Na velikosti ani délce praskliny většinou nezáleží, jelikož je technicky možné opravit téměř jakoukoliv prasklinu. Pokud prasklina zasahuje do okraje skla nebo je znehodnoceno čelní sklo v úrovni hlavy řidiče, nezbývá nic jiného než celé sklo vyměnit. Celá výměna probíhá také u autoskel, která jsou kompletně vysypaná. Spousta servisů kromě opravy nebo výměny autoskla za vás dokáže vyřešit i pojistnou událost. 

Máte prasklé čelní sklo?

Každý řidič, který má prasklé čelní sklo, by měl jeho opravu řešit ihned. Zvláště pokud je defekt v oblasti výhledu ve stírací ploše (plocha, kam dosáhnou stěrače) a je větší než 20 mm. Auto, které má takovou prasklinu či poškození na čelním skle, je podle vyhlášky technicky nezpůsobilé k jízdě na pozemní komunikaci a na pozemní komunikaci by vůbec nemělo vyjet. 

Jak probíhá oprava autoskla?

Nejprve se provede kontrola praskliny. V dalším kroku se instaluje speciální zařízení na poškozené místo, které vytvoří vakuum. Díky tomuto zařízení se z okolí praskliny odsaje vzduch a prasklinu je tak možné naplnit polymerem. Aby byl polymer pevný, je nutné použít speciální nástroj, který funguje na principu UV záření. Tento nástroj zařídí plné vytvrzení polymeru. Když je polymer ztvrdlý, očistí se sklo od přebytečného polymeru a opravená oblast se leští až do doby, kdy bude dokonale hladká.