Půjčovny, pronájmy automobilů – Ostrava - město

1–10 firem z 114 nalezených Filtry

1RT TORAX, s. r. o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(140)
Rudná 2378/100, Ostrava, Zábřeh
Otevřeno do 17:00
Ověřená

Zabýváme se prodejem nových vozů VW, Škoda, Audi, Seat. Provozujeme odtahovou službu a autopůjčovnu. Poskytujeme finanční a operativní leasing, splátkový prodej, autoúvěry, pojištění, autorizovaný záruční a pozáruční servis VW Group, BOSCH servis, pneuservis a litá kola.

2Autopůjčovna-PK s.r.o2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Bachmačská 1773/15, Ostrava, Moravská… Bezdlužná

Zabýváme se pronájem a půjčováním vozidel.

3CarTec Group, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(203)
Vítkovická 3246/1a, Ostrava, Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem nových i použitých vozů BMW, náhradních dílů a příslušenství. Provozujeme kvalitní záruční i pozáruční servis. Poskytujeme zapůjčení náhradního vozu v případě opravy, přihlášení nového vozidla, dále výkup vašeho vozu na protiúčet.

4AUTOCENT CZ s.r.o.

Zabýváme se likvidacemi pojistných událostí. Provádíme servis a opravy havarovaných vozidel, zajistíme odtah a zapůjčení náhradního vozidla. Vyřídíme nahlášení pojistné události a komunikaci s pojišťovnou.

5AUTOVIVA s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(83)
Na Hrázkách 1303/2, Ostrava, Radvanice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajistíme veškeré servisní a karosářské práce, diagnostiku, plnění klimatizací, montování tažných zařízení, přípravu vozů na STK a čištění DPF filtrů. Dále nabízíme až 300 prověřených vozů se zárukou.

6RPS Czech, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Těšínská 236, Šenov Bezdlužná

Nabízíme bezplatné řešení dopravních nehod, likvidace pojistných událostí. Dále poskytujeme asistenční a odtahovou službu, bezplatné zapůjčení náhradního vozidla.

7Svoboda Ivo- Autopůjčovna

Zabýváme se půjčováním dodávkových a užitkových vozidel.

8PAVLAS TRUST s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(58)
Ruská 2987/100, Ostrava, Vítkovice Bezdlužná

Prodejem vozů Chevrolet a Fiat. Při koupi vozidla lze vyřídit úvěr, finanční nebo operativní leasing. Nabízíme odborné informace k novým vozům, jejich pojištění a servis.

9Vašíček Radomír

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Frýdecká 321/91, Vratimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme nonstop odtahovou službu. Jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Dále nabízíme zapůjčení přívěsných vozíků, ekologickou likvidaci autovraků i autobazar.

10EXPERT - znalecká a poradenská kancelář s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Černá louka 3190, Ostrava, Moravská…

Naše společnost Expert - je znalecká a poradenská kancelář s.r.o., byla založena v roce 2003 s cílem nabídnout profesionální služby v oblasti pojišťovnictví, pojistného práva a likvidace pojistných událostí. Zajišťujeme maximálně možný a komfortní servis již od vzniku pojistné události či dopravní…


Půjčovny, pronájmy automobilů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Půjčovny, pronájmy automobilů v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny, pronájmy automobilů najdete 114 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 103 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 34 firem v regionu Ostrava - město.