Půjčovny, pronájmy automobilů – Břeclav

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1IVK, spol. s r.o.2 pobočky

Bratislavská 7, Hustopeče u Brna
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Půjčujeme a prodáváme nářadí pro řemeslníky a kutily - vrtačky, brusky, kladiva, pily, sekačky, křovinořezy, zahradní traktory a další. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Půjčovna nářadí je součástí každé prodejny.

2Autopůjovna Břeclav

Autopůjčovna Břeclav - půjčovna osobních aut.

3Autogas Desta servis - Olša Luděk (Břeclav)

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
U Bzinku 1169, Bzenec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je servis a prodej manipulační techniky Desta nabízí přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky, revize, montáž a servis LPG. Provádíme lisování, servis a prodej pneumatik pro vzv a man. techniku, montáž LPG pohonu do osobních vozů. Dále nabízíme montáž, servis, opravy a revize LPG.…

4Ing. Jana Radová- AR autoškola4 pobočky

2.9
★★★★★
★★★★★
(29)
Kollárova 351/15, Hustopeče
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabídka výcviku skupin AM, A1, A18, A21, B, C, CE, D, kondičních a zdokonalovacích jízd. Dále nabízíme školení řidičů. Více informací se dozvíte na naší webové stránce.

5AGROTEC, a.s.3 pobočky

Prodej nových osobních vozů značky Kia, ŠKoda, Jeep. Dále nabízíme prodej ojetých osobních vozů všech značek. Dále u nás zakoupíte stavební techniku značky CASE Construction, Iveco a Astra. Prodáváme také zemědělskou techniku mezi kterou patří traktory, závěsná technika, nakladače a manipulátory,…

6STOP, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(36)
Jiráskova 2, Mikulov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Náš autobazar se zabývá nákupem a prodejem ojetých automobilů, půjčováním vozíků či výměnou automobilů. Součástí našich služeb je prodej automobilů na leasing, či čištění interiérů i exteriérů vozidel.

7Penzion a hospůdka U Melišů

4.4
★★★★★
★★★★★
(112)
Luční 66, Týnec Bezdlužná

Naše hospůdka leží v Týnci u Břeclavi - malé klidné vesnici na jižní Moravě v oblasti Podluží. Hospůdka má kapacitu asi 60 osob (v létě navíc letní terasa), pro konference nebo jiné soukromé akce je možno rezervovat si oddělěný konferenční salonek. Poskytujeme také možnost ubytování, současná…

8Sedlák Petr - BICYKLE SERVIS

2.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Lidická 30/2989, Břeclav
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jízdní kola, značkový servis jízdních kol, příslušenství. Elektrokola, elektroskůtry, prodej značkový servis. Máme široký sortiment zboží skladem. Neváhejte nás kontaktovat.

9Půjčovna přívěsů Hustopeče

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Družstevní 921/18, Hustopeče u Brna
Otevřeno do 19:00

Půjčování přívěsných vozíků na převoz automobilů a motocyklů. Přívěsy do 2 000 kg. Navíc nové přívěsy na přepravu koní. U nás se platí vratná záloha (kauce).

10TLAK SMOLÍK s.r.o. - recyklační dvůr3 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
třída 1. máje 106/8, Břeclav-Poštorná

Zabýváme se realizací staveb, protlaky pod kumunikacemi, zámečnickou kovovýrobou, pěstitelskými pálenicemi, skladováním obilovin. Můžeme Vám také poskytnout ubytování. Můžete využít také služeb recyklačního dvoru.


Půjčovny, pronájmy automobilů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Půjčovny, pronájmy automobilů v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny, pronájmy automobilů najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Břeclav.