Půjčovny, pronájmy automobilů – Zlín

1–10 firem z 39 nalezených Filtry

1Machálek Tomáš (pobočka Zlín)4 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
náměstí Práce 2511, Zlín Bezdlužná

Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních a užitkových vozidel včetně aut s automatickou převodovkou značek Audi, Mercedes-Benz, Wolkswagen, Seat, Peugeot a Škoda. Nabízíme přistavení vozidla na letiště, možnost pronájmu vozu i s řidičem.

2Trend park s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Zlín 526, Zlín

Autopůjčovna prémiových, luxusních a sportovních aut .

3TRICAR LIMIT s.r.o.- autoservis

Nabízíme komplexní servis a opravu všech vozidel, včetně dodávek. Zaměřujeme se především na Zlínský kraj, kde máme řadu spokojených klientů, kteří se k nám rádi vracejí. Máte zájem se stát jedním z nich?

4Gerža Jan- Aktivity.eu

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Milíčova 640, Zlín Bezdlužná

Prodej a pronájem střešních boxů, nosičů kol na střechu i tažných zařízení, přívěsných vozíků Croozer za kolo, tažných tyčí dětských kol či navigací.

5Janouš Tomáš

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Díly IV/3905, Zlín Bezdlužná

Provozujeme vnitrostátní i mezinárodní osobní přepravu osobními vozy a mikrobusy až pro 16 osob a transfery na letiště. Poskytujeme přepravu na konference, firemní akce, svatby a výlety. Vedeme půjčovnu mikrobusů, střešních nosičů a autoboxů. Provozujeme půjčovnu mikrobusů, střešních nosičů,…

6TAXI 14014 s.r.o.

Gahurova 5151 , Zlín Bezdlužná

Provoz taxislužby s drinkservisem. Nabídka půjčování, pronájmu a oprav vozidel.

7Petr Slezáček- Pronájem limuzín

Romantické vyjížďky limuzínou nebo výlety mikrobusem zajistí autopůjčovna Slezáček. Nabídka půjčovny limuzín a přepravy osob pro klienty z okresů Zlín, Ostrava, Opava, Karviná, Nový Jičín, Frýdek-Místek a Třinec. nabízíme pronájem limuzín včetně profesionálního šoféra.

8Zapletal Miroslav

Autoškola. Řidičská oprávnění se zaměřením na skupiny: B" (osobní automobil), A" (motocykl), E" (přívěsy, návěsy k osobním a užitkovým vozidlům do 3,5t). Dále nabídka školení řidičů, pořádání referentských zkoušek. Provozní doba - dle telefonické domluvy kdykoli.

9Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (pobočka Otrokovice)13 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Moravní 1636, Otrokovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme střední a těžká nákladní vozidla v široké škále modelů Volvo. Záruky v délce 12 měsíců. Prodáváme i použitá vozidla Volvo. Nabízíme servisní služby ve Volvo Truck Centru a pronájem nákladních vozidel. Prodáváme a montujeme originální náhradní díly Volvo, na které je záruka 24 měsíců.

10David Zdražil - AutoDaily - Autopůjčovna Zlín

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nám T. G. Masaryka…, Zlín Bezdlužná

Půjčujeme osobní vozy a dodávky do 3,5t za ty nejlepší ceny, navíc bez omezení kilometrového nájezdu. Zdarma si u nás můžete zapůjčit GPS navigaci, rudl nebo stahovací popruhy. Všechny naše vozy jsou vybaveny dálniční známkou pro Českou republiku. Zařizujete stěhování nebo hledáte auto na dovolenou…


Půjčovny, pronájmy automobilů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Půjčovny, pronájmy automobilů v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny, pronájmy automobilů najdete 39 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 35 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Zlín.