Půjčovny, pronájmy automobilů – Jeseník

Proč si půjčit vůz? Tak např. je to ideální řešení, pokud se chystáte na služební cestu a potřebujete působit reprezentativně. Nebo pokud si chcete koupit nové auto, ale nevíte, jestli vám bude vyhovovat. Přehled půjčoven automobilů v lokalitě Jeseník.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1KOŽDOŇ MARCEL - autobazar Jeseník

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Polská 95, Česká Ves
Dnes už má zavřeno

Autobazar, autopůjčovna.

2Kudr Radek - Karavany-Yes

4.9
★★★★★
★★★★★
(20)
Šumperská 174, Jeseník, Bukovice Bezdlužná

Půjčovna karavanů i potřeb pro kempování.

3Půjčovna obytných vozů Jeseník2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Husova 156/2a, Jeseník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Půjčovna obytných vozů Jeseník, se sídlem Husova 156/2a, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 239887, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. …

4Hlaváček Tomáš, Ing. - Auto Hlaváček

4.4
★★★★★
★★★★★
(483)
U Koupaliště 732, Zlaté Hory
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výkup a prodej osobních a užitkových vozidel. Pojištění, leasing, úvěr. Dovoz automobilů i náhradních dílů. Při zakoupení vozidla odkup i likvidace starého vozu. Zapůjčení vozidel.

5Sedlák Petr - autobazar Jeseník

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Polská 95, Česká Ves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dovoz a prodej ojetých automobilů. Výkup, platba protiúčtem, leasing a úvěr. Likvidace vozidel, pojištění. Autopůjčovna.

6FAST Integration, s.r.o. (pobočka Jeseník)7 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(95)
Bezručova 601, Jeseník
Dnes už má zavřeno

Prodej náhradních dílů pro nákladní vozy Tatra, Liaz, PV3S a Avia, pneumatik, zimních řetězů, autobaterií i provozních kapalin. Autoservis, pneuservis. Diagnostika vozidel, příprava na STK, průmyslové hadice. Půjčovna půdního vrtáku.

7Marko Trading s.r.o. - minibusy1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Polská 95, Česká Ves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Půjčovna minibusů, osobních aut, dodávek a přívěsů. Přistavení půjčeného vozu, zapůjčení vozu i s řidičem, 300 km zdarma.

8Peštuka Pavel (pobočka Jeseník)1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
K. H. Máchy 451/2, Jeseník
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Pronajímáme osobní automobily.


Půjčovny, pronájmy automobilů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Půjčovny, pronájmy automobilů v lokalitě Jeseník – detailní popis

Půjčovny automobilů nabízejí k pronájmu širokou škálu vozů – osobní automobily nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, sportovní vozy, dodávky i minibusy. K vozům nabízejí i zapůjčení různých autodoplňků, jako jsou dětské autosedačky, střešní nosiče, střešní boxy, nosiče kol, zimní řetězy atd. Automobil je možné si pronajmout na různou dobu od 1 hodiny až po 1 měsíc. Po dohodě si lze automobil pronajmout i na delší dobu.  

Jaké jsou podmínky půjčení automobilu? 

Půjčovny půjčují vozidla pouze osobám starším 18 let a s platným řidičským oprávněním. Některé půjčovny vyžadují, aby byl řidič držitelem řidičského oprávnění minimálně 2 roky. Při půjčení luxusních vozů, sportovních vozů nebo off-roadu mohou vyžadovat držení řidičského oprávněné po dobu minimálně 4 let. K zapůjčení vozidla je nutné předložit osobní doklady, jako je občanský průkaz a řidičský průkaz. Některé půjčovny vyžadují i třetí doklad, jako pas, kopii rodného listu nebo kartičku zdravotního pojištění. V případě, že si vůz půjčuje fyzická osoba podnikající nebo firma, je nutné předložit živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku, občanský průkaz a řidičský průkaz. 

Kolik stojí půjčení automobilu?

Cena se odvíjí od typu pronajatého vozu a od délky pronájmu. U pronájmu na více dní mají půjčovny nastavené limity kilometrů. V ceně půjčovného je zahrnuto povinné ručení, havarijní pojištění, dálniční poplatky a silniční daň. Při pronájmu je nutné počítat s vratnou kaucí, ať už se bude jednat o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem vozu.