Půjčovny, pronájmy automobilů – Vyškov

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1EUROvrak s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(472)
Holubice, Holubice 127
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme největší autovrakoviště na Moravě. Zabýváme se prodejem automobilů, náhradních dílů, výkupem vozů, a likvidací vozidel dle platné legislativy. Působíme na území celé České republiky, auto odtáhneme po dohodě odkudkoliv, likvidaci autovraku zajišťujeme zdarma. Vystavení protokolu o…

2Tylová Eva- hutní a plotové centrum Radat2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dvůr Rybník 380, Slavkov u Brna
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Ve společnosti Radat se zabýváme výrobou a distribucí plotových systémů. Jsme také prodejcem hutního, betonářského a plotového materiálu.

3MAGNUM CAR,a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(108)
Brněnská 444/37, Vyškov-Město Bezdlužná

Prodej a servis vozů Škoda i ojetých vozů. Nabídka autopůjčovny a pneuservisu. Odtahová služba nonstop. Nabídka klempířských a lakýrnických prací.

4Bartáková Romana - Půjčovna obytných vozů

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Na Nivě 601, Křenovice Bezdlužná

Půjčovna obytných vozů (karavanů) zn. Burstner Ixeo 710. Obytná auta jsou nová maximální výbavě. Vhodné pro ty, co chtějí zažít aktivní dovolenou, každý den na jiném místě.

5Kotolan Antonín6 poboček

Jsme na trhu od roku 1997 a naším hlavním cílem je spokojený zákaznik. Po celou dobu působnosti firmy se zabýváme veškerou problematikou kolem automobilismu, tudíž máme s tímto odvětvím velké zkušenosti.

6Hledík Petr (pobočka Vyškov)8 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(67)
Na Hraničkách 393/15, Vyškov-Město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis a prodáváme nové pneu Barum, Continental, Semperit, Michelin, Kleber, Nokian, litá kola a plechové disky. Provádíme akviziční činnost v oblasti pneumatik - protektorování od osobních až po traktorové zadní pneu.

8Dušan Haška - DH Autopřívěsy Vyškov

Krátká 596/4, Vyškov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Firma DH autopřívěsy nabízí služby v oblasti prodeje autopřívěsů kategorií 01 a 02. Dále nabízí náhradní díly a služby servisu. Pracovní hodiny v So a Ne dle předchozí domluvy.

9Mik Libor

4.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Holubice 334, Holubice Bezdlužná

Provozujeme půjčovnu obytných vozů, karavanů a mikrobusů. Naše půjčovna obytných vozů a mikrobusů pronajímá nové vozy jen na kvalitních podvozcích osvědčené značky Ford, všechny navíc nadstandardně vybavené a pravidelně servisované.

10AJO

Nádražní 99, Křenovice
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

AJO, se sídlem Nádražní 99, 683 52, Křenovice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 80341, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba,…


Půjčovny, pronájmy automobilů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Půjčovny, pronájmy automobilů v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny, pronájmy automobilů najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Vyškov.