Půjčovny, pronájmy automobilů – Vyškov

Proč si půjčit vůz? Tak např. je to ideální řešení, pokud se chystáte na služební cestu a potřebujete působit reprezentativně. Nebo pokud si chcete koupit nové auto, ale nevíte, jestli vám bude vyhovovat. Přehled půjčoven automobilů v lokalitě Vyškov.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1EUROvrak s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(583)
Holubice 127, Holubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme největší autovrakoviště na Moravě. Zabýváme se ekologickou likvidací automobilů, prodejem ojetých automobilů, prodejem náhradních dílů, výkupem havarovaných automobilů a pneuservisem. Likvidaci starých automobilů a autovraků provádíme zdarma.

2Tylová Eva- hutní a plotové centrum Radat2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dvůr Rybník 380, Slavkov u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ve společnosti Radat se zabýváme výrobou a distribucí plotových systémů. Jsme také prodejcem hutního, betonářského a plotového materiálu.

3MAGNUM CAR,a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(171)
Brněnská 444/37, Vyškov-Město Bezdlužná

Prodej a servis vozů Škoda i ojetých vozů. Nabídka autopůjčovny a pneuservisu. Odtahová služba nonstop. Nabídka klempířských a lakýrnických prací.

4Bartáková Romana - Půjčovna obytných vozů

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Na Nivě 601, Křenovice Bezdlužná

Půjčovna obytných vozů (karavanů) zn. Burstner Ixeo 710. Obytná auta jsou nová maximální výbavě. Vhodné pro ty, co chtějí zažít aktivní dovolenou, každý den na jiném místě.

5Kotolan Antonín6 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Rašovice 175, Rašovice Bezdlužná

Jsme na trhu od roku 1997 a naším hlavním cílem je spokojený zákaznik. Po celou dobu působnosti firmy se zabýváme veškerou problematikou kolem automobilismu, tudíž máme s tímto odvětvím velké zkušenosti.

6Hledík Petr (pobočka Vyškov)8 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Na Hraničkách 393/15, Vyškov-Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis a prodáváme nové pneu Barum, Continental, Semperit, Michelin, Kleber, Nokian, litá kola a plechové disky. Provádíme akviziční činnost v oblasti pneumatik - protektorování od osobních až po traktorové zadní pneu.

7Tylová Eva - půjčovna přívěsů2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dvůr Rybník 380, Slavkov u Brna Bezdlužná

Půjčujeme přívěsné vozíky.

8Dušan Haška - DH Autopřívěsy Vyškov

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Krátká 596/4, Vyškov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma DH autopřívěsy nabízí služby v oblasti prodeje autopřívěsů kategorií 01 a 02. Dále nabízí náhradní díly a služby servisu. Pracovní hodiny v So a Ne dle předchozí domluvy.

9Mik Libor

4.3
★★★★★
★★★★★
(24)
Holubice 334, Holubice Bezdlužná

Provozujeme půjčovnu obytných vozů, karavanů a mikrobusů. Naše půjčovna obytných vozů a mikrobusů pronajímá nové vozy jen na kvalitních podvozcích osvědčené značky Ford, všechny navíc nadstandardně vybavené a pravidelně servisované.

10AJO

4.4
★★★★★
★★★★★
(120)
Nádražní 99, Křenovice
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

AJO, se sídlem Nádražní 99, 683 52, Křenovice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 80341, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba,…


Půjčovny, pronájmy automobilů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Půjčovny, pronájmy automobilů v lokalitě Vyškov – detailní popis

Půjčovny automobilů nabízejí k pronájmu širokou škálu vozů – osobní automobily nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, sportovní vozy, dodávky i minibusy. K vozům nabízejí i zapůjčení různých autodoplňků, jako jsou dětské autosedačky, střešní nosiče, střešní boxy, nosiče kol, zimní řetězy atd. Automobil je možné si pronajmout na různou dobu od 1 hodiny až po 1 měsíc. Po dohodě si lze automobil pronajmout i na delší dobu.  

Jaké jsou podmínky půjčení automobilu? 

Půjčovny půjčují vozidla pouze osobám starším 18 let a s platným řidičským oprávněním. Některé půjčovny vyžadují, aby byl řidič držitelem řidičského oprávnění minimálně 2 roky. Při půjčení luxusních vozů, sportovních vozů nebo off-roadu mohou vyžadovat držení řidičského oprávněné po dobu minimálně 4 let. K zapůjčení vozidla je nutné předložit osobní doklady, jako je občanský průkaz a řidičský průkaz. Některé půjčovny vyžadují i třetí doklad, jako pas, kopii rodného listu nebo kartičku zdravotního pojištění. V případě, že si vůz půjčuje fyzická osoba podnikající nebo firma, je nutné předložit živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku, občanský průkaz a řidičský průkaz. 

Kolik stojí půjčení automobilu?

Cena se odvíjí od typu pronajatého vozu a od délky pronájmu. U pronájmu na více dní mají půjčovny nastavené limity kilometrů. V ceně půjčovného je zahrnuto povinné ručení, havarijní pojištění, dálniční poplatky a silniční daň. Při pronájmu je nutné počítat s vratnou kaucí, ať už se bude jednat o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem vozu.