Půjčovny, pronájmy automobilů – Bruntál

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1EXPERT - znalecká a poradenská kancelář s.r.o. (pobočka Bruntál)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ruská 1919/7, Bruntál

Provádíme opravy vozidel a zajistíme odtah vozidla z místa nehody. Poskytujeme náhradní vozidlo po dobu opravy poškozeného vozu v autoservise.

2Úklidové služby Juřica Eduard

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Albrechtická 2285…, Krnov Bezdlužná

Naše firma nabízí úklidové služby. Zabýváme se úklidem domácností, čištění koberců, čalounění, interiérů automobilů a prodejem čistících a úklidových prostředků.

3BP Autosport s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
U Stadionu 13, Bruntál

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu pro všechny značky. . Půjčujeme automobily, přívěsné vozíky a dodávky. Poskytujeme non-stop odtahovou a asistenční službu.

4SERVIS WOLF s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(11)
Býkov-Láryšov 4, Býkov Bezdlužná

Nabídka služeb autoservisu, půjčovny aut a odtahové služby.

5Autopůjčovna Rýmařov

Autopůjčovna Rýmařov, se sídlem Julia Fučíka 74/56, 795 01, Rýmařov-Edrovice, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Pokrývačství, tesařství Vodoinstalatérství, topenářství…

6Petra Křenková - Půjčovna karavanu

Petra Křenková - Půjčovna karavanu, se sídlem Malá Morávka 5, 793 36, Malá Morávka, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

7Pronájem dodávek Ostrava - Monaxa (pobočka Lichnov)1 pobočka

Dubnice 34, Lichnov Bezdlužná

Pronájem dodávek Ostrava - Monaxa, se sídlem Dubnice 34, 794 01, Lichnov, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 38531, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba,…

8Tomáš Martínek

Tomáš Martínek, se sídlem V Táboře 1306/23, 792 01, Bruntál, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

9Martin Křivánek

Provozujeme autoservis, pneuservis a půjčovnu přívěsných vozíků. Montujeme LPG. Prodáváme náhradní díly. Odtahovou služba DAF s možností odtahu aut, dodávek, traktorů, bagrů, ale i převozu nákladu až do hmotnosti 6,5 tuny.

10Jiří Zhříval

Zaměřujeme se na autoelektrikářské práceí, diagnostiku, čištění osobních aut. Dovážíme osobní auta ze zahraničí i na zakázku. Provozujeme půjčovnu osobních vozidel.


Půjčovny, pronájmy automobilů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Půjčovny, pronájmy automobilů v lokalitě Bruntál – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny, pronájmy automobilů najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Bruntál.