Půjčovny, pronájmy automobilů – Bruntál

Proč si půjčit vůz? Tak např. je to ideální řešení, pokud se chystáte na služební cestu a potřebujete působit reprezentativně. Nebo pokud si chcete koupit nové auto, ale nevíte, jestli vám bude vyhovovat. Přehled půjčoven automobilů v lokalitě Bruntál.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1EXPERT - znalecká a poradenská kancelář s.r.o. (pobočka Bruntál)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ruská 1919/7, Bruntál

Provádíme opravy vozidel a zajistíme odtah vozidla z místa nehody. Poskytujeme náhradní vozidlo po dobu opravy poškozeného vozu v autoservise.

2Úklidové služby Juřica Eduard

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Albrechtická 2285…, Krnov Bezdlužná

Naše firma nabízí úklidové služby. Zabýváme se úklidem domácností, čištění koberců, čalounění, interiérů automobilů a prodejem čistících a úklidových prostředků.

3BP Autosport s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(21)
U Stadionu 13, Bruntál

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu pro všechny značky. . Půjčujeme automobily, přívěsné vozíky a dodávky. Poskytujeme non-stop odtahovou a asistenční službu.

4SERVIS WOLF s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Býkov-Láryšov 4, Býkov Bezdlužná

Nabídka služeb autoservisu, půjčovny aut a odtahové služby.

5Autopůjčovna Rýmařov

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Julia Fučíka 74/56, Rýmařov-Edrovice Bezdlužná

Autopůjčovna Rýmařov, se sídlem Julia Fučíka 74/56, 795 01, Rýmařov-Edrovice, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Pokrývačství, tesařství Vodoinstalatérství, topenářství…

6Petra Křenková - Půjčovna karavanu

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Malá Morávka 5, Malá Morávka Bezdlužná

Petra Křenková - Půjčovna karavanu, se sídlem Malá Morávka 5, 793 36, Malá Morávka, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

7Pronájem dodávek Ostrava - Monaxa (pobočka Lichnov)1 pobočka

Dubnice 34, Lichnov Bezdlužná

Pronájem dodávek Ostrava - Monaxa, se sídlem Dubnice 34, 794 01, Lichnov, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 38531, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba,…

8Tomáš Martínek

Tomáš Martínek, se sídlem V Táboře 1306/23, 792 01, Bruntál, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

9Martin Křivánek

Provozujeme autoservis, pneuservis a půjčovnu přívěsných vozíků. Montujeme LPG. Prodáváme náhradní díly. Odtahovou služba DAF s možností odtahu aut, dodávek, traktorů, bagrů, ale i převozu nákladu až do hmotnosti 6,5 tuny.

10Jiří Zhříval

Zaměřujeme se na autoelektrikářské práceí, diagnostiku, čištění osobních aut. Dovážíme osobní auta ze zahraničí i na zakázku. Provozujeme půjčovnu osobních vozidel.


Půjčovny, pronájmy automobilů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Půjčovny, pronájmy automobilů v lokalitě Bruntál – detailní popis

Půjčovny automobilů nabízejí k pronájmu širokou škálu vozů – osobní automobily nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, sportovní vozy, dodávky i minibusy. K vozům nabízejí i zapůjčení různých autodoplňků, jako jsou dětské autosedačky, střešní nosiče, střešní boxy, nosiče kol, zimní řetězy atd. Automobil je možné si pronajmout na různou dobu od 1 hodiny až po 1 měsíc. Po dohodě si lze automobil pronajmout i na delší dobu.  

Jaké jsou podmínky půjčení automobilu? 

Půjčovny půjčují vozidla pouze osobám starším 18 let a s platným řidičským oprávněním. Některé půjčovny vyžadují, aby byl řidič držitelem řidičského oprávnění minimálně 2 roky. Při půjčení luxusních vozů, sportovních vozů nebo off-roadu mohou vyžadovat držení řidičského oprávněné po dobu minimálně 4 let. K zapůjčení vozidla je nutné předložit osobní doklady, jako je občanský průkaz a řidičský průkaz. Některé půjčovny vyžadují i třetí doklad, jako pas, kopii rodného listu nebo kartičku zdravotního pojištění. V případě, že si vůz půjčuje fyzická osoba podnikající nebo firma, je nutné předložit živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku, občanský průkaz a řidičský průkaz. 

Kolik stojí půjčení automobilu?

Cena se odvíjí od typu pronajatého vozu a od délky pronájmu. U pronájmu na více dní mají půjčovny nastavené limity kilometrů. V ceně půjčovného je zahrnuto povinné ručení, havarijní pojištění, dálniční poplatky a silniční daň. Při pronájmu je nutné počítat s vratnou kaucí, ať už se bude jednat o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem vozu.