Půjčovny, pronájmy automobilů – Přerov

Proč si půjčit vůz? Tak např. je to ideální řešení, pokud se chystáte na služební cestu a potřebujete působit reprezentativně. Nebo pokud si chcete koupit nové auto, ale nevíte, jestli vám bude vyhovovat. Přehled půjčoven automobilů v lokalitě Přerov.

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1PARAGAN s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Lipnická 351, Hranice IV-Drahotuše Bezdlužná

Přepravníky na koně, náhradní díly na přepravníky, nástavby valníkové, celohliníkové, pekařské, chladírenské a mrazírenské (KRESS) či speciální, prodejní stánky, tažná zařízení.

2KLAZA spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(38)
Tovární 1587/8, Přerov Bezdlužná

Zabýváme se prodejem autobaterii, motobaterii a paletových vozů.

3PV CARAVAN

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Lipnická 537, Přerov Bezdlužná

Firmu specializující se na dovoz, prodej a servis obytných přívěsů a jejich příslušenství. Naší speializací je prodej caravanů na podvozcích AL-KO, Knott a obytných automobilů značky FIAT.

4SEMAT SERVIS s.r.o.

Servisujeme vysokozdvižné vozíky i plošiny a paletovacích vozíků. Pronájem manipulační techniky.

5Šťota Josef - JOPL originální autodíly

4.5
★★★★★
★★★★★
(15)
28.října 37, Lipník nad Bečvou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provoz pneuservisu a autoservisu včetně odtahové služby. Poskytujeme kompletní servisní služby a výměnu čelních skel, čištění a plnění klimatizací. Dále zajišťujeme likvidaci pojistných událostí. Půjčujeme dopravní prostředky.

6Tovega Grand s.r.o. - půjčovna obytných aut1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(16)
Palackého 77/1, Přerov I-Město Bezdlužná

Půjčovna obytných aut s nadstandardní výbavou.

8Limu.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hranice VI…, Hranice VI-Valšovice Bezdlužná

Limu.cz, se sídlem Hranice VI-Valšovice 27, 753 54, Hranice VI-Valšovice, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení Výroba, instalace, opravy…

9vip europe transport1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kyžlířov 52, Potštát Bezdlužná

VIP Europe Transport, se sídlem Kyžlířov 52, 753 62, Potštát, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 65296, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby…

10AUTO SLUŽBY POSPÍŠIL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(368)
Malá Dlážka 2859/16, Přerov I-Město… Bezdlužná

AUTO SLUŽBY POSPÍŠIL s.r.o., se sídlem Malá Dlážka 2859/16, 750 02, Přerov I-Město-Přerov, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 73538, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5…


Půjčovny, pronájmy automobilů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Půjčovny, pronájmy automobilů v lokalitě Přerov – detailní popis

Půjčovny automobilů nabízejí k pronájmu širokou škálu vozů – osobní automobily nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, sportovní vozy, dodávky i minibusy. K vozům nabízejí i zapůjčení různých autodoplňků, jako jsou dětské autosedačky, střešní nosiče, střešní boxy, nosiče kol, zimní řetězy atd. Automobil je možné si pronajmout na různou dobu od 1 hodiny až po 1 měsíc. Po dohodě si lze automobil pronajmout i na delší dobu.  

Jaké jsou podmínky půjčení automobilu? 

Půjčovny půjčují vozidla pouze osobám starším 18 let a s platným řidičským oprávněním. Některé půjčovny vyžadují, aby byl řidič držitelem řidičského oprávnění minimálně 2 roky. Při půjčení luxusních vozů, sportovních vozů nebo off-roadu mohou vyžadovat držení řidičského oprávněné po dobu minimálně 4 let. K zapůjčení vozidla je nutné předložit osobní doklady, jako je občanský průkaz a řidičský průkaz. Některé půjčovny vyžadují i třetí doklad, jako pas, kopii rodného listu nebo kartičku zdravotního pojištění. V případě, že si vůz půjčuje fyzická osoba podnikající nebo firma, je nutné předložit živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku, občanský průkaz a řidičský průkaz. 

Kolik stojí půjčení automobilu?

Cena se odvíjí od typu pronajatého vozu a od délky pronájmu. U pronájmu na více dní mají půjčovny nastavené limity kilometrů. V ceně půjčovného je zahrnuto povinné ručení, havarijní pojištění, dálniční poplatky a silniční daň. Při pronájmu je nutné počítat s vratnou kaucí, ať už se bude jednat o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem vozu.