Půjčovny, pronájmy automobilů – Kroměříž

Proč si půjčit vůz? Tak např. je to ideální řešení, pokud se chystáte na služební cestu a potřebujete působit reprezentativně. Nebo pokud si chcete koupit nové auto, ale nevíte, jestli vám bude vyhovovat. Přehled půjčoven automobilů v lokalitě Kroměříž.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Pavel Adamík

Půjčování osobních, užitkových, dodávkových vozidel a pronájem montážních zdvihacích plošin. Nabídka odtahové služby, úschovy aut a autodopravy. Půjčujeme osobní a užitková vozidla ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu...

3EVV-MORAVIA, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(34)
Altýře 2358/1a, Kroměříž
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme autodíly, autopříslušenství a autodoplňky. Prodáváme přívěsné vozíky AGADOS i náhradní díly. Půjčovna, servis. E-shop. V nabídce naleznete přes 3 tisíce položek.

4Autobazar Drábek

4.0
★★★★★
★★★★★
(141)
Osvoboditelů 300/96, Kroměříž
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodáváme vozidla po prvním majiteli zakoupené jako nové v ČR, se servisní knihou a jasnou servisní historií. Chceme, aby zákazník dostal to nejlepší, co je na trhu možné mít! Garantujeme původ, stav a počet ujetých kilometrů.

5AUTO - CONT MIKA2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Drahy 516, Chropyně
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Nabízíme k pronájmu dodávky do 3,5 t Ford Transit, VW nosiče kontejnerů, skříně, valníky. Vozíky kontejnerové, na přepravu vozidel, pro přepravu osob 9 míst. Nákladní kontejnerová vozidla do 8,5 t Man, Avia, kontejnery. Děláme přestavby na nosiče kontejnerů.

6Mika Pavel - autopůjčovna2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Drahy 516, Chropyně
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Autopůjčovna. Nabízíme 7 užitkových vozidel. Opravy nákladních vozidel, pneuservis, LPG. Přestavba vozidel.

7Paliva Holešov, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(59)
Palackého 1398, Holešov
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Prodáváme tuhá paliva i dřevěné brikety včetně dopravy. Nabízíme také sypké stavební hmoty jako je písek, štěrk, stavebniny a pozinkované klempířské zboží.

8Půjč si karavan.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Riegrovo náměstí…, Kroměříž Bezdlužná

Půjč si karavan.cz, se sídlem Riegrovo náměstí 182/20, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

9CS Empirie, s.r.o.

CS Empirie, s.r.o., se sídlem Masarykova 631/4, 769 01, Holešov, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 34959, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

10Obytňáky Holešov

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Grohova 785/4, Holešov
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Obytňáky Holešov, se sídlem Grohova 785/4, 769 01, Holešov, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o…


Půjčovny, pronájmy automobilů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Půjčovny, pronájmy automobilů v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Půjčovny automobilů nabízejí k pronájmu širokou škálu vozů – osobní automobily nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, sportovní vozy, dodávky i minibusy. K vozům nabízejí i zapůjčení různých autodoplňků, jako jsou dětské autosedačky, střešní nosiče, střešní boxy, nosiče kol, zimní řetězy atd. Automobil je možné si pronajmout na různou dobu od 1 hodiny až po 1 měsíc. Po dohodě si lze automobil pronajmout i na delší dobu.  

Jaké jsou podmínky půjčení automobilu? 

Půjčovny půjčují vozidla pouze osobám starším 18 let a s platným řidičským oprávněním. Některé půjčovny vyžadují, aby byl řidič držitelem řidičského oprávnění minimálně 2 roky. Při půjčení luxusních vozů, sportovních vozů nebo off-roadu mohou vyžadovat držení řidičského oprávněné po dobu minimálně 4 let. K zapůjčení vozidla je nutné předložit osobní doklady, jako je občanský průkaz a řidičský průkaz. Některé půjčovny vyžadují i třetí doklad, jako pas, kopii rodného listu nebo kartičku zdravotního pojištění. V případě, že si vůz půjčuje fyzická osoba podnikající nebo firma, je nutné předložit živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku, občanský průkaz a řidičský průkaz. 

Kolik stojí půjčení automobilu?

Cena se odvíjí od typu pronajatého vozu a od délky pronájmu. U pronájmu na více dní mají půjčovny nastavené limity kilometrů. V ceně půjčovného je zahrnuto povinné ručení, havarijní pojištění, dálniční poplatky a silniční daň. Při pronájmu je nutné počítat s vratnou kaucí, ať už se bude jednat o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem vozu.