Půjčovny, pronájmy automobilů – Frýdek - Místek

Proč si půjčit vůz? Tak např. je to ideální řešení, pokud se chystáte na služební cestu a potřebujete působit reprezentativně. Nebo pokud si chcete koupit nové auto, ale nevíte, jestli vám bude vyhovovat. Přehled půjčoven automobilů v lokalitě Frýdek - Místek.

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1Auto-motoEvri, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(72)
Družstevní 13, Třinec - Staré Město Bezdlužná

Autopůjčovna nabízí služby autoservisu, karosářské a autolakýrnické práce.

2Vantuch Petr - autokarosář

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K náměstí 255, Brušperk
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma zaměřená na opravy podvozků automobilů - brzd, tlumičů, výfuků, opravy motorových částí, opravy vozu po havárii, autoelektrikářské práce, montáže autodoplňků, diagnostiku vybraných typů vozidel a tunning. K dalším činnostem patří provoz půjčovny přívěsů.

3Hanzel Václav - MORAVIA Rent

4.8
★★★★★
★★★★★
(27)
Frýdlantská 2315, Frýdek-Místek -…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma nabízí půjčení dodávek, pronájem užitkových vozidel. Dále nabízí kompletní služby v oblasti stěhování bytů, domů a kanceláří a autodopravu vozidly.

4Poloch Petr

Palkovická 471, Frýdek-Místek
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Petr Poloch provozuje autopůjčovnu a pneuservis.

5Adamnehody.cz

Firma provozuje autopůjčovnu a odtahovou službu.

6DFD-EXPRESS s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(28)
Palkovická 2204, Frýdek-Místek Bezdlužná

Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní expresní přepravu zásilek. Dále zajišťujeme odvoz odpadních vod a odtahovou službu. Specializujeme se na zasilatelství a logistiku, stěhovací služby, skladování. Rovněž se zabýváme půjčováním přívěsných vozíků, automobilů a mini rypadel.

7Pavel Lichý

Vendryně 454, Vendryně
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Pavel Lichý, se sídlem Vendryně 454, 739 94, Vendryně, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

8Dodávky Třinec

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Tyra 122, Třinec
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Dodávky Třinec, se sídlem Tyra 122, 739 61, Třinec, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

9Martin Balážec

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Bělská 617, Paskov Bezdlužná

Martin Balážec, se sídlem Bělská 617, 739 21, Paskov, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

10MUYRAY

MUYRAY, se sídlem Bruzovská 1802, 738 01, Frýdek-Místek, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 60620, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem…


Půjčovny, pronájmy automobilů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Půjčovny, pronájmy automobilů v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Půjčovny automobilů nabízejí k pronájmu širokou škálu vozů – osobní automobily nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, sportovní vozy, dodávky i minibusy. K vozům nabízejí i zapůjčení různých autodoplňků, jako jsou dětské autosedačky, střešní nosiče, střešní boxy, nosiče kol, zimní řetězy atd. Automobil je možné si pronajmout na různou dobu od 1 hodiny až po 1 měsíc. Po dohodě si lze automobil pronajmout i na delší dobu.  

Jaké jsou podmínky půjčení automobilu? 

Půjčovny půjčují vozidla pouze osobám starším 18 let a s platným řidičským oprávněním. Některé půjčovny vyžadují, aby byl řidič držitelem řidičského oprávnění minimálně 2 roky. Při půjčení luxusních vozů, sportovních vozů nebo off-roadu mohou vyžadovat držení řidičského oprávněné po dobu minimálně 4 let. K zapůjčení vozidla je nutné předložit osobní doklady, jako je občanský průkaz a řidičský průkaz. Některé půjčovny vyžadují i třetí doklad, jako pas, kopii rodného listu nebo kartičku zdravotního pojištění. V případě, že si vůz půjčuje fyzická osoba podnikající nebo firma, je nutné předložit živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku, občanský průkaz a řidičský průkaz. 

Kolik stojí půjčení automobilu?

Cena se odvíjí od typu pronajatého vozu a od délky pronájmu. U pronájmu na více dní mají půjčovny nastavené limity kilometrů. V ceně půjčovného je zahrnuto povinné ručení, havarijní pojištění, dálniční poplatky a silniční daň. Při pronájmu je nutné počítat s vratnou kaucí, ať už se bude jednat o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem vozu.