Půjčovny, pronájmy automobilů – Nový Jičín

Proč si půjčit vůz? Tak např. je to ideální řešení, pokud se chystáte na služební cestu a potřebujete působit reprezentativně. Nebo pokud si chcete koupit nové auto, ale nevíte, jestli vám bude vyhovovat. Přehled půjčoven automobilů v lokalitě Nový Jičín.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1ZemanCar, rent a car s.r.o. (pobočka Nový Jičín)1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(75)
Rybníčky 954/27, Nový Jičín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Půjčovna osobních a nákladních vozidel do 3,5 t značky Škoda, Volkswagen, Hyundai a Ford. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis vozidel.

2AA-Box1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Beskydská 639, Studénka-Butovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

AA-Box, se sídlem Beskydská 639, 742 13, Studénka-Butovice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin Hostinská činnost Výroba,…

3Zbyněk Žabenský

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Bezručova 1601, Frenštát pod… Bezdlužná

Zbyněk Žabenský, se sídlem Bezručova 1601, 744 01, Frenštát pod Radhoštěm, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Pokrývačství, tesařství Výroba, obchod a služby neuvedené v…

4MERCUTCARS s.r.o. (pobočka Šenov u Nového Jičína)1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(126)
Dukelská 526, Šenov u Nového… Bezdlužná

MERCUTCARS s.r.o., se sídlem Dukelská 526, 742 42, Šenov u Nového Jičína, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 102067, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

5AT CAR, s.r.o. (pobočka Mošnov)4 pobočky

Mošnov 401, Mošnov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme pronájem vozů.

6tradecentrum SONAS s.r.o.

Vítkovská 267/25, Odry
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis, pneuservis a autopůjčovnu. Nabízíme opravy osobních a dodávkových automobilů a prodej náhradních dílů.

7Krupa Tomáš

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Kopřivnice 166, Kopřivnice Bezdlužná

Půjčovna obytných automobilů. Nabízíme pronájem vozů s nadstandardní výbavou, vzduchovými tlumiči, klimatizací, garáží, tempomatem, TV a DVD, nosičem na kola.

8CZECH RENT A CAR s.r.o. (pobočka Mošnov)6 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Mošnov 306, Mošnov
Otevřeno od 8:00

Půjčování vozidel včetně manažerských a sportovních či rodinných nebo i minibusů.

9Protocol CZ spol. s r.o.- půjčovna přívěsů1 pobočka

Provozujeme půjčovnu přívěsných vozíků, střešních boxů či nosičů kol a lyží. Nabízíme čištění interiérů vozidel suchou i mokrou cestou.

10Půjčovna obytných vozů Nový Jičín

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Zahradní 164, Šenov u Nového… Bezdlužná

Půjčovna obytných vozů.


Půjčovny, pronájmy automobilů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Půjčovny, pronájmy automobilů v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Půjčovny automobilů nabízejí k pronájmu širokou škálu vozů – osobní automobily nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, sportovní vozy, dodávky i minibusy. K vozům nabízejí i zapůjčení různých autodoplňků, jako jsou dětské autosedačky, střešní nosiče, střešní boxy, nosiče kol, zimní řetězy atd. Automobil je možné si pronajmout na různou dobu od 1 hodiny až po 1 měsíc. Po dohodě si lze automobil pronajmout i na delší dobu.  

Jaké jsou podmínky půjčení automobilu? 

Půjčovny půjčují vozidla pouze osobám starším 18 let a s platným řidičským oprávněním. Některé půjčovny vyžadují, aby byl řidič držitelem řidičského oprávnění minimálně 2 roky. Při půjčení luxusních vozů, sportovních vozů nebo off-roadu mohou vyžadovat držení řidičského oprávněné po dobu minimálně 4 let. K zapůjčení vozidla je nutné předložit osobní doklady, jako je občanský průkaz a řidičský průkaz. Některé půjčovny vyžadují i třetí doklad, jako pas, kopii rodného listu nebo kartičku zdravotního pojištění. V případě, že si vůz půjčuje fyzická osoba podnikající nebo firma, je nutné předložit živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku, občanský průkaz a řidičský průkaz. 

Kolik stojí půjčení automobilu?

Cena se odvíjí od typu pronajatého vozu a od délky pronájmu. U pronájmu na více dní mají půjčovny nastavené limity kilometrů. V ceně půjčovného je zahrnuto povinné ručení, havarijní pojištění, dálniční poplatky a silniční daň. Při pronájmu je nutné počítat s vratnou kaucí, ať už se bude jednat o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem vozu.