STOP, s.r.o. – logo společnosti STOP, s.r.o.

Nabízíme široký výběr prověřených ojetých vozů v Mikulově. Specializujeme se na prodej a výkup automobilů, zajišťujeme také financování a pojištění. V našich službách zahrnujeme kontrolu vozů, bezplatné poradenství a odborné rady v oblasti aut.

Recenze

  • 3.5
    (50)

    google 50 Google recenzí

  • Klíčová slova 43

    autobazar, ojeté vozy, prodej aut, výkup automobilů, mikulov, odborné poradenství, financování vozidel, leasing, úvěry, havarijní pojištění, povinné ručení, kvalitní auta, prověřené automobily, prodej na splátky, kontrola vozu, exteriér, interiér, čistění vozidel, auto služby, nabídka vozů, půjčení vozíků, jezdi bezpečně, údržba vozu, automobilový servis, autobazary, nákup auta, prodej automobilů, přímo od majitele, auto s doklady, prodej ojetin, prodej v mikulově, auta na splátky, akontace, pojištění vozidel, úrazové pojištění, asistenční služby, prodej dodávek, úvěrové poradenství, automobilový trh, leasingové společnosti, půjčovna aut, autoservis, náhradní vozidlo

  • Popis

    Vykonáváme prodej a výkup kvalitních ojetých vozidel v Mikulově. Naším cílem je nabídnout zákazníkům prověřená vozidla v dobrém technickém stavu, která splňují všechny bezpečnostní normy. Pomáháme zákazníkům s financováním, ať už prostřednictvím úvěrů nebo leasingových společností. Kromě toho se postaráme o veškeré potřebné dokumenty a nabízíme poradenství, aby byl nákup co nejjednodušší. Naši odborníci zajistí také čištění a údržbu vozů. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací o našich službách.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Zavřeno
  • Pondělí 09:00 – 18:00
  • Úterý 09:00 – 18:00
  • Středa 09:00 – 18:00
  • Čtvrtek 09:00 – 18:00
  • Pátek 09:00 – 18:00
  • Sobota 09:00 – 18:00
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu STOP, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.