Automodely, modely automobilů – Morava

Milujete auta a chcete si je užít i v malém měřítku? Pak jsou pro vás automodely ideální volbou. Automodely vás nadchnou svou krásou a technikou. Můžete je sbírat, vystavovat nebo s nimi závodit. Přehled prodejců automodelů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 80 nalezených Filtry

1Nevřela Kamil – PRODEJ A SERVIS HASIČSKÉ TECHNIKY1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sádek 118, Velké Heraltice Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem hasičské techniky a vybavení pro hasiče. Nabízíme vám hadice, proudnice, rozdělovače, motory, čerpadla a mnoho dalšího. U nás zakoupíte také vybavení pro požární sport. Součástí našich služeb je servis hasičské techniky.

2Pošík Ladislav - jízdní kola

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Podolská 88, Hradec nad Moravicí
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a servisem jízdních kol, horských kol, elektrokol i silničních kol, koloběžek a elektrokoloběžek především značek Author, Scott a CTM včetně cyklistického příslušenství. Nabízíme celou řadu sortimentu a cyklistických potřeb, přileb a sportovního oblečení značek CRAFT,…

3Nevřela Kamil – PRODEJ A SERVIS HASIČSKÉ TECHNIKY (pobočka Opava)1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pekařská 890/148, Opava
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodej a servis hasičské techniky a náhradních dílů. Dále i motory, čerpadla, chlazení motorů, nádrže, filtry a kryty. Nabízíme měděné trubky, obaly na proudnici, nepromokavé plachty a vozíky. Prodáváme modely hasičských aut, přilby a hračky. Dále nabízíme zámečnické práce a kovovýrobu.

4OC FUTURUM - obchodní centrum Brno

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Vídeňská 100, Brno-Dolní Heršpice

Obchodní centrum. Široká nabídka zboží a služeb po celý rok. Oděvní značky a šperky, vybavení pro sport, volný čas, hračky, dárkové předměty, prodejny audiovizuální techniky a PC, nábytek, mobilní operátoři. Kadeřnictví, kosmetika, parfumerie, solární studio, manikúra, modelace umělých nehtů.…

5Hami Group s.r.o.- AUTOBAZAR AUTOMOBILOVÝ SVĚT

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Jihlavská 320/2, Troubsko
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provádíme dovoz vozů z EU a pokud si nevyberete z nabídky autobazaru, který je dostupný z dálnice D1 a tak zajistíme pro Vás dovoz automobilu a to podle Vaších představ a potřebné formality jako je STK a přepis a financování i úvěr a dále provozujeme autobazar a výkup vozů i protiúčet a také i…

6STOP, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(51)
Jiráskova 2, Mikulov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Náš autobazar se zabývá nákupem a prodejem ojetých automobilů, půjčováním vozíků či výměnou automobilů. Součástí našich služeb je prodej automobilů na leasing, či čištění interiérů i exteriérů vozidel.

7Karlikovyhračky.cz

Lovčičky 218, Lovčičky
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Specializujeme se na internetový prodej hraček a her. Nabízíme autíčka, tanky, autobusy, vrtulníky, tramvaje, lego, dřevěné hračky a skládačky. V sortimentu naleznete plyšáky, monopoly, stolní a společenské hry.

8JOMITA s.r.o. - MEGAmotory

Hudcova 321/76j, Brno-Medlánky
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

JOMITA s.r.o. s provozovnou v Brně, Medlánkách na Hudcově ulici působí v oblasti vývoje elektromotorů pod značkou MEGA, vyrábí modelářské nářadí a elektronické přístroje. Stejnosměrné elektromotory VAC. Elektromotory do 48 VDC, 230 VAC do 500W. Elektromotory s převodovkou do 10Nm.…

9Activemedical s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Palackého třída 164, Brno-Medlánky Bezdlužná

Svět elektrokol.cz se profiluje jako největší specializovaná prodejna a prodejní portál elektrokol v ČR. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment osvědčených značek, které si můžete pohodlně vybrat a nechat zdarma doručit prostřednictvím internetového obchodu. Můžete také zavítat do našeho…

10PSÍ MOTOODĚVY s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Pražská 531/61, Brno

Prodej dámského i pánského motooblečení a doplňků. Nabídka handsfree, kamer, zavazadel, přileb, bot, ponožek a podkolenek, funkčního prádla, šátků, chráničů a ledvinových pásů. Dále jsou v nabídce rukavice, lékárničky, oleje, kosmetika na motocykly, pneumatiky, stany a motorkářské brýle.


Automodely, modely automobilů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Automodely, modely automobilů v lokalitě Morava – detailní popis

Automodely jsou miniaturní repliky skutečných aut. Vyrábějí se v různých měřítcích a provedeních, jako jsou klasická, sportovní, závodní nebo vojenská auta. Automodely lze zakoupit již hotové, nebo si je sami sestavit ze stavebnic. Modely aut jsou sběratelským předmětem a oblíbeným koníčkem mnoha nadšenců, kteří obdivují krásu a techniku automobilů. 

Jak se starat o automodely?

Automodely jsou křehké předměty, které si zaslouží péči a ochranu. Zvláště pokud se jedná o cenné a sběratelské modely aut. Pokud chcete udržet své automodely v dobrém stavu a zachovat jejich hodnotu, dodržujte následující rady:

  • Uchovávejte své automodely v suchém a bezprašném prostředí. Ideálně byste pro své automodely měli mít speciální vitrínu nebo skříňku s uzavřenými dveřmi nebo sklem. Pokud to není možné, můžete použít krabice nebo obaly, které zabrání prachu a vlhkosti proniknout k modelům.
  • Vyhněte se přímému slunečnímu záření nebo jiným zdrojům tepla. Sluneční světlo může vyblednout barvu a poškodit plastové nebo gumové části modelů. Teplota by neměla překročit 25 °C a vlhkost by neměla být vyšší než 50 %.
  • Čistěte své automodely pravidelně a opatrně. Používejte jemný štětec nebo hadřík, kterým odstraníte prach a nečistoty z povrchu modelů. Nepoužívejte žádné chemické nebo vlhké prostředky, které by mohly poškodit lak nebo lepidlo. Pokud je model velmi špinavý nebo mastný, můžete použít trochu vody s jemným mýdlem a potom model dobře osušit.
  • Nepřetěžujte své automodely. Nepokládejte na ně žádné těžké nebo ostré předměty, které by mohly způsobit poškrábání nebo deformaci modelů. Nenechávejte je také dlouho viset na háčcích nebo provázcích, které by mohly narušit jejich rovnováhu nebo zlomit nějakou část.
  • Zacházejte se svými automodely opatrně a s úctou. Nemanipulujte s nimi zbytečně často nebo hrubě. Nedotýkejte se modelů mastnýma rukama nebo je nepřenášejte bez ochrany. Nenechávejte je v dosahu dětí nebo domácích zvířat, kteří by je mohli poškodit nebo rozbít.