Pronájem, půjčovna přívěsných vozíků – Morava

Chystáte se na velký nákup, ale nebudete ho mít, jak odvézt? Budete potřebovat převézt nadrozměrné a těžké věci, které se vám nevejdou do kufru? Pak je pro vás ideálním řešením pronájem vozíku. Přehled půjčoven přívěsných vozíků v lokalitě Morava.

1–10 firem z 247 nalezených Filtry

1Přívěsy Brno s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Vídeňská ul., Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Přívěsy a vozíky Brno nabízí vše od prodeje, zapůjčení, servisu a náhradních dílů; nově i e-shop přívěsů a přívěsných vozíků, nejsou opomenuty ani nosiče na kola. Uvažujete o koupi nového přívěsu? Zavolejte, nebo pošlete poptávku s Vašimi představami a my Vám obratem nabídneme řešení dle Vašich…

2VENAMO s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(72)
Zámecká 7, Veselí nad Moravou
Dnes už má zavřeno

Prodáváme náhradní díly na osobní automobily a díly pro tuning vozidel. Provozujeme specializovaný autoservis a pneuservis. Provádíme opravy, diagnostiku a geometrii aut. Dále montujeme klimatizace a prodáváme pracovní oděvy. Obraťte se na nás!

3Tylová Eva- hutní a plotové centrum Radat2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dvůr Rybník 380, Slavkov u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ve společnosti Radat se zabýváme výrobou a distribucí plotových systémů. Jsme také prodejcem hutního, betonářského a plotového materiálu.

4Bartáková Romana - Půjčovna obytných vozů

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Na Nivě 601, Křenovice Bezdlužná

Půjčovna obytných vozů (karavanů) zn. Burstner Ixeo 710. Obytná auta jsou nová maximální výbavě. Vhodné pro ty, co chtějí zažít aktivní dovolenou, každý den na jiném místě.

5CaravanPlan s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
U Leskavy 788/31, Brno - Starý… Bezdlužná

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy osobních i užitkových vozů, motocyklů a skútrů. V ceně je pojištění, neomezené kilometry a dálniční známky. Půjčovna automobilů, karavanů, dodávek a motocyklů. Dále nabízíme osobní přepravu a operativní leasing.

7Petr Radkovič, s.r.o.- AUTO - MIKULOV

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dukelská 1492/1, Mikulov Bezdlužná

Naším oborem je prodej nových i ojetých vozidel. Provoz autoservisu, pneuservisu a prodej náhradních dílů. Specializujeme se na prodej nových i ojetých vozidel a náhradních dílů. Provozujeme autoservis, pneuservis. Nabízíme výměnu olejů a opravy motorů.

8STOP, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(51)
Jiráskova 2, Mikulov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Náš autobazar se zabývá nákupem a prodejem ojetých automobilů, půjčováním vozíků či výměnou automobilů. Součástí našich služeb je prodej automobilů na leasing, či čištění interiérů i exteriérů vozidel.

9BENING MERCHANDISING, spol. s r.o. - CENTRUM PŘÍVĚSY

4.4
★★★★★
★★★★★
(65)
Vídeňská, Brno - Štýřice
Dnes už má zavřeno

Nabídka přívěsů a přívěsných vozíků od většiny českých výrobců. Půjčovna a výkup vozíků. Výroba přívěsů na zakázku. Servis vozíků.

10APN Solutions s.r.o. - půjčovna dodávek

4.7
★★★★★
★★★★★
(78)
Vodařská 516/3, Brno-Horní Heršpice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše půjčovna dodávek Brno, působí v Brně a okolí. Již několik let v Brně půjčujeme dodávky, minibusy a užitkové vozy do 3,5 tuny. Půjčovna dodávek Brno pomáhá různým lidem a firmám v důležitých situacích, například při stěhování či převozu zboží a podobně. Pokud potřebujete maximální spolehlivost…


Pronájem, půjčovna přívěsných vozíků – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Pronájem, půjčovna přívěsných vozíků v lokalitě Morava – detailní popis

Pronájem přívěsných vozíků a autopřepravníků je ideálním řešením, pokud potřebujete příležitostně převézt nadrozměrný a těžký náklad, který se nevejde do vašeho vozidla. Díky přívěsu pohodlně přivezete stavební materiál, nábytek, motocykl, traktůrek a mnoho dalších věcí. Pro jízdu s přívěsným vozíkem je potřeba vlastnit řidičské oprávnění skupiny B a pro autopřepravníky řidičské oprávnění B+E. Přívěsné vozíky pronajímají nejen specializované půjčovny, ale i velké obchody (např. obchody se stavebninami). 

Podmínky půjčoven přívěsných vozíků

Podmínky jednotlivých půjčoven se mohou lišit. Přívěsné vozíky, které půjčovny půjčují, mají platnou technickou kontrolu a platné povinné ručení

  • Je nutné předložit občanský a řidičský průkaz.
  • Půjčovné se hradí za sjednanou dobu předem.
  • Cena za dlouhodobý pronájem je smluvní.
  • Před zapůjčením se skládá vratná záloha, která se vrací při předání čistého a nepoškozeného vozíku.
  • Cena za dlouhodobý pronájem je smluvní.
  • V případě poškození vozíku se záloha používá na úhradu vzniklé škody.
  • V případě nadměrného znečištění se účtuje poplatek.

Cena pronájmu přívěsných vozíků

Cena pronájmu se odvíjí od typu přívěsného vozíku a doby pronájmu. Některé velké obchody půjčují vozíky zdarma, pokud u nich nakoupíte nad určitou částku.