RT TORAX, s. r. o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(199)
Rudná 2378/100, 700 30 Ostrava – Zábřeh Ověřená firma

Zabýváme se prodejem nových vozů i ojetých vozů Audi, Seat, Škoda a Volkswagen. Nabízíme výhodný finanční i operativní leasing a pojištění vozu. Provozujeme autorizovaný servis vozů Audi, Seat, Škoda a Volkswagen. Navštivte náš autosalon, máme vozy skladem.

Recenze

3.7
★★★★★
★★★★★
6 Facebook recenzí
4.3
★★★★★
★★★★★
193 Google recenzí
60319305 ARES
DIČ CZ60319305
Vznik 1994
Telefony 595 781 133
Sociální sítě facebook.com
Tomáš Häring (jednatel)
Radek Šnita (jednatel)
  • prodej nových vozů, prodej vozů VW, prodej vozů Škoda, prodej vozů Audi, prodej vozů Seat, finanční leasing, operativní leasing, splátkový prodej, úvěr, pojištění, pozáruční servis, odtahová služba, autopůjčovna, operativní leasing, operativní leasing Škoda, operativní leasing Volkswagen, operativní leasing Audi, operativní leasing Seat, autorizovaný servis, Audi Ostrava, Škoda Ostrava, autobazar Ostrava, operativní leasing Ostrava, Volkswagen Ostrava, VW, Audi, předváděcí vozy, autoservis Ostrava, skladové vozy
  • Poskytujeme vám profesionální a komplexní služby v oblasti prodeje nových a ojetých osobních a užitkových vozů Audi, Seat, Škoda a Volkswagen.

    Kromě prodeje vám poskytujeme autorizovaný servis vozů těchto značek včetně doplňkových služeb, jako je zapůjčení náhradního vozidla.

    Poskytujeme jak záruční, tak i pozáruční servis

    Ve spolupráci s vybranými a renomovanými pojišťovnami vám nabízíme výhodné havarijní pojištění s bonusem a povinné ručení se zvýšeným limitem pojistných plnění.