Autosalony – Morava

Koupě nového automobilu je příjemným zážitkem. Přijďte se podívat na váš vysněný vůz do autosalonu, kde se vám budou věnovat vyškolení prodejci. Pokud budete mít zájem, můžete rovnou vyrazit i na zkušební jízdu. Přehled autosalonů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 107 nalezených Filtry

1RT TORAX, s. r. o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(177)
Rudná 2378/100, Ostrava – Zábřeh Ověřená

Zabýváme se prodejem nových vozů i ojetých vozů Audi, Seat, Škoda a Volkswagen. Nabízíme výhodný finanční i operativní leasing a pojištění vozu. Provozujeme autorizovaný servis vozů Audi, Seat, Škoda a Volkswagen. Navštivte náš autosalon, máme vozy skladem.

2INTERMOBIL, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(72)
Sokolská 1307/29, Znojmo Bezdlužná Ověřená

Přijďte si k nám pro svůj nový vůz Volkswagen. Zabýváme se prodejem nových vozů Volkswagen i prověřených ojetých vozů Das WeltAuto. Provozujeme autoservis pro osobní i užitkové vozy Volkswagen. Nabízíme výkup protiúčtem, výhodné financování, prodej náhradních dílů a řadu dalších služeb.

3AGREGA, a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Polní 46, Bludov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem vozů Peugeot a servisem vozů Citroën. Součástí našich služeb je i odborný prodej aut a servis vozů. Nabízíme také opravy autoagregátů. Navštivte naše internetové stránky a prohlédněte si limitované nabídky. Provozujeme také autorizovaný servis Bosch. Kontaktujte nás!

4Auto Šindler s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(60)
Slaměníkova 842/21, Brno-Maloměřice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Dovážíme a prodáváme vozy se zárukou, převážně značky Ford. Nabízíme služby autobazaru a autoservisu všech značek. Zajistíme STK i ME, přihlášení vozu, pojištění, leasing, klempířské a lakýrnické práce. Provádíme servis vozů Ford, geometrii a diagnostiku aut.

5AUTO - BAYER, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(286)
Bučovická 299, Slavkov u Brna Bezdlužná

Společnost AUTO-BAYER, s.r.o. působí v oblasti prodeje a servisu osobních a užitkových vozů již od roku 1992. Celé toto období je profesně spjata s koncernem Volkswagen a za uplynulé období se z původně malé rodinné dílny rozrostla na jeden z největších autosalonů a servisů na Moravě. V…

6AUTO TRNKA s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(56)
Zastávecká 1092, Rosice Bezdlužná

Nabízíme kompletní mechanické, klempířské a lakýrnické práce, měření emisí, pneuservis, prodej náhradních dílů, výměny čelních skel, 4-kamerová laserová geometrie, zapůjčení náhradního vozidla.

7AUTECO BS, spol. s r.o.1 pobočka

Komenského 9, Boskovice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

AUTECO BS, spol. s r.o. - Prodáváme nové vozy Renaul a Dacia, předváděcí vozy Dacia a Renault, referentská i ojetá vozidla Renault a Dacia.

8TOP AUTOSALON BLANSKO s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(170)
Svitavská 2329/16a, Blansko
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej vozidel Škoda, náhradní díly, originální příslušenství, servis, odtahové služby a měření emisí. Jsme autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů ŠKODA. Poskytujeme komplexní nabídku servisních služeb na vysoké profesionální úrovni a zajišťujeme také pojištění a financování.…

9T - CAR spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(76)
Chrudichromská 2480…, Boskovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

T - CAR spol. s r.o. - Autorizovaný prodejce vozů HYUNDAI. Prodáváme skladovací a předváděcí vozy Hyundai. Dále nabízíme odborný servis a měření emisí. Získáte od nás komplexní záruku a služby spolu s příslušenstvím. Objednejte si u nás testovací jízdu.

10AUTO - MOTO Jelínek, s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(57)
Dlouhá 43, Pohořelice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se dovozem a prodejem vozů. Garantujeme prodej nehavarovaných vozů se servisní knížkou ze zemí EU. Dovážíme a prodáváme osobní i užitkové automobily, nebo dle Vašeho přání. Poskytujeme také možnost úvěru či leasingu.


Autosalony – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Autosalony v lokalitě Morava – detailní popis

Autosalony poskytují své služby v mnoha oblastech od prodeje nových i ojetých vozů přes finanční služby až po servis vozidel. Některé autosalony se specializují pouze na prodej jedné značky vozidel, jiné zase prodávají vozidla několika značek.

Služby autosalonů

  • Prodej nových vozů – zahrnuje prodej nových osobních i užitkových vozů všech modelů. Nový vůz si nakonfigurujete podle vlastních představ a možností automobilky, která pak pro vás vůz vyrobí. Nevýhodou je dlouhá čekací doba. 
  • Prodej skladových vozů – jedná se o vozy, které jsou již vyrobené a na své nové majitele čekají ve skladu. Skladový vůz je tak možné si odvézt ihned nebo nejpozději do několika málo dní. Nevýhodou skladových vozů je to, že jsou v již dané výbavě, kterou nelze změnit. 
  • Prodej předváděcích vozů – jsou vozy, které po určitou dobu sloužily jako exponát na výstavách, k předváděcím akcím nebo ke zkušebním jízdám. Mají najeto velmi málo kilometrů. Prodávají se za nižší cenu, než je cena nového vozu. 
  • Prodej ojetých vozů – autosalony prodávají ojeté vozy, které prošly kontrolou, diagnostikou a servisem
  • Prodej referenčních vozů – jedná se o ojeté vozy, které jsou velmi atraktivní v kategorii ojetých vozů. Referenční vozy slouží dané automobilce, která je půjčuje na jeden až dva roky svým zaměstnancům. Velkou výhodou těchto vozů je, že většinou mají silnou motorizaci a vysoký stupeň výbavy, jelikož musí reprezentovat zaměstnance automobilky na jejich cestách. K dalším výhodám patří pravidelný servis v autorizovaných servisech. U referenčních vozů navíc nehrozí pochybnosti o původu vozidla nebo počtu najetých kilometrů. 
  • Testovací jízda – je jedinečnou možností, jak si vyzkoušet vůz před jeho koupí. Testovací jízda probíhá s prodejcem, který nejdříve zákazníkovi názorně ukáže ovládání vozu v plném provozu a pak mu předá řízení. S autem si lze zkusit i parkování. 
  • Výkup vozů – autosalony vykupují vozy, které nejsou havarované, mají prokazatelný původ a doložené najeté kilometry. Při výkupu nemusí být stáří vozu překážkou, vždy je důležitý pouze jeho stav. 
  • Servis vozů – autosalony disponují vlastním servisem, ve kterém provádějí garanční prohlídky, servisní prohlídky, sezónní servisní prohlídky, opravy aut po nehodách atd. V rámci servisu poskytují náhradní vozy.
  • Financování a pojištění vozů – autosalony zprostředkovávají spotřebitelské úvěry, finanční leasingy, operativní leasingy, povinná ručení a havarijní pojištění.