Autosalony – Morava

Koupě nového automobilu je příjemným zážitkem. Přijďte se podívat na váš vysněný vůz do autosalonu, kde se vám budou věnovat vyškolení prodejci. Pokud budete mít zájem, můžete rovnou vyrazit i na zkušební jízdu. Přehled autosalonů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 101 nalezených Filtry

1MOTO MORAVA s.r.o., odštěpný závod CARS MORAVA

3.9
★★★★★
★★★★★
(130)
Brněnská 404/57, Olomouc Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a servisem vozů Opel, prodejem a servisem vozů Citroën, prodejem a servisem vozů Crosscamp, prodejem a servisem vozů Ford. Prodáváme také náhradní díly. Kontaktujte nás.

2RT TORAX, s. r. o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(195)
Rudná 2378/100, Ostrava-Zábřeh Ověřená

Zabýváme se prodejem nových vozů, zánovních vozů i starších vozů Audi, Seat, Škoda a Volkswagen. Nabízíme vám výhodný finanční i operativní leasing a pojištění vozu. Provozujeme autorizovaný servis vozů Audi, Seat, Škoda a Volkswagen. Navštivte náš autosalon. Máme vozy skladem.

3INTERMOBIL, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(79)
Sokolská 1307/29, Znojmo Bezdlužná Ověřená

Přijďte si k nám pro svůj nový vůz Volkswagen. Zabýváme se jak prodejem vozidel Volkswagen, tak i prověřených ojetých vozů DWA. Provozujeme autoservis pro osobní i užitkové vozy Volkswagen. Nabízíme výkup vozidel protiúčtem, výhodné financování, prodej originálních náhradních dílů a řadu…

4AGREGA, a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(133)
Polní 46, Bludov Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a autorizovaným servisem vozů Peugeot a Citroën. Provozujeme také autorizovaný servis Bosch pro vozidla všech značek. Mezi naše další služby patří opravy autoagregátů. Kontaktujte nás!

5Auto Šindler s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(71)
Slaměníkova 842/21, Brno-Maloměřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Dovážíme a prodáváme vozy se zárukou, převážně značky Ford. Nabízíme služby autobazaru a autoservisu všech značek. Zajistíme STK i ME, přihlášení vozu, pojištění, leasing, klempířské a lakýrnické práce. Provádíme servis vozů Ford, geometrii a diagnostiku aut.

6AUTO - BAYER, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(288)
Bučovická 299, Slavkov u Brna Bezdlužná

Společnost AUTO-BAYER, s.r.o. působí v oblasti prodeje a servisu osobních a užitkových vozů již od roku 1992. Celé toto období je profesně spjata s koncernem Volkswagen a za uplynulé období se z původně malé rodinné dílny rozrostla na jeden z největších autosalonů a servisů na Moravě. V…

7AUTO TRNKA s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(84)
Zastávecká 1092, Rosice Bezdlužná

Nabízíme kompletní mechanické, klempířské a lakýrnické práce, měření emisí, pneuservis, prodej náhradních dílů, výměny čelních skel, 4-kamerová laserová geometrie, zapůjčení náhradního vozidla.

8AUTECO BS, spol. s r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(80)
Komenského 9, Boskovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

AUTECO BS, spol. s r.o. - Prodáváme nové vozy Renaul a Dacia, předváděcí vozy Dacia a Renault, referentská i ojetá vozidla Renault a Dacia.

9TOP AUTOSALON BLANSKO s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(174)
Svitavská 2329/16a, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej vozidel Škoda, náhradní díly, originální příslušenství, servis, odtahové služby a měření emisí. Jsme autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů ŠKODA. Poskytujeme komplexní nabídku servisních služeb na vysoké profesionální úrovni a zajišťujeme také pojištění a financování.…

10AUTO - MOTO Jelínek, s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(61)
Dlouhá 43, Pohořelice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se dovozem a prodejem vozů. Garantujeme prodej nehavarovaných vozů se servisní knížkou ze zemí EU. Dovážíme a prodáváme osobní i užitkové automobily, nebo dle Vašeho přání. Poskytujeme také možnost úvěru či leasingu.


Autosalony – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Autosalony v lokalitě Morava – detailní popis

Autosalony poskytují své služby v mnoha oblastech od prodeje nových i ojetých vozů přes finanční služby až po servis vozidel. Některé autosalony se specializují pouze na prodej jedné značky vozidel, jiné zase prodávají vozidla několika značek.

Služby autosalonů

  • Prodej nových vozů – zahrnuje prodej nových osobních i užitkových vozů všech modelů. Nový vůz si nakonfigurujete podle vlastních představ a možností automobilky, která pak pro vás vůz vyrobí. Nevýhodou je dlouhá čekací doba. 
  • Prodej skladových vozů – jedná se o vozy, které jsou již vyrobené a na své nové majitele čekají ve skladu. Skladový vůz je tak možné si odvézt ihned nebo nejpozději do několika málo dní. Nevýhodou skladových vozů je to, že jsou v již dané výbavě, kterou nelze změnit. 
  • Prodej předváděcích vozů – jsou vozy, které po určitou dobu sloužily jako exponát na výstavách, k předváděcím akcím nebo ke zkušebním jízdám. Mají najeto velmi málo kilometrů. Prodávají se za nižší cenu, než je cena nového vozu. 
  • Prodej ojetých vozů – autosalony prodávají ojeté vozy, které prošly kontrolou, diagnostikou a servisem
  • Prodej referenčních vozů – jedná se o ojeté vozy, které jsou velmi atraktivní v kategorii ojetých vozů. Referenční vozy slouží dané automobilce, která je půjčuje na jeden až dva roky svým zaměstnancům. Velkou výhodou těchto vozů je, že většinou mají silnou motorizaci a vysoký stupeň výbavy, jelikož musí reprezentovat zaměstnance automobilky na jejich cestách. K dalším výhodám patří pravidelný servis v autorizovaných servisech. U referenčních vozů navíc nehrozí pochybnosti o původu vozidla nebo počtu najetých kilometrů. 
  • Testovací jízda – je jedinečnou možností, jak si vyzkoušet vůz před jeho koupí. Testovací jízda probíhá s prodejcem, který nejdříve zákazníkovi názorně ukáže ovládání vozu v plném provozu a pak mu předá řízení. S autem si lze zkusit i parkování. 
  • Výkup vozů – autosalony vykupují vozy, které nejsou havarované, mají prokazatelný původ a doložené najeté kilometry. Při výkupu nemusí být stáří vozu překážkou, vždy je důležitý pouze jeho stav. 
  • Servis vozů – autosalony disponují vlastním servisem, ve kterém provádějí garanční prohlídky, servisní prohlídky, sezónní servisní prohlídky, opravy aut po nehodách atd. V rámci servisu poskytují náhradní vozy.
  • Financování a pojištění vozů – autosalony zprostředkovávají spotřebitelské úvěry, finanční leasingy, operativní leasingy, povinná ručení a havarijní pojištění.