Půjčovna osobních aut, vozů Porsche – Ostrava - město

Osobní auta Porsche jsou synonymem pro luxus a vysokou kvalitu. Pokud hledáte půjčovnu těchto vozů v oblasti Ostrava - město, máte štěstí.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

ZATLOUKAL JAN Bc., se sídlem Masarykovo náměstí 1/1, 702 00, Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

Poslat poptávku 724 080 088

Půjčovna osobních aut, vozů Porsche v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

V této oblasti se nachází několik společností, které nabízejí pronájem těchto exkluzivních vozů.

Půjčovna osobních aut Porsche v oblasti Ostrava - město je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelný zážitek za volantem tohoto prestižního vozu. Tyto vozy jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a nabízejí vysoký komfort a bezpečnost.

Pronájem osobního auta Porsche v oblasti Ostrava - město je vhodný pro různé příležitosti, jako jsou svatby, firemní akce, oslavy a mnoho dalších. Tyto vozy jsou také ideální pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou jízdu po okolí a užít si krásy přírody.

Půjčovna osobních aut Porsche v oblasti Ostrava - město nabízí širokou škálu modelů, které si můžete vybrat. Od sportovních vozů až po luxusní limuzíny, všechny tyto vozy jsou k dispozici za přijatelné ceny.

Pokud hledáte nejlepší půjčovnu osobních aut Porsche v oblasti Ostrava - město, neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost nabízí nejlepší služby a zaručuje vám nezapomenutelný zážitek za volantem tohoto prestižního vozu.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.