Zemědělská výroba – Kroměříž

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1DOUBRAVA, spol. s r.o.

Naším oborem je nabídka produktů zemědělské a rostlinné výroby. Zabýváme se také prodejem prasat, selat, krav a jalovic. Vyrábíme elektrickou energii za pomoci bioplynové stanice. Více informací naleznete na našem webu nebo na telefonu uvedeném níže.

2Muzeum Františka Skopalíka1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(36)
Záhlinice 24, Hulín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Muzeum bylo zřízeno v roce 1935 na základě poslední vůle Františka Skopalíka, v šedesátých letech bylo ale uzavřeno. V roce 2007 byl založen Spolek přátel Skopalíkova muzea, o.s., který obnovil muzeum a památku našeho slavného rodáka.

3BUBENÍK ROMAN-ZEMĚDĚLSKÉ SLUŽBY

Nabídka zemědělských služeb a prodej zemědělských strojů. Zaobíráme se na sklizeň sena a slámy lisováním do obřích balíků. Dále zajišťujeme také svoz a ukládání. Slámu dodáváme do energocentra pro centrální vytápění a pro výrobu biopelet a energetické využití. Mimo jiné se specializujeme na…

4KLAS, opravárensko výrobní družstvo Kroměříž1 pobočka

Kaplanova 1763, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme sériovou výrobu těsnění, kroužků, silentbloků a manžet, možná je i zakázková výroba. Provádíme také pogumování kovových částí. Prodáváme náhradní díly pro užitková i nákladní vozidla a zemědělskou techniku. Měření emisí. Montáž i demontáž LPG. Specializujeme se také na veterány.

5AGRODRUŽSTVO MORKOVICE, družstvo

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
Sokolská 700, Morkovice-Slížany Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu rostlinných i živočišných produktů. Rostlinná výroba je zaměřena na pěstování obilovin včetně osiv, máku, cukrovky, řepky, hráchu, zrnovou kukuřici a krmné plodiny pro zajištění živočišné výroby. Živočišná výroba je zaměřena na chov skotu.

6Hlavinka Jiří

Specializujeme se na zemědělskou výrobu.

8OSEVA,AGRO Brno, spol. s r.o. (pobočka Kroměříž)18 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Altýře 2381/1, Kroměříž Bezdlužná

Naším oborem je výroba, úprava a prodej nezpracovaných zemědělských výrobků za účelem zpracování nebo dalšího prodeje, chemických látek a uznaného osiva a sadby. Nabídka obilnin, olejnin, brambor, luskovin, jetelovin, trávy a mořicích přípravků. Zajišťujeme ošetřování rostlin.

9ALLIUM AGRO s.r.o.1 pobočka

Specializujeme se na nákup a prodej komodit rostlinné výroby, hnojiv, pesticidů, agrochemických přípravků a osiv.

10Malošík Jaroslav

Naším oborem je výroba produktů rostlinné a živočišné výroby. Provádění oprav zemědělských a lesnických strojů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Zemědělská výroba v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zemědělská výroba najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Kroměříž.