Zemědělská výroba – Prostějov

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Šálek s.r.o.1 pobočka

Vrahovická 53 , Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Firma se sídlem v srdci úrodné Hané vyrábí malotraktory včetně příslušenství. Vyrábíme také travní sekačky. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, provádíme přestavby starších malotraktorů a dodáváme náhradní díly pro zemědělské stroje. Nabízíme také pracovní nářadí, jako například svahový

2INZECO s.r.o. - výroba a prodej zemědělských strojů

Bezručova 48, Kostelec na Hané
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Inzeco s.r.o. navazuje na tradice zemědělského strojírenství v Prostějově a využívá dlouholeté zkušenosti z tohoto oboru. Své aktivity firma směřuje do oblasti vývoje, výroby a prodeje zemědělské mechanizace. Výrobky firma realizuje jak na vnitřním trhu tak i v zahraniční. Na těchto stránkách Vám…

3ROLS Lešany, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Lešany 173, Lešany

Zemědělská prvovýroba, distribuce a export semene máku modrého a kmínu kořenného. Živočišnou výrobu zaměřujeme na produkci mléka, rozmnožovací chov prasnic a výkrm prasat a také na chov krav bez tržní produkce mléka. Odpadní produkty z živočišné a rostlinné výroby využíváme v bioplynové stanici.

4Zemědělská společnost TERRIS Budětsko, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Budětsko 118, Budětsko Bezdlužná

Rostlinná výroba, pořez dřeva a chov skotu.

5Zemědělské družstvo Olšany - Hablov

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Olšany u Prostějova…, Olšany u Prostějova
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Zemědělské družstvo Olšany - Hablov. katastr se skládá z obcí Olšany u Prostějova, Lutín, Studenec, Třebčín, Žerůvky, Bystročice, Smržice a Dubany na Hané. Celková rozloha orné půdy je 680ha. Družstvo se zabývá zemědělskou prvovýrobou. Rostlinná výroba - obiloviny, řepka, cukrovka. Živočišná výroba…

6KARDANEX a.s.

Výroba kloubových hřídelí se zaměřením na hřídele pro zemědělské stroje, speciální kloubové hřídele pro různé oblasti strojírenství i na komponenty kloubových hřídelů pro automobilový průmysl. Zpracujeme technickou dokumentaci.

7SPRESO s.r.o.1 pobočka

Kompostování, výroba umělého hnojiva a rekultivačního substrátu. Prodej paliv a maziv. Nabízíme služby autodopravy a zemní práce. Provádíme rekultivace a sanace skládek, čištění rybníků a nádrží.

8CROPAGRO, s.r.o.

Zemědělská výroba rostlinných produktů. Pěstujeme a prodáváme obiloviny (pšenici, ječmen), cukrovku, řepku, mák. Zajišťujeme nákladní dopravu.


Zemědělská výroba – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Zemědělská výroba v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zemědělská výroba najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Prostějov.