Zemědělská výroba – Uherské Hradiště

1–10 firem z 82 nalezených Filtry

1NAVZAS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Huštěnovice 399, Huštěnovice Bezdlužná

Projekce, prodej, montáž a servis strojů. Jedná se o CIMBRIA pro posklizňové zpracování. Dále nabízíme čističky obilí, pneumatické třídící stoly, triéry, odkaménkovače, mořičky osiv. Mimo jiné v našem sortimentu také naleznete sušárny, cyklofany, ventilátory, sila, podjezdové zásobníky, šnekové…

2Mountfield a.s. (pobočka Staré Město)79 poboček

Východní 2134, Staré Město
Dnes už má zavřeno

Nabízíme zahradní techniky a bazény s 55 prodejnami po celé ČR. V sortimentu máme sekačky, pil a, křovinořezy i traktory, sněhové frézy, bazény a zahradní nábytek i mnoho dalších výrobků pro Vaši zahradu. Poskytujeme záruku 7 let či servis samozřejmostí či možnost zakoupení dárkových poukazů.

3LARGO CZ, s.r.o. (pobočka Uherský Brod)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(19)
Pod Dvorkem 1516, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodejce lesní a zahradní techniky Husqvarna, Honda, Lizard, Vari, Snapper, Hortus, Spider či sortiment pil, sekaček, vyžínačů a křovinořezů, traktorů i sněhových fréz. Dále provádíme servis a broušení řetězů.

4ŽACÍ TECHNIKA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Velehradská 881, Staré Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme výrobu a prodej sekaček a náhradních dílů pro zemědělskou či zahradní techniku včetně náhradních dílů pro kombajny a sekačky. Dále vyrábíme nářadí na zpracování půdy, pluhy, radlice, kombinátory, brány.

5Hrabalová Alena - ALMI

Boršice 89, Boršice
Dnes už má zavřeno

Nabídka prodeje zahradnických a vinařských potřeb včetně přípravků na ochranu rostlin. Prodáváme travní směsi, substráty, zeleninová a květinová osiva. Dále dodávka filtrací, sanitací, lahví a sudů, nerezových nádob a přírodních korků, syntetických zátek, šroubových uzávěrů a záklopek.

6ZETES s.r.o.

Prodáváme stavební, lesní a komunální mechanizaci od různých výrobců. Nabízíme užitkové vozy. Na všechny prodané stroje poskytujeme záruční i pozáruční servis. Zajistíme náhradní díly. Provádíme střední i generální opravy strojů, agregátů.

7ZEVOS a.s.5 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 25, Uherské Hradiště Bezdlužná

Zemědělská výroba v oblasti drůbeže, vajec, vaječné melanže, prasat. Výroba BIO úsušků a krmiv pro hospodářské zvířata. Sušení jablečných výlisků, využití pro výrobu krmných směsí, velmi vhodné a žádané pro krmení králíků a spárkaté zvěře, dobré dietetické účinky.

8ZEVOS a.s. (pobočka Staré Město - Velkomoravská)5 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Velkomoravská 1923, Staré Město Bezdlužná

Nabízíme prodej vajec, melanží a jatečních slepic. Máme nabídku tříděných vajec balená v krabičkách i do folie, nebo balená v kartonech.

9ZEVOS a.s. (pobočka Kunovice)5 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Uherské Hradiště, Nádražní 25 Bezdlužná

Nabízíme prodej selat, jatečních i výkrmových prasat a dále vyřazených prasnic. Výroba krmných směsí pro prasata, králíky, drůbež, lesní zvěř, ryby. Sušení zelené píce. Výroba a prodej úsušků. Sušení jablečných výlisků. Výroba BIO úsušků - certifikace. Výroba a prodej vajec. Výroba a prodej melanže…

10ZEVOS a.s. (pobočka Dolní Němčí)5 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Dolní Němčí , Dolní Němčí Bezdlužná

Provozujeme výrobu a nabízíme prodej krmných směsí pro hospodářská zvířata. Máme nabídku krmných směsí pro králíky, drůbež, lesní zvěř i také ryby.


Zemědělská výroba – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Zemědělská výroba v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zemědělská výroba najdete 82 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 74 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 25 firem v regionu Uherské Hradiště.