Zemědělská výroba – Bruntál

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1FARMA VENDOLSKÝ s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bohušov 47, Bohušov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Agroo ZOO v Bohušově zajišťuje provozování rostlinné a živočišné výroby, pěstování obilovin, olejnin a cukrové řepy. Výrobu máme na 1340 ha. V areálu Vám nabídneme ubytování v obci Bohušov.

2ZESPO Sosnová, zemědělská společnost, s.r.o.

Lichnov 260 , Lichnov Bezdlužná

Zemědělská výroba včetně těžby a přibližování dřeva.Mezi naše hlavní činnosti patří roslinná a žívočišná výroba. Nabízíme také zámečnické služby. Zajišťujeme opravy zemědělských strojů i motorových vozidel.

3Šelmeci Milan

Lomnice 121, Lomnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme služby zemědělskými stroji. Provádíme lisování do kulatých a hranatých balíků včetně svozu. Uložení i balení provádíme do strečfólie.

4Státní zemědělský intervenční fond (pobočka Bruntál)65 poboček

Partyzánská 1619/7, Bruntál
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Akreditovaná platební agentura, zprostředkovatel finanční podpory z Evropské unie a národních zdrojů.

5Demel Miloš - DEMI-GROUP

Prodej a výroba zahrádkářských, zahradnických, květinářských a kuchyňských potřeb pro dům a zahradu. V našem sortimentu najdete také krystalická, kapalná, organická, minerální a tyčinková hnojiva. Provoz internetového obchodu.

6Hoško Jan

Václavov u Bruntálu…, Václavov u Bruntálu
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zamřuje na zemědělskou výrobu, přípravné práce pro stavby, stavební truhlářství, úpravy kovů a slitin, prodej řeziva a zemědělské techniky.

7MEGAAGRI s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Osvobození 592/12, Město Albrechtice

Zabýváme se vývojem, výrobou, prodejem a půjčováním zemědělské techniky. Zajistíme servis zemědělských strojů. Prodej náhradních dílů.

8TUBUS Rýmařov s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem komponentů pro lesnictví. Nabízíme fóliovníky, závlahy venkovní i vnitřní.Dodáváme pomůcky pro vytápění fóliovníků i skleníků. Zajišťujeme projektování a výstavbu lesních školek.

9AGROFOREST, s.r.o. (pobočka Nová Pláň)2 pobočky

Zemědělské a lesnické práce včetně zpracování dřeva. Nabízíme poradenství a zprostředkovatelské služby v oblasti zemědělství.

10AGROFOREST, s.r.o. (pobočka Roudno)2 pobočky

Roudno 68, Roudno Bezdlužná

Zemědělské a lesnické práce včetně zpracování dřeva. Nabízíme poradenství a zprostředkovatelské služby v oblasti zemědělství.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Zemědělská výroba v lokalitě Bruntál – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zemědělská výroba najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Bruntál.