Zemědělská výroba – Olomouc

1–10 firem z 130 nalezených Filtry

1Zemědělské družstvo Haňovice

Specializujeme se na chov mléčného skotu i prasat. Pěstování obilovin a krmiv. Dále se zaměřujeme se na pěstování potravinářské pšenice, sladovnického ječmene, cukrovky, luskovin, máku, hořčice, krmných plodin a dále na výrobu osiv.

2BCB technik s.r.o.

Moravská Huzová 119, Štěpánov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma BCB technik s.r.o. se zabývá prodejem a servisem zemědělských technologií se zaměřením na živočišnou výrobu. Zvláště pak na technologie určené pro chov skotu a pro chov prasat.

3FABIO PRODUKT spol. s r.o. (pobočka Bystročice)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Bystročice 158, Bystročice

Velkoobchod, výroba, distribuce olejů a zemědělských komodit. Prodáváme řepkový, rafinovaný, stolní, slunečnicový, rostlinný, palmový, kokosový, olivový, fritovací a máslový olej. Značky Manka, Slunka, Rostlinka, Gastro, Palmolein, máslo, tuky ad. Velkoobchod pro pekaře a cukráře.

4UNIVIT s.r.o.1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na vlčinci 16/3, Olomouc Bezdlužná

Naše společnost vyrábí a prodává kompletní výživu a krmiva pro hospodářská zvířata. Dále nabízíme veterinární léčiva firmy Farmakon. Naše výrobky jsou zaměřeny převážně na kompletní výživu, správný růst, zdravou srst, kloubní výživu, rekonvalescenci a aktivní stáří.

5UNIVIT s.r.o. (pobočka Uničov)1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sadová 523, Uničov Bezdlužná

Výroba a prodej krmiv pro hospodářská zvířata.

6BENED - zahradní architektura s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Dolany 21, Dolany Bezdlužná

Práce s terénem je ještě mnohdy podceňována, ačkoliv konfigurace terénu v přirozeném nebo upraveném stavu formuje spolu s vegetací výsledný dojem sadovnické úpravy. Firma BENED – zahradní architektura s.r.o. provádí veškeré zemní a související práce při zakládání zahrad, parků a krajinářských prvků…

7ZEVYR, spol. s r.o.

Rostlinná a živočišná výroba, chov dobytka a prasat. Pěstujeme obilniny a trávy. Zabýváme se také výrobou elektrické energie.

8Zemědělské družstvo Senice na Hané2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(17)
Vodní 214, Senice na Hané Bezdlužná

Nabízíme výrobky živočišné a rostlinné výroby. Zabýváme se chovem skotu, slepic a prasat. V rostlinné výrobě se zaměřujeme na obiloviny, olejniny a krmiva.

9Vojenské lesy a statky ČR, s.p. (pobočka Velký Újezd)16 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(28)
Olomoucká 105, Velký Újezd Bezdlužná

Zajišťujeme hospodaření ve výcvikových prostorách Armády ČR - lesní hospodářství, zemědělská výroba, myslivost a rybářství. Nabízíme prodej a pronájem vlastních nemovitostí.

10ZD Bohuňovice s.r.o.

Provozujeme rostlinnou výrobou kombinovanou se živočišnou. Zabýváme se opravami zemědělské a lesnické techniky.


Zemědělská výroba – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Zemědělská výroba v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zemědělská výroba najdete 130 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 117 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 39 firem v regionu Olomouc.