Zemědělská výroba – Přerov

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Zemědělské družstvo Kokory

Kokory 381, Kokory Bezdlužná

Produkty zemědělské výroby se zaměřením na živočišnou i rostlinnou výrobu, chov skotu, výrobu mléka, dále pěstování obilovin, pšenice ozimé, ječmene jarního, řepky olejky, máku, kukuřice a chmele.

2Lihovar Kojetín6 poboček

Největší zpracovatel cukrové řepy, největší výrobce cukru, lihu a řepných pelet v České republice.

3Agrochov Jezernice, a.s.

Jezernice 42, Jezernice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naší hlavní činností je rostlinná výroba. Specializujeme se také na ovocnářství. Výroba rostlinných, živočišných a lesnických produktů. Nabídka zemědělských služeb, dopravy komodit a prací zemědělskými stroji.

4LUHA zemědělská,a.s.

LUHA zemědělská, a.s., Jindřichov vznikla k 31. 1. 1996 postoupením pohledávek oprávněných osob členů Zemědělského družstva LUHA se sídlem v Jindřichově. Společnost řídí šestičlenné představenstvo a na jeho činnost dohlíží tříčlenná dozorčí rada. Akciová společnost obhospodařuje pronajaté pozemky…

5PODZÁMČÍ zemědělská a.s.

Podpora podnikání v zemědělství. Provozujeme zemědělskou a rostlinnou výrobu. Jedná se například o pěstování pšenice, sladovnický ječmen, žito a oves, kukuřice a jednoleté pícniny.

6AGRAS Želatovice, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Želatovice 203, Želatovice Bezdlužná

Zabýváme se pěstováním běžných hospodářských plodin jako jsou obiloviny, řepka, kukuřice, mák a jiné. Dále pěstujeme víceleté pícniny zejména pro živočišnou výrobu a pro bioplynovou stanici. Rovněž patříme mezi významné pěstitele chmele na Moravě.

7SADY Pospíšil, s.r.o.

Veselíčko 39, Veselíčko
Dnes už má zavřeno

Zaměřujeme na ovocnářskou výrobu, páteř celého sortimentu tvoří široká nabídka odrůd jablek, od letních až po zimní k uskladnění.

8Bezuchovská, a.s.

Bezuchov 33, Bezuchov Bezdlužná

Zabýváme se pěstováním plodin, zemědělskou činností a rostlinnou výrobou. Nabízíme potravinové produkty, suroviny rostlinného původu.

9Drahotuše zemědělská, a.s

3.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Milenov 135, Milenov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naší hlavní činností je rostlinná výroba. Dále provozujeme živočišnou výrobu se zaměřením na produkci mléka.

10České jablko - Eduard Kozák

Lučice 19, Bělotín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se pěstování ovoce. Naším hlavním produktem jsou jablka a švestky, v menší míře rybíz, hrušky, broskve a nově kanadské borůvky.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Zemědělská výroba v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zemědělská výroba najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Přerov.