Zemědělská výroba – Přerov

1–10 firem z 83 nalezených Filtry

1Zemědělské družstvo Kokory

Kokory 381, Kokory Bezdlužná Ověřená

Produkty zemědělské výroby se zaměřením na živočišnou i rostlinnou výrobu, chov skotu, výrobu mléka, dále pěstování obilovin, pšenice ozimé, ječmene jarního, řepky olejky, máku, kukuřice a chmele.

2Lihovar Kojetín6 poboček

Největší zpracovatel cukrové řepy, největší výrobce cukru, lihu a řepných pelet v České republice.

3Agrochov Jezernice, a.s.

Jezernice 42, Jezernice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naší hlavní činností je rostlinná výroba. Specializujeme se také na ovocnářství. Výroba rostlinných, živočišných a lesnických produktů. Nabídka zemědělských služeb, dopravy komodit a prací zemědělskými stroji.

4Tereos TTD, a.s.(pobočka Kojetín)6 poboček

Největší zpracovatel cukrové řepy, největší výrobce cukru, lihu a řepných pelet v České republice. Provozujeme lihovar.

5SG-servis, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou zařízení pro třídění plastů, čištění, drcení a třídění komunálního odpadu, nabízíme zámečnické výrobky a zařízení pro čistírny a úpravny vod.

6Soukromá rolnická společnost AGRO, spol. s r.o.

Provozujeme zemědělskou výrobu rostlinnou s výrobou kombinovanou živočišnou (smíšené hospodářství).

7Tener - lovecké potřeby

Naše společnost se zabývá především dovozem loveckých, sportovních a outdoorových nožů. Specializujeme se na produkty německé firmy Linder a španělské firmy Cudeman, kde jsme výhradními dovozci těchto produktů. V našem sortimentu najdete mnoho dalších značek nožů, kožených výrobků pro myslivost,…

8Zemědělské družstvo Partutovice

4.4
★★★★★
★★★★★
(13)
Partutovice 105, Partutovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše družstvo je zaměřeno převážně na produkci kvalitního mléka, sladovnického ječmene, potravinářského žita a pšenice, pěstujeme kvalitní konzumní brambory, stejně jako vynikající bramborovou sadbu.

9PLASTICO, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Domaželice 46, Domaželice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se především vývojem, výrobou a prodejem ocelových svařovaných kontejnerů, speciálních výměnných nástaveb na nákladní automobily a ocelových konstrukcí.

10LUHA zemědělská,a.s.

LUHA zemědělská, a.s., Jindřichov vznikla k 31. 1. 1996 postoupením pohledávek oprávněných osob členů Zemědělského družstva LUHA se sídlem v Jindřichově. Společnost řídí šestičlenné představenstvo a na jeho činnost dohlíží tříčlenná dozorčí rada. Akciová společnost obhospodařuje pronajaté pozemky…


Zemědělská výroba – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Zemědělská výroba v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zemědělská výroba najdete 83 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 75 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 25 firem v regionu Přerov.