Zemědělská výroba – Zlín

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1DRAKOR s.r.o.1 pobočka

Jaroslava Kvapila…, Fryšták
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba koreb na nákladní automobily. Jedná se o značky TATRA, LIAZ, MTS, AVIA, MAN, VOLVO, SCANIA a jiné. Dále prodej náhradních dílů na nákladní vozy, výroba kontejnerů pro hákové i lanové nosiče, opravy sklápěcích nástaveb, přestavby nákladních automobilů.

2CIME-bau, s.r.o.

Nabídka stavební, komunální a zemědělské techniky a to včetně servisu. Dále prodej zemědělských strojů pro rostlinnou a živočišnou výrobu. Firma disponuje skladem náhradních dílů a poskytuje technické poradenství.

3AGROL spol. s r.o.

Naším oborem je zakázková kovovýroba dílů zemědělských strojů. Firma začala spolupracovat převážně se zahraničními partnery. Cílem firmy je nadále se úspěšně podílet na subdodávkách a rozšířit svou výrobu. Chce se stát významným výrobcem pro odběratele, který by jí nabídl dlouhodobý výrobní program.

4EUROZET s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ludkovice 39, Biskupice Bezdlužná

Tlumiče pérování a autodíly na zakázku jsou nosným výrobním programem. Tlumiče pérování, ventily pérování a další sortiment vyrábíme na autobusy, traktory a nákladní automobily české i zahraniční výroby.

5Machů Jan - FARMA MACHŮ

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Na Rusavě 649, Zlín Bezdlužná

Jsme rodinná firma, provozujeme statek. Zabýváme se pěstováním a prodejem zemědělských produktů. Našimi hlavními plodinami jsou brambory, zelí, obilí, cibule, mák a jiné..

6CANNACURA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dostihová 673, Slušovice Bezdlužná

Nabízíme řada jedinečných bio a konopných produktů značky trompetol, CANNABIOS aj. Produkty jsou vyráběny z konopí pěstovaného v režimu ekologického zemědělství v ČR. Příroda je naší vášní. Věnujeme se rozvoji ekologického zemědělství v měřítku malých rodinných farem. Ekologický přístup k přírodě…

7III SOKO s.r.o.

Výroba a prodej náhradních dílů pro zemědělské stroje a sběrací návěsy. Nabízíme díly pro kombajny, díly pro zpracování půdy, rozmetadla, rotační žací stroje, sběrací návěsy, vysokotlaké lisy, mačkače, řezače, traktory a další.

8Blažek Jiří, Ing. - SOKO

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zlínská 1229, Vizovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a prodej náhradních dílů na zemědělské stroje. Jedná se o kombajny Fortschritt řady E, žací mačkače řady E, rotační žací stroje ŽTR, rozmetadla RMA, RU, RM, sběrací návěsy NTVS, Horal Aktiv, MV3, SP3, žací stroj MF 70. Dále doručení zboží do 24. hodin.

9SILENA Valašské Klobouky, s.r.o.

Naším oborem je prodej nezpracovaných zemědělských výrobků za účelem zpracování nebo dalšího prodeje. Poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví.

10DRUŽSTVO ZÁDVEŘICE-RAKOVÁ

Specializujeme se na zemědělskou výrobu, servis a opravy nákladních automobilů, pronájmem kancelářských prostor a výrobní haly.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Zemědělská výroba v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zemědělská výroba najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Zlín.