DOUBRAVA, spol. s r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Zahnašovice 129, 769 01 Zahnašovice Ověřená firma

Zabýváme se živočišnou a rostlinnou výrobou a výrobou elektrické energie v naší bioplynové stanici. Nabízíme prodej selat a vepřů, telat, býčků a jalovic. Z naší rostlinné výroby nabízíme kukuřici, ječmen, pšenici, cukrovou řepa a sezónní prodej brambor.

Recenze

3.7
★★★★★
★★★★★
3 Google recenzí
49968882 ARES
DIČ CZ49968882
Vznik 1993
Mobily 602 708 624
Sociální sítě facebook.com
  • zemědělská družstva, farmy, prodej selat, prodej vepřů, prodej telat, prodej býčků, prodej jalovic, prodejní den selat, prodejní den vepřů, objednávky vepřů, objednávky selat, selata množstevní slevy, vepři k domácí porážce, rostlinná výroba, prodej kukuřice, prodej pšenice, prodej ječmene, prodej cukrové řepy, prodej brambor, prasata masného plemene Topigs, mléčný skot holštýnsko-fríského plemene, bioplynová stanice, výrobu obnovitelné energie, krmné plodiny, silážní kukuřice, vojtěška, tráva, tržní plodiny, pšenice, ječmen, kukuřice, cukrová řepa, brambory
  • Zabýváme se zemědělskou činností již od roku 1993. Specializujeme se na chov a výkrm prasat, dojného skotu, rostlinnou výrobu a výrobu obnovitelné energie.

    Chováme prasata masného plemene Topigs a mléčný skot holštýnsko-fríského plemene

    Pěstujeme krmné plodiny (silážní kukuřice, vojtěška, tráva) a tržní plodiny (pšenice, ječmen, kukuřice, cukrová řepa, brambory). 

    Mezi naše produkty patří selata, vepři, telata, býčci a jalovice. Z rostlinné výroby to je kukuřice, ječmen, pšenice, cukrová řepa a brambory.