Živočišná výroba – Morava

1–10 firem z 273 nalezených Filtry

1Zemědělské družstvo Kokory

Kokory 381, Kokory Bezdlužná

Produkty zemědělské výroby se zaměřením na živočišnou i rostlinnou výrobu, chov skotu, výrobu mléka, dále pěstování obilovin, pšenice ozimé, ječmene jarního, řepky olejky, máku, kukuřice a chmele.

2POLNOST, spol. s r.o.

Hanůvka 617, Kravaře
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej skotu a prasat (Kravaře). Zaměřujeme se na pěstování zemědělských komodit. Věnujeme se rostlinné a živočišné výrobě.

3HADAČ a ZAPLETAL, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Na Mýtě 1180, Rosice Bezdlužná

Firma Hadač a Zapletal, s r.o., byla založena v roce 1994 současnými spolumajiteli, pány Lubomírem Hadačem a MVDr. Pavlem Zapletalem, se sídlem v Rosicích u Brna. Za dobu své existence prošel výrobní provoz mnoha modernizacemi vyžadovanými nejen legislativními požadavky, ale také stále se…

4BONAGRO, a.s.

Provozujeme základní zemědělskou prvovýrobu a vyrábíme krmné směsi a dále nabízíme traktorové práce i skladování obilovin.

5Zelenka s.r.o.3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Topolová 910 , Židlochovice Bezdlužná

Specializujeme se na odchov a výkrm krůt, jejich zpracování a prodej krůtího a kuřecího masa. Díky této specializaci, investicím do moderních technologií a vědeckému přístupu k problematice se společnost řadí mezi nejvýznamnější krůtí podniky nejen v rámci České republiky.

6Vlasta Krejčiříková

Provozujeme chov ovcí a prasat i také selat. Nabízíme širokou škálu vyběrů těchto zvířat. Přijďte se k nám podívat a vybrat si svou ovečku.

7Zemědělské družstvo Bořetice

Družstvo začalo samostatně hospodařit od počátku roku 1959. V roce 1974 se sloučilo se sousedními zemědělskými družstvy Velké Pavlovice a Němčičky. Sloučené družstvo hospodařilo společně do roku 1992, kdy se opět rozdělilo na původní zemědělská družstva. Současné družstvo hospodaří na 500 hektarech…

8PPS AGRO a.s.

Provozujeme pěstování a také výrobu a nabízíme prodej jakostních a přívlastkových vín a také nabízíme také archivní a dále sudová vína a také pěstujeme vína různých odrůd.

9Mlékárna Olešnice, rolnické mlékařské družstvo. Zkráceně Mlékárna Olešnice,RMD

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Tržní 376, Olešnice

Firma se zabývá trvanlivé mléko, máslo a přírodní sýry.

10Zemědělské družstvo Sebranice

Firma se zabývá produkcí rostlinných výrobků a hospodářských zvířat.


Firmy v dalších lokalitách


Živočišná výroba v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Živočišná výroba najdete 273 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 246 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 82 firem v regionu Morava.