Küršner Roman, Ing. - Krmiva Hulín

4.5
★★★★★
★★★★★
(100)
Kostelní 988, 768 24 Hulín Bezdlužná Ověřená firma

Jsme český výrobce a prodejce produktů pro sportovní rybolov a chov ryb. U nás zakoupíte kvalitní krmiva pro ryby, směsi pro ryby a širokou škálu doplňků. Kromě krmiv pro ryby vyrábíme krmiva pro psy a kočky. Pro pejsky vyrábíme také pamlsky či energetické nápoje pro psy.

Recenze

4.5
★★★★★
★★★★★
100 Google recenzí
12730939 ARES
DIČ CZ6505210217
Vznik 1992
Mobily 739 050 079
Sociální sítě facebook.com , instagram.com , youtube.com
  • krmiva, krmiva pro ryby, směsi pro ryby, boilies plovoucí, boilies rohlíkové, boilies mixy, boilies, krmítkové směsi, feeder program, krmiva, sirupy pro ryby, obalovací těsta, živé nástrahy, krmiva pro psy, krmiva pro kočky, konzervy pro kočky, ostropetřec, svatojánský chléb, booster, belachan, škvarky pro psy, konzervy pro psy, pamlsky pro psy, pamlsky, kyselina máselná, kyselina mravenčí, method mix, pelety pro ryby, granule pro ryby, vážený partikl, sušený hmyz, rybí moučky, pivovarské kvasnice, ptačí zob, živočišné moučky, krmítková směs, krmiva pro štěňata, hypoalergenní krmivo pro psy, výživa pro psy, energetický nápoj pro psy, iontový nápoj pro psy, doplňky pro rybolov, potřeby pro rybolov
  • Jsme ryze česká firma, která se zabývá výrobou a prodejem návnad a nástrah pro sportovní rybolov a krmiv pro zájmové chovy ryb. Naše směsi jsou netradiční, jelikož se odlišují od běžného standardu na trhu. Odlišují se jak svým složením, tak i přístupnými cenami pro zákazníky.

    Kromě krmiv pro ryby vyrábíme také kvalitní krmiva pro psy, která odpovídají skutečné potřebě psů. Naše krmiva pro psy jsou nejen výživná a zdravotně nezávadná, ale i chutná a přirozená. 

    Při výrobě vycházíme pouze z vlastních receptur. V našich krmivech nenajdete žádná syntetická barviva ani aromata.