Veterinární ordinace – Blansko

Veterinární lékařství je medicínský obor zabývající se prevencí, diagnostikou a léčbou domácích i divoce žijících zvířat. Cílem veterinární medicíny je chránit, zlepšovat zdraví a zajišťovat pohodu zvířat. Přehled veterinárních ordinací v Blansko.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1MVDr. Jaroslav Slavíček

Provozujeme veterinární kliniku pro malá a také velká zvířata.

2MVDr. Ivana Stodůlková - Veterinární ordinace

Poříčí 1569/18, Blansko
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme komplexní služby veterinární ordinace včetně operativních zákroků. Dále nabízíme prodej krmiv, diet, pamlsků a chovatelských potřeb. Provádíme také tetování, čipování, vystavování pasů, očkování a antiparazitární ošetření.

3Veterinární lékař - MVDr. Lenka Sedláková

Veterinární lékař - MVDr. Lenka Sedláková, se sídlem Drválovice 19, 679 36, Vanovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

4MVDr. Marek Dvořák

Lubě 18, Lubě Bezdlužná

MVDr. Marek Dvořák, se sídlem Lubě 18, 679 21, Lubě, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1991. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

5MVDr. Miroslav Krejčí

Vanovice 7, Vanovice Bezdlužná

MVDr. Miroslav Krejčí, se sídlem Vanovice 7, 679 36, Vanovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1991. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

6DOKOUPIL VÍT MVDr.

nám. Míru 12, Černá Hora
Otevřeno od 9:00

DOKOUPIL VÍT MVDr., se sídlem nám. Míru 12, 679 21, Černá Hora, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1999. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj:…

7Derflerová Kateřina

Děláme a nabízíme veterinární ošetření koní a to přímo u majitelů.

8MVDr. Leopold Šaršon1 pobočka

Provozujeme veterinární léčebnu a máme nabídku preventivní péče o psy a kočky a také jiná domácí zvířata.

9MVDr. Leopold Šaršon - pobočka Svitávka1 pobočka

Provozujeme veterinární léčebnu a máme nabídku preventivní péče o psy a kočky a také jiná domácí zvířata.

10MVDr. Jiří Hamřík

Provozujeme veterinární ordinaci.


Veterinární ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Veterinární ordinace v lokalitě Blansko – detailní popis

Veterinární klinika

Poskytujeme kompletní odbornou veterinární péči pro vaše čtyřnohé mazlíčky – pro psy, kočky, drobné savce (králík, morče, činčila), ale i želvy, ještěrky, hady. Zabýváme se preventivní, interní, klinickou a akutní medicínou, dermatologií, stomatologií, urologií, andrologií, gynekologií a porodnictvím. Na naší veterinární klinice dokážeme provést základní vyšetření krve, diagnostické vyšetření (rentgen, ultrazvuk) a téměř většinu chirurgických zákroků.

Součástí některých veterin jsou i veterinární nemocnice s možností hospitalizace zvířete.

Veterinární pohotovost

Má váš domácí mazlíček nějaký akutní zdravotní problém nebo úraz a váš veterinář má po ordinační době? Navštivte veterinární pohotovost v lokalitě Blansko.

Přehled veterinárních klinik a ordinací v ČR.

Státní veterinární správa

Státní veterinární správa je správní úřad v resortu Ministerstva zemědělství a nejvyšší orgán veterinární správy s celorepublikovou působností. SVS vykonává dozor nad zdravím zvířat, dohlíží, aby zvířata nebyla týrána, zabývá se zdravotní nezávadností potravin živočišného původu, dozoruje dovoz živočišných produktů ze zahraničí i živých zvířat a chrání státní území před možným zavlečením nebezpečných nákaz nebo jejich nositelů.