Veterinární ordinace – Přerov

Veterinární lékařství je medicínský obor zabývající se prevencí, diagnostikou a léčbou domácích i divoce žijících zvířat. Cílem veterinární medicíny je chránit, zlepšovat zdraví a zajišťovat pohodu zvířat. Přehled veterinárních ordinací v Přerov.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Richard Baťka MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(87)
Bayerova 646/3, Přerov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární klinika nabízí komplexní veterinární péči pro psy, kočky a drobné savce. Jsou poskytovány služby očkování, odčervení, čipování, operace, monitoring životních funkcí. Dále prodej veterinárního krmiva.

2Tomáš Barbořík MVDr.

4.2
★★★★★
★★★★★
(62)
U Výstaviště 182/8, Přerov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace, nabízím veterinární služby pro drobné savce a plazi, domácí mazlíčky, vč. vakcinace, vyšetřovacích metod, ad.

3Nevrlá Zuzana, MVDr.

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Nerudova 2108, Přerov
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízím služby veterinární ordinace pro malá zvířata. Dále nabízím krmiva, stříhání a úpravu psů. Ordinační hodiny v So a Ne dle telefonické domluvy.

4DIMOLab s.r.o.

Zabýváme se cytologickým vyšetřením vzorků gynekologického i negynekologického původu, histologickým vyšetřením, konzultační činností a dále také veterinární patologií.

5IC-VET - MVDr. Zuzana Škarková (pobočka Hranice I-Město)1 pobočka

Čechova 183, Hranice I-Město
Dnes už má zavřeno

IC-VET - MVDr. Zuzana Škarková, se sídlem Čechova 183, 753 01, Hranice I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

6Veterinární klinika Hranice (pobočka Hranice I-Město)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(104)
Tř. 1. máje 2118, Hranice I-Město
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Veterinární klinika Hranice, se sídlem Tř. 1. máje 2118, 753 01, Hranice I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1991. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

7MVDr.Radek Novotný

Špičky 4, Špičky Bezdlužná

MVDr.Radek Novotný, se sídlem Špičky 4, 753 66, Špičky, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1991. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat…

8MVDr. Jana Piskovská

Svat. Čecha 546/24, Lipník nad Bečvou I…
Otevřeno od 16:30
Bezdlužná

MVDr. Jana Piskovská, se sídlem Svat. Čecha 546/24, 751 31, Lipník nad Bečvou I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1993. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

9MVDr. Zuzana Odložilíková - veterinární lékař

MVDr. Zuzana Odložilíková - veterinární lékař, se sídlem Tržní náměstí 265, 752 01, Kojetín I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1995. Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

10VETERINÁRNÍ KLINIKA MVDR. BAŤKA s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(209)
Bayerova 646/3, Přerov I-Město…
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

VETERINÁRNÍ KLINIKA MVDR. BAŤKA s.r.o., se sídlem Bayerova 646/3, 750 02, Přerov I-Město-Přerov, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 88497, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5…


Veterinární ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Veterinární ordinace v lokalitě Přerov – detailní popis

Veterinární klinika

Poskytujeme kompletní odbornou veterinární péči pro vaše čtyřnohé mazlíčky – pro psy, kočky, drobné savce (králík, morče, činčila), ale i želvy, ještěrky, hady. Zabýváme se preventivní, interní, klinickou a akutní medicínou, dermatologií, stomatologií, urologií, andrologií, gynekologií a porodnictvím. Na naší veterinární klinice dokážeme provést základní vyšetření krve, diagnostické vyšetření (rentgen, ultrazvuk) a téměř většinu chirurgických zákroků.

Součástí některých veterin jsou i veterinární nemocnice s možností hospitalizace zvířete.

Veterinární pohotovost

Má váš domácí mazlíček nějaký akutní zdravotní problém nebo úraz a váš veterinář má po ordinační době? Navštivte veterinární pohotovost v lokalitě Přerov.

Přehled veterinárních klinik a ordinací v ČR.

Státní veterinární správa

Státní veterinární správa je správní úřad v resortu Ministerstva zemědělství a nejvyšší orgán veterinární správy s celorepublikovou působností. SVS vykonává dozor nad zdravím zvířat, dohlíží, aby zvířata nebyla týrána, zabývá se zdravotní nezávadností potravin živočišného původu, dozoruje dovoz živočišných produktů ze zahraničí i živých zvířat a chrání státní území před možným zavlečením nebezpečných nákaz nebo jejich nositelů.