Veterinární ordinace – Uherské Hradiště

Veterinární lékařství je medicínský obor zabývající se prevencí, diagnostikou a léčbou domácích i divoce žijících zvířat. Cílem veterinární medicíny je chránit, zlepšovat zdraví a zajišťovat pohodu zvířat. Přehled veterinárních ordinací v Uherské Hradiště.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1BEDNAŘÍK MIROSLAV, MVDR., VETERINÁRNÍ ČINNOST, ZLECHOV

Zlechov 127, Zlechov Bezdlužná

Poskytování veterinární péče pro malá domácí a hospodářská zvířata.

2MVDr. František Luňák

4.6
★★★★★
★★★★★
(63)
Zerzavice 1933 , Staré Město
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární péče pro zvířata. Provádíme všeobecnou a preventivní medicínu, chirurgické zákroky, dermatologii , stomatologii a jiné.

3Mlejnský Radomír, MVDr.

Revoluční 1506, Uherské Hradiště
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabídka komplexních služeb veterinárního lékařství, poskytování poradenství v oblasti výživy zvířat a veterinárních diet.

4Veterinární klinika Kaděra, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Lomená 1389, Uherské Hradiště Bezdlužná

Provoz ordinace veterinárního lékaře. Působíme zde od roku 1991 v Uherském Brodě a od roku 1997 v Uherském Hradišti. Prohlédneme a ošetříme Vašeho domácího mazlíčka. Více informací naleznete na naší webové stránce.

5MVDr. Ing. Pavel Hrdina, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Novoveská 1543, Hluk
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní veterinární preventivně-léčebnou a poradenskou činnost v praxi malých i velkých zvířat. Zaměřujeme se na klinické vyšetření, vyšetření krve, dermatologické, mikrobiologické, parazitologické vyšetření. Očkujeme čipujeme.

6Horvát Zlatko, MVDr.

Babice 46 , Babice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zajišťujeme veterinární a preventivní péči. Dále i chirurgické zákroky, čipování, ultrazvukové vyšetření a kastrace i sterilizace.

7Veterina Polešovice-MVDr Libor Hujíček

Polešovice 592, Polešovice
Otevřeno od 17:00
Bezdlužná

Nabídka veterinární péče. Zaměřujeme se na chirurgické zákroky, ošetření zubního kamene, vakcinaci, preventivní odčervení, poradenství a další. Prodáváme i krmiva pro vaše domácí mazlíčky.

8Hájek Lubomír, MVDr.1 pobočka

Provozuji veterinární ordinaci se zaměřením na malá zvířata. Provádím vakcinace, ošetřování a léčbu zvířecích pacientů či drobné chirurgické zákroky.

9Fojta Petr, MVDr.

Poskytování veterinární péče.

10Li-Vet s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod Valy 1765 , Uherský Brod Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace.


Veterinární ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Veterinární ordinace v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Veterinární klinika

Poskytujeme kompletní odbornou veterinární péči pro vaše čtyřnohé mazlíčky – pro psy, kočky, drobné savce (králík, morče, činčila), ale i želvy, ještěrky, hady. Zabýváme se preventivní, interní, klinickou a akutní medicínou, dermatologií, stomatologií, urologií, andrologií, gynekologií a porodnictvím. Na naší veterinární klinice dokážeme provést základní vyšetření krve, diagnostické vyšetření (rentgen, ultrazvuk) a téměř většinu chirurgických zákroků.

Součástí některých veterin jsou i veterinární nemocnice s možností hospitalizace zvířete.

Veterinární pohotovost

Má váš domácí mazlíček nějaký akutní zdravotní problém nebo úraz a váš veterinář má po ordinační době? Navštivte veterinární pohotovost v lokalitě Uherské Hradiště.

Přehled veterinárních klinik a ordinací v ČR.

Státní veterinární správa

Státní veterinární správa je správní úřad v resortu Ministerstva zemědělství a nejvyšší orgán veterinární správy s celorepublikovou působností. SVS vykonává dozor nad zdravím zvířat, dohlíží, aby zvířata nebyla týrána, zabývá se zdravotní nezávadností potravin živočišného původu, dozoruje dovoz živočišných produktů ze zahraničí i živých zvířat a chrání státní území před možným zavlečením nebezpečných nákaz nebo jejich nositelů.