Veterinární ordinace – Vsetín

Veterinární lékařství je medicínský obor zabývající se prevencí, diagnostikou a léčbou domácích i divoce žijících zvířat. Cílem veterinární medicíny je chránit, zlepšovat zdraví a zajišťovat pohodu zvířat. Přehled veterinárních ordinací v Vsetín.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Janovský Vladimír, MVDr.

4.1
★★★★★
★★★★★
(29)
Smetanova 647, Valašské Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ambulance pro malá zvířata. Prodej krmiv, klinické diety.

2Dobeš Jarmil, MVDr.

Provozujeme smíšenou veterinární praxi pro malá i velká zvířata. Dle požadavků výjezdy k chovatelům.

3MVDr. Robert Just ( pobočka Vsetín)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Příčná 905, Vsetín Bezdlužná

Jsme veterinární klinika pro zájmová zvířata. V našich ordinacích jsme připraveni ošetřit nejen vaše psy a kočky, ale i všechny doma chované drobné savce, plazy a exotické ptáky.


Veterinární ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Veterinární ordinace v lokalitě Vsetín – detailní popis

Veterinární klinika

Poskytujeme kompletní odbornou veterinární péči pro vaše čtyřnohé mazlíčky – pro psy, kočky, drobné savce (králík, morče, činčila), ale i želvy, ještěrky, hady. Zabýváme se preventivní, interní, klinickou a akutní medicínou, dermatologií, stomatologií, urologií, andrologií, gynekologií a porodnictvím. Na naší veterinární klinice dokážeme provést základní vyšetření krve, diagnostické vyšetření (rentgen, ultrazvuk) a téměř většinu chirurgických zákroků.

Součástí některých veterin jsou i veterinární nemocnice s možností hospitalizace zvířete.

Veterinární pohotovost

Má váš domácí mazlíček nějaký akutní zdravotní problém nebo úraz a váš veterinář má po ordinační době? Navštivte veterinární pohotovost v lokalitě Vsetín.

Přehled veterinárních klinik a ordinací v ČR.

Státní veterinární správa

Státní veterinární správa je správní úřad v resortu Ministerstva zemědělství a nejvyšší orgán veterinární správy s celorepublikovou působností. SVS vykonává dozor nad zdravím zvířat, dohlíží, aby zvířata nebyla týrána, zabývá se zdravotní nezávadností potravin živočišného původu, dozoruje dovoz živočišných produktů ze zahraničí i živých zvířat a chrání státní území před možným zavlečením nebezpečných nákaz nebo jejich nositelů.