Veterinární ordinace – Bruntál

Veterinární lékařství je medicínský obor zabývající se prevencí, diagnostikou a léčbou domácích i divoce žijících zvířat. Cílem veterinární medicíny je chránit, zlepšovat zdraví a zajišťovat pohodu zvířat. Přehled veterinárních ordinací v Bruntál.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1MVDr. Jaromír Špicera

Na Stráni 1121/36, Rýmařov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji veterinární ordinaci veterinární ordinace.

2Krzystek Josef - veterinární klinika

4.8
★★★★★
★★★★★
(131)
Ježnická 2405/34 , Krnov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozuji veterinární kliniku v Krnově. Nabízíme interní medicínu, chirurgii, ortopedii, rentgen, laboratorní diagnostiku a čipování zvířat.

3Hynara Radomír MVDr. (pobočka Bruntál)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(195)
Olomoucká 591/8 , Bruntál Bezdlužná

Provoz veterinární nemocnice s ambulantní a hospitalizační nepřetržitou pohotovostí, špičkově vybavený operační sál, Nabízíme ubytování pro psy, vyšetření zvířat přímo u vás doma.

4Veterinární služby Bruntál, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
nám. 1. máje 1420, Bruntál
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci. Nabízíme veškerou péči o zvířata. Jak domácí, tak hospodářská i koně. Mezi naše služby patří stříhání psů, vakcinace, kastrace, preventivní zákroky, čipování, vystavení Europasu, antiparazitární programy, čištění zubů, stomatologické zákroky, diagnostika gravidity…

5MVDr. Sadílek Vojen

Soukromá veterinární praxe.

6Mužík Josef, MVDr.

Provozuji veterinární péči.

7Krušinský Miroslav, MVDr.

Nabízím veterinární péči pro malá i velká zvířata a ptáky či drobné savce.


Veterinární ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Veterinární ordinace v lokalitě Bruntál – detailní popis

Veterinární klinika

Poskytujeme kompletní odbornou veterinární péči pro vaše čtyřnohé mazlíčky – pro psy, kočky, drobné savce (králík, morče, činčila), ale i želvy, ještěrky, hady. Zabýváme se preventivní, interní, klinickou a akutní medicínou, dermatologií, stomatologií, urologií, andrologií, gynekologií a porodnictvím. Na naší veterinární klinice dokážeme provést základní vyšetření krve, diagnostické vyšetření (rentgen, ultrazvuk) a téměř většinu chirurgických zákroků.

Součástí některých veterin jsou i veterinární nemocnice s možností hospitalizace zvířete.

Veterinární pohotovost

Má váš domácí mazlíček nějaký akutní zdravotní problém nebo úraz a váš veterinář má po ordinační době? Navštivte veterinární pohotovost v lokalitě Bruntál.

Přehled veterinárních klinik a ordinací v ČR.

Státní veterinární správa

Státní veterinární správa je správní úřad v resortu Ministerstva zemědělství a nejvyšší orgán veterinární správy s celorepublikovou působností. SVS vykonává dozor nad zdravím zvířat, dohlíží, aby zvířata nebyla týrána, zabývá se zdravotní nezávadností potravin živočišného původu, dozoruje dovoz živočišných produktů ze zahraničí i živých zvířat a chrání státní území před možným zavlečením nebezpečných nákaz nebo jejich nositelů.