Veterinární ordinace – Vyškov

Veterinární lékařství je medicínský obor zabývající se prevencí, diagnostikou a léčbou domácích i divoce žijících zvířat. Cílem veterinární medicíny je chránit, zlepšovat zdraví a zajišťovat pohodu zvířat. Přehled veterinárních ordinací v Vyškov.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1MVDr. Petr Vymazal - Veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(670)
Tyršova 129/11 , Vyškov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naše veterinární ordinace je zaměřena na malá zvířata. To zahrnuje nejen nejběžnější domácí mazlíčky, jako jsou psi a kočky, ale samozřejmě i další drobné zvířectvo. Postytujeme široké služby v rámci diagnostiky, prevence a léčby onemocnění vašich zvířecích přátel. Snažíme se, aby se u nás cítili…

2MVDr. Pospíšil Ivo - Soukromá veterinární ošetřovna

4.8
★★★★★
★★★★★
(46)
Dědická 680/27a , Vyškov-Dědice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provádíme veškerou preventivní a léčebnou činnost u malých a drobných zvířat. Sestavujeme preventivní a léčebné programy pro různé kategorie pacientů (mláďata, geriatričtí pacienti, ortopedičtí pacienti atd.). Dále zajišťujeme poradenskou činnost v oblasti výživy psů a koček, včetně prodeje krmiv..

3MVDr. Ivo Hylák - Veterinární klinika VYVET

4.8
★★★★★
★★★★★
(78)
Dědická 680/27a, Vyškov-Dědice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Naše veterina zajištuje návštevy u pacientů ve Vyškove a jeho okolí. Víme, že ne všichni majitelé zvířat mohou usednout do auta a přijet k nám, proto nabízíme tuto možnost. Tímto také pro majitele a jeho mazlíčka odpadá stres z přepravy a nemocničního prostredí. Samozřejme jsme si vědomi, že v…

4MVDr. Jan Zobač

4.9
★★★★★
★★★★★
(42)
Bučovská 155 , Slavkov u Brna Bezdlužná

Provádíme provozování a služby veterinární ordinace. Naší snahou je vytvořit pro Vás příjemné prostředí s osobním a individuálním přístupem k pacientům, na co možná nejvyšší odborné úrovni.

5MVDr. Petr Májek - Veterinární ordinace1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(58)
Lidická 310 , Slavkov u Brna
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Máme provoz veterinární ordinace a dále i nabídku léčebné a preventivní péče a rentgenologického vyšetření a sono a EKG a prodeje krmiv.

6MVDr. Vít Hubinka - Veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Jabloňová 259/13, Vyškov
Otevřeno do 18:00

Provozujeme veterinární ordinaci ve Vyškově. Pro vaše domácí mazlíčky nabízíme veterinární chirurgii, veterinární dermatologii, veterinární stomatologii a mnohé další.

7Veterinární ordinace JANKARI

4.7
★★★★★
★★★★★
(52)
Sportovní 791/2a, Vyškov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Klademe velký důraz na poskytování kvalitní péče. U každého pacienta provádíme důkladné základní klinické vyšetření a teprve na jeho základě a po domluvě s majiteli se věnujeme dalším diagnostickým postupům či terapii. Všechny chirurgické úkony jsou prováděny na sterilním operačním sále, standardem…

8VETERINA ROUSÍNOV

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rudé armády 668/16, Rousínovec-Rousínov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

VETERINA ROUSÍNOV, se sídlem Rudé armády 668/16, 683 01, Rousínovec-Rousínov, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 77931, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

10Václav Malý MVDr.1 pobočka

Provádíme provozování a služby ordinace veterinárního lékaře.


Veterinární ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Veterinární ordinace v lokalitě Vyškov – detailní popis

Veterinární klinika

Poskytujeme kompletní odbornou veterinární péči pro vaše čtyřnohé mazlíčky – pro psy, kočky, drobné savce (králík, morče, činčila), ale i želvy, ještěrky, hady. Zabýváme se preventivní, interní, klinickou a akutní medicínou, dermatologií, stomatologií, urologií, andrologií, gynekologií a porodnictvím. Na naší veterinární klinice dokážeme provést základní vyšetření krve, diagnostické vyšetření (rentgen, ultrazvuk) a téměř většinu chirurgických zákroků.

Součástí některých veterin jsou i veterinární nemocnice s možností hospitalizace zvířete.

Veterinární pohotovost

Má váš domácí mazlíček nějaký akutní zdravotní problém nebo úraz a váš veterinář má po ordinační době? Navštivte veterinární pohotovost v lokalitě Vyškov.

Přehled veterinárních klinik a ordinací v ČR.

Státní veterinární správa

Státní veterinární správa je správní úřad v resortu Ministerstva zemědělství a nejvyšší orgán veterinární správy s celorepublikovou působností. SVS vykonává dozor nad zdravím zvířat, dohlíží, aby zvířata nebyla týrána, zabývá se zdravotní nezávadností potravin živočišného původu, dozoruje dovoz živočišných produktů ze zahraničí i živých zvířat a chrání státní území před možným zavlečením nebezpečných nákaz nebo jejich nositelů.