Veterinární ordinace – Hodonín

Veterinární lékařství je medicínský obor zabývající se prevencí, diagnostikou a léčbou domácích i divoce žijících zvířat. Cílem veterinární medicíny je chránit, zlepšovat zdraví a zajišťovat pohodu zvířat. Přehled veterinárních ordinací v Hodonín.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1VETERINÁRNÍ ORDINACE - MVDr. Daniela Plešová

Pr. Veselého 1285/6, Hodonín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Máme provoz a poskytujeme služby veterinární ordinace pro malá zvířata. Základní a preventivní péče: očkování, tetování, čipování a vystavení europasu. Klinické vyšetření, základní laboratorní vyšetření, biochemické a hematologické vyšetření, parazitologické vyšetření, ošetření chrupu pomocí…

2MVDr. Michaela Rosypalová - Veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(49)
Nenkovice 145, Nenkovice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

MVDr. Michaela Rosypalová - Kompletní veterinární péče o Vaše mazlíčky. Ošetření zvířete v ordinaci či u Vás doma v okolí Kyjova..Máme zaměření převážně na psy a kočky. i také drobné savce.

3MVDr. Hana Vičarová - Veterinární ordinace Hodonín

4.8
★★★★★
★★★★★
(222)
tř. Dukelských…, Hodonín
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

MVDr. Hana Vičarová - Veterinární ordinace Hodonín. kompletní veterinární služby pro malá zvířata, poradna pro psy s problémovím chováním, prodáváme krmiva diety.

4Veterinární ordinace - MVDr. Jiří Hadámek

Sušilova 2152/37 , Hodonín
Dnes už má zavřeno

Veterinární ordinace byla založena v roce 1999 s úmyslem poskytování prvosledové péče pro malá zvířata se zaměřením na preventivní a terapeutickou činnost a se snahou poskytování co nejširší škály služeb. Za tímto účelem se zde nachází základní přístrojové vybavení jako je RTG, sonografické…

5MVDr. Michal Šibal

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Věteřov 97, Věteřov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

MVDr. Michal Šibal - Provozujeme smíšenou praxi veterinárního lékaře a dále máme nabídku komplexních služeb a radiologie pro zvířata a provozujeme prodej krmiv a chovatelských potřeb.

6MVDr. Henrieta Molnárová

Jsem veterinární lékař pro psy a kočky a také i drobné savce.

7Petra Petrová MVDr.

Provádím a nabízím klinické vyšetření a vakcinace a odčervení a dělám aplikace čipů a rentgenologické i také ultrazvukové vyšetření a chirurgické zákroky.

8MVDr. Slavomír Gottwald

Ježov 85, Ježov Bezdlužná

Poskytujeme služby a máme nabídku veterinárních služeb.

9MVDr. Břetislav Zámečník

Zajišťujeme a nabízíme všeobecnou veterinární péči o psy a kočky i hospodářská zvířata a dále i ostatní malá zvířata a provádíme vakcinace.

10Lunga Jiří, MVDr.

Provozujeme služby veterinární ordinace.


Veterinární ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Veterinární ordinace v lokalitě Hodonín – detailní popis

Veterinární klinika

Poskytujeme kompletní odbornou veterinární péči pro vaše čtyřnohé mazlíčky – pro psy, kočky, drobné savce (králík, morče, činčila), ale i želvy, ještěrky, hady. Zabýváme se preventivní, interní, klinickou a akutní medicínou, dermatologií, stomatologií, urologií, andrologií, gynekologií a porodnictvím. Na naší veterinární klinice dokážeme provést základní vyšetření krve, diagnostické vyšetření (rentgen, ultrazvuk) a téměř většinu chirurgických zákroků.

Součástí některých veterin jsou i veterinární nemocnice s možností hospitalizace zvířete.

Veterinární pohotovost

Má váš domácí mazlíček nějaký akutní zdravotní problém nebo úraz a váš veterinář má po ordinační době? Navštivte veterinární pohotovost v lokalitě Hodonín.

Přehled veterinárních klinik a ordinací v ČR.

Státní veterinární správa

Státní veterinární správa je správní úřad v resortu Ministerstva zemědělství a nejvyšší orgán veterinární správy s celorepublikovou působností. SVS vykonává dozor nad zdravím zvířat, dohlíží, aby zvířata nebyla týrána, zabývá se zdravotní nezávadností potravin živočišného původu, dozoruje dovoz živočišných produktů ze zahraničí i živých zvířat a chrání státní území před možným zavlečením nebezpečných nákaz nebo jejich nositelů.