Veterinární ordinace – Hodonín

Veterinární lékařství je medicínský obor zabývající se prevencí, diagnostikou a léčbou domácích i divoce žijících zvířat. Cílem veterinární medicíny je chránit, zlepšovat zdraví a zajišťovat pohodu zvířat. Přehled veterinárních ordinací v Hodonín.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1VETERINÁRNÍ ORDINACE - MVDr. Daniela Plešová

Pr. Veselého 1285/6, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máme provoz a poskytujeme služby veterinární ordinace pro malá zvířata. Základní a preventivní péče: očkování, tetování, čipování a vystavení europasu. Klinické vyšetření, základní laboratorní vyšetření, biochemické a hematologické vyšetření, parazitologické vyšetření, ošetření chrupu pomocí…

2MVDr. Michaela Rosypalová - Veterinární ordinace

5.0
★★★★★
★★★★★
(91)
Nenkovice 145, Nenkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Michaela Rosypalová - Kompletní veterinární péče o Vaše mazlíčky. Ošetření zvířete v ordinaci či u Vás doma v okolí Kyjova..Máme zaměření převážně na psy a kočky. i také drobné savce.

3MVDr. Hana Vičarová - Veterinární ordinace Hodonín

4.8
★★★★★
★★★★★
(222)
tř. Dukelských…, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Hana Vičarová - Veterinární ordinace Hodonín. kompletní veterinární služby pro malá zvířata, poradna pro psy s problémovím chováním, prodáváme krmiva diety.

4Veterinární ordinace - MVDr. Jiří Hadámek

Sušilova 2152/37 , Hodonín
Dnes už má zavřeno

Veterinární ordinace byla založena v roce 1999 s úmyslem poskytování prvosledové péče pro malá zvířata se zaměřením na preventivní a terapeutickou činnost a se snahou poskytování co nejširší škály služeb. Za tímto účelem se zde nachází základní přístrojové vybavení jako je RTG, sonografické…

5MVDr. Michal Šibal

4.9
★★★★★
★★★★★
(177)
Věteřov 97, Věteřov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Michal Šibal - Provozujeme smíšenou praxi veterinárního lékaře a dále máme nabídku komplexních služeb a radiologie pro zvířata a provozujeme prodej krmiv a chovatelských potřeb.

6Animal Help1 pobočka

třída Komenského…, Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Animal Help, se sídlem třída Komenského 558/41, 697 01, Kyjov, v okrese Hodonín a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

7MVDr. Martina Chromá veterinární výjezdová služba (pobočka Kyjov)1 pobočka

Kyjov, Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Martina Chromá veterinární výjezdová služba, se sídlem Kyjov, 697 01, Kyjov, v okrese Hodonín a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

8MVDr. Pavel Kejík

Hovorany 636, Hovorany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Pavel Kejík, se sídlem Hovorany 636, 696 12, Hovorany, v okrese Hodonín a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1991. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

9MVDr. Josef Ritter

MVDr. Josef Ritter, se sídlem Úzká 862, 696 15, Čejkovice, v okrese Hodonín a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1991. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

10MVDr. Dušan Dvořáček, výkon odborné veterinární činnosti

náměstí Svobody 72…, Bzenec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Dušan Dvořáček, výkon odborné veterinární činnosti, se sídlem náměstí Svobody 72/42, 696 81, Bzenec, v okrese Hodonín a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1991. Více informací…


Veterinární ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Veterinární ordinace v lokalitě Hodonín – detailní popis

Veterinární klinika

Poskytujeme kompletní odbornou veterinární péči pro vaše čtyřnohé mazlíčky – pro psy, kočky, drobné savce (králík, morče, činčila), ale i želvy, ještěrky, hady. Zabýváme se preventivní, interní, klinickou a akutní medicínou, dermatologií, stomatologií, urologií, andrologií, gynekologií a porodnictvím. Na naší veterinární klinice dokážeme provést základní vyšetření krve, diagnostické vyšetření (rentgen, ultrazvuk) a téměř většinu chirurgických zákroků.

Součástí některých veterin jsou i veterinární nemocnice s možností hospitalizace zvířete.

Veterinární pohotovost

Má váš domácí mazlíček nějaký akutní zdravotní problém nebo úraz a váš veterinář má po ordinační době? Navštivte veterinární pohotovost v lokalitě Hodonín.

Přehled veterinárních klinik a ordinací v ČR.

Státní veterinární správa

Státní veterinární správa je správní úřad v resortu Ministerstva zemědělství a nejvyšší orgán veterinární správy s celorepublikovou působností. SVS vykonává dozor nad zdravím zvířat, dohlíží, aby zvířata nebyla týrána, zabývá se zdravotní nezávadností potravin živočišného původu, dozoruje dovoz živočišných produktů ze zahraničí i živých zvířat a chrání státní území před možným zavlečením nebezpečných nákaz nebo jejich nositelů.