Veterinární ordinace – Znojmo

Veterinární lékařství je medicínský obor zabývající se prevencí, diagnostikou a léčbou domácích i divoce žijících zvířat. Cílem veterinární medicíny je chránit, zlepšovat zdraví a zajišťovat pohodu zvířat. Přehled veterinárních ordinací v Znojmo.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1OBEC STROPEŠÍN (Znojmo)1 pobočka

Stropešín 3, Hrotovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

První písemná zpráva pochází z roku 1125. Obec se nachází v nadmořské výšce 438 metrů. Na území žije 118 obyvatel. Obec Stropešín se nachází v okrese Třebíč v kraji Vysočina.

2MVDr. Dalibor Boháč - Veterinární klinika Přímětice

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
K Suchopádu 273/8, Znojmo-Přímětice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naše veterina působí ve Znojmě již dlouhodobě. Jsme veterinární klinika specializující se na malá zvířata jako jsou psi, kočky a hlodavci. Ke svým čtyřnohým pacientům se snažíme přistupovat tak, aby u nás nebyli ve stresu. Nabízíme klinické vyšetření, RTG, ultrazvuk, endoskopické vyšetření,…

3Beneš Jiří, MVDr.

Oblekovice 3 , Znojmo-Oblekovice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace pro malá zvířata - psy, kočky a drobné hlodavce. Ambulance ordinuje v odpoledních hodinách od 13:00-20:00, dopolední ordinace je určena především pro operační výkony. Zajišťujeme také návštěvy u pacientů v domácnostech. Provádíme ultrazvuková vyšetření zvířat.

4MVDr. Hájek Josef

Mokrá 1040, Hrušovany nad…
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Již od roku 1991 provozujeme veterinární ordinaci. Poskytujeme kompletní péči a veškeré zákroky, tzn. kastrace, čipování, vyšetření, čištění zubů ultrazvukem, operace měkkých tkání, tetování, očkování. Poskytneme tak Vašim miláčkům komplexní péči. O víkendech ošetření po telefonické domluvě, jinak…

5MVDr. Dvořák František

4.7
★★★★★
★★★★★
(36)
Dlouhá 824, Znojmo
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace MVDr. Dvořák František. Jsem členem Komory veterinárních lékařů a členem asociace veterinárních lékařů malých zvířat. Zaměřuji se na nemoci malých zvířat a nemoci exotického ptactva. Zařízení ordinace umožňuje provést podroná vyšetření Vašeho zvířete. Poskytnu Vám poradenství v…

6Petr Plechatý MVDr.

Nabízíme a provádíme poskytování veterinární péče.

7MVDr. Lubomír Borkovec - veterinární lékař

Máme provoz ordinace a to veterinárního lékaře.

8MVDr. Kuřítka Bedřich

Bezkov 43, Bezkov Bezdlužná

Máme nabídku a provádíme služby veterináře.

9Vojtěch Frkal MVDr.

Provádíme a nabízíme poskytování služeb a to veterinární ordinace.


Veterinární ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Veterinární ordinace v lokalitě Znojmo – detailní popis

Veterinární klinika

Poskytujeme kompletní odbornou veterinární péči pro vaše čtyřnohé mazlíčky – pro psy, kočky, drobné savce (králík, morče, činčila), ale i želvy, ještěrky, hady. Zabýváme se preventivní, interní, klinickou a akutní medicínou, dermatologií, stomatologií, urologií, andrologií, gynekologií a porodnictvím. Na naší veterinární klinice dokážeme provést základní vyšetření krve, diagnostické vyšetření (rentgen, ultrazvuk) a téměř většinu chirurgických zákroků.

Součástí některých veterin jsou i veterinární nemocnice s možností hospitalizace zvířete.

Veterinární pohotovost

Má váš domácí mazlíček nějaký akutní zdravotní problém nebo úraz a váš veterinář má po ordinační době? Navštivte veterinární pohotovost v lokalitě Znojmo.

Přehled veterinárních klinik a ordinací v ČR.

Státní veterinární správa

Státní veterinární správa je správní úřad v resortu Ministerstva zemědělství a nejvyšší orgán veterinární správy s celorepublikovou působností. SVS vykonává dozor nad zdravím zvířat, dohlíží, aby zvířata nebyla týrána, zabývá se zdravotní nezávadností potravin živočišného původu, dozoruje dovoz živočišných produktů ze zahraničí i živých zvířat a chrání státní území před možným zavlečením nebezpečných nákaz nebo jejich nositelů.