Veterinární ordinace – Kroměříž

Veterinární lékařství je medicínský obor zabývající se prevencí, diagnostikou a léčbou domácích i divoce žijících zvířat. Cílem veterinární medicíny je chránit, zlepšovat zdraví a zajišťovat pohodu zvířat. Přehled veterinárních ordinací v Kroměříž.

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1MVDr. Jan Snopek - veterinární klinika1 pobočka

Kojetínská 1407/33, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární klinika s nabídkou ambulance a pohotovosti pro malá zvířata i s možností hospitalizace. Díky vybavení naší veterinární kliniky poskytujeme v oblasti veterinární péče skutečně kvalitní služby. Klinika je vybavena vlastní laboratoří.

2MVDr. Martin Šando - Veterinární ordinace1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(84)
Bartošova 746, Holešov

Veterinární ordinaci nabízíme veškerou veterinární péči, interní medicína, stomatologie a chirurgie malých zvířat, čipování a vystavování cestovních dokladů. U nás si můžete zakoupit krmiva, potraviny a doplňky pro Vaše mazlíky. Nabízíme i možnost výjezdové služby.

3MVDr. Petr Goldemund1 pobočka

Grohova 538, Holešov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Všeobecná veterinární ordinace. Možnost dojezdu za pacientem. Zajišťujeme laboratorní vyšetření. Odstraníme zubní kaz, diagnostikujeme onemocnění Vašeho mazlíčka. Možnost zakoupení krmiva v naší veterinární ordinaci.

4MVDr. Petr Goldemund (pobočka Bystřice pod Hostýnem)1 pobočka

Všeobecné veterinární ordinace malých zvířat. Možnost dojezdu za pacientem.

5MVDr. Ivan Popelka - Veterinární ordinace

Veterinární ordinace pro malá a drobná zvířata a koně. Naše veterinární ordinace byla otevřena v roce 1995. Poskytujeme RTG, USG, EKG, chirurgické a provádíme ortopedické zákroky.

6Chvátal Karel, MVDr. - Veterinární klinika Kroměříž

Kojetínská 1347/86, Kroměříž
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Veterinární klinika s dlouholetou tradicí od roku 1991 poskytuje veškerou zdravotní a preventivní péči, poradenskou a konzultační činnost pro všechna zvířata včetně exotických. Disponujeme širokým diagnostickým zázemím – včetně RTG přístroje, ultrasonografu, endoskopu a analyzátoru pro vyšetření…

7PrimaVet - Veterinární klinika

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Obvodová 3607/19, Kroměříž
Otevřeno od 8:00

V naší praxi již půl roku používáme flexibilní endoskop Olympus GIF typ E. Spektrum použití zahrnuje gastroskopii - endoskopické vyšetření žaludku, kolonoskopii - endoskopické vyšetření tlustého střeva. Pohotovost 24hodin.

8Frkal Stanislav, MVDr.

Nová 204, Chropyně
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace pro malá i velká zvířata. Nabízíme prodej potřeb pro chovatele, krmiva.

9MVDr. Roman Zavřel - PrimaVet

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Obvodová 3607/19, Kroměříž
Otevřeno od 8:00

MVDr. Roman Zavřel - PrimaVet, se sídlem Obvodová 3607/19, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2000. Více informací naleznete na našich webových stránkách. …

10MVDr. Tereza Ježková

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Prasklice 134, Prasklice Bezdlužná

MVDr. Tereza Ježková, se sídlem Prasklice 134, 768 33, Prasklice, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Veterinární ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Veterinární ordinace v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Veterinární klinika

Poskytujeme kompletní odbornou veterinární péči pro vaše čtyřnohé mazlíčky – pro psy, kočky, drobné savce (králík, morče, činčila), ale i želvy, ještěrky, hady. Zabýváme se preventivní, interní, klinickou a akutní medicínou, dermatologií, stomatologií, urologií, andrologií, gynekologií a porodnictvím. Na naší veterinární klinice dokážeme provést základní vyšetření krve, diagnostické vyšetření (rentgen, ultrazvuk) a téměř většinu chirurgických zákroků.

Součástí některých veterin jsou i veterinární nemocnice s možností hospitalizace zvířete.

Veterinární pohotovost

Má váš domácí mazlíček nějaký akutní zdravotní problém nebo úraz a váš veterinář má po ordinační době? Navštivte veterinární pohotovost v lokalitě Kroměříž.

Přehled veterinárních klinik a ordinací v ČR.

Státní veterinární správa

Státní veterinární správa je správní úřad v resortu Ministerstva zemědělství a nejvyšší orgán veterinární správy s celorepublikovou působností. SVS vykonává dozor nad zdravím zvířat, dohlíží, aby zvířata nebyla týrána, zabývá se zdravotní nezávadností potravin živočišného původu, dozoruje dovoz živočišných produktů ze zahraničí i živých zvířat a chrání státní území před možným zavlečením nebezpečných nákaz nebo jejich nositelů.