Veterinární ordinace – Zlín

Veterinární lékařství je medicínský obor zabývající se prevencí, diagnostikou a léčbou domácích i divoce žijících zvířat. Cílem veterinární medicíny je chránit, zlepšovat zdraví a zajišťovat pohodu zvířat. Přehled veterinárních ordinací v Zlín.

1–10 firem z 45 nalezených Filtry

1MVDr. Jan Snopek - veterinární klinika (Zlín)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kojetínská 1407/33, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární klinika s nabídkou ambulance a pohotovosti pro malá zvířata i s možností hospitalizace. Díky vybavení naší veterinární kliniky poskytujeme v oblasti veterinární péče skutečně kvalitní služby. Klinika je vybavena vlastní laboratoří.

2MVDr. Martin Šando (pobočka Fryšták)1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(111)
náměstí Míru 45, Fryšták

Veterinární ordinaci nabízíme veškerou veterinární péči, interní medicína, stomatologie a chirurgie malých zvířat, čipování a vystavování cestovních dokladů. U nás si můžete zakoupit krmiva, potraviny a doplňky pro Vaše mazlíky. Nabízíme i možnost výjezdové služby.

3BSV Kubiš, s.r.o.

Výroba chirurgických, tetovacích a čalounických šicích jehel. V dnešní době uspokojujeme požadavky pro zdravotnickou a veterinární veřejnost v tuzemsku i na zahraničním trhu.

4Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

2.9
★★★★★
★★★★★
(224)
Havlíčkovo nábřeží…, Zlín Bezdlužná

Provozujeme nestátní zdravotnické zařízení. Poskytujeme i základní i speciální ambulantní péče. Dále provozujeme onkologické, perinatologické, iktové, kardiovaskulární, diabetologické, onkogynekologické či urogynekologické centrum specializované péče i centrum digestivní endoskopie. Otevřeno…

5Lucia Friedlaenderová MVDr. - Veterina Svahy

4.9
★★★★★
★★★★★
(273)
Středová 5668, Zlín
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provoz veterinární kliniky pro malá zvířata. Dále provádíme vakcinaci a odčervení, vydávání cestovních pasů, potvrzení zdravotního stavu, aplikaci mikročipů. Zajišťujeme i poradenství v oboru chovu a výživy zvířat.

6Veterinární klinika Lazy - MVDr. Jaroslav Brychta

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Lazy V/654, Zlín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provoz veterinární kliniky pro malá zvířata. Dále se specializujeme na všeobecnou veterinární medicinu psů a koček, předoperační a pooperační hospitalizace. Mimo jiné zajišťujeme také dentální program pro malá domácí zvířata a stříhání i kosmetické úpravy zvířat.

7Hlačíková Karla, MVDr.

Na Kapli 1622, Napajedla
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabídky veterinární péče, provoz homeopatické poradny.

8MVDr. Miroslava Umýsová - veterinární ordinace

L. Váchy 517, Zlín, Podhoří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji veterinární ordinaci. Dále poskytuji kompletní preventivní, léčebnou a poradenskou činnost v chovu psů, koček a drobných zvířat. Zajišťuji i vakcinace, odčervení, základní klinické vyšetření, odstranění zubního kamene ultrazvukem, čipování či stříhání drápků. Mimo jiné poskytuji výživové…

9Petr Mlček MVDr. - veterinární ordinace

Masarykova 336, Luhačovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Poskytování preventivní a léčebné péče všem druhům domácích zvířat.

10Doležalová Silvie, MVDr.

Za Humny 457, Lukov Bezdlužná

Služby veterinární ordinace pro malá zvířata.


Veterinární ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Veterinární ordinace v lokalitě Zlín – detailní popis

Veterinární klinika

Poskytujeme kompletní odbornou veterinární péči pro vaše čtyřnohé mazlíčky – pro psy, kočky, drobné savce (králík, morče, činčila), ale i želvy, ještěrky, hady. Zabýváme se preventivní, interní, klinickou a akutní medicínou, dermatologií, stomatologií, urologií, andrologií, gynekologií a porodnictvím. Na naší veterinární klinice dokážeme provést základní vyšetření krve, diagnostické vyšetření (rentgen, ultrazvuk) a téměř většinu chirurgických zákroků.

Součástí některých veterin jsou i veterinární nemocnice s možností hospitalizace zvířete.

Veterinární pohotovost

Má váš domácí mazlíček nějaký akutní zdravotní problém nebo úraz a váš veterinář má po ordinační době? Navštivte veterinární pohotovost v lokalitě Zlín.

Přehled veterinárních klinik a ordinací v ČR.

Státní veterinární správa

Státní veterinární správa je správní úřad v resortu Ministerstva zemědělství a nejvyšší orgán veterinární správy s celorepublikovou působností. SVS vykonává dozor nad zdravím zvířat, dohlíží, aby zvířata nebyla týrána, zabývá se zdravotní nezávadností potravin živočišného původu, dozoruje dovoz živočišných produktů ze zahraničí i živých zvířat a chrání státní území před možným zavlečením nebezpečných nákaz nebo jejich nositelů.