Veterinární ordinace – Opava

Veterinární lékařství je medicínský obor zabývající se prevencí, diagnostikou a léčbou domácích i divoce žijících zvířat. Cílem veterinární medicíny je chránit, zlepšovat zdraví a zajišťovat pohodu zvířat. Přehled veterinárních ordinací v Opava.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1MVDr. Petr Gajdošík - veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(323)
Dlouhoveská 438/4, Hlučín
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná Ověřená

Naše veterinární ordinace poskytuje komplexní veterinární služby. Zaměřujeme se na drobná zvířata. Provádíme očkování psů, koček, králíků, fretek i ostatních druhů zvířat. Disponujeme moderně vybaveným pracovištěm s nejnovějšími přístroji. Máme dva operační sály, místnost na hospitalizaci,…

2MVDr. Marek Gebauer - Veterinární klinika Opava

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Arnošta Rychlého…, Opava
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární klinika byla založena v roce 2002. Poskytujeme profesionální a odbornou péči pro malá zvířata. Naše ordinace je vybavena moderními zdravotními přístroji. Zajišťujeme nadstandardní péči, hospitalizaci zvířat a operace provádíme denně. Náš tým tvoří profesionální lékaři s…

3VETERINÁRNÍ KLINIKA MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(180)
Přemyslovců 76/24a, Opava, Jaktař
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární nemocnice s ambulantní a hospitalizační nonstop pohotovostí pro malá i velká zvířata. Máme k dispozici špičkově vybavený operační sál a moderní diagnostickou technologii. Dále nabízíme ubytování pro psy nebo vyšetření zvířat přímo u vás doma.

4Marek Palička MVDr.

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Palackého 1479/24, Opava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci. Poskytujeme komplexní služby v oblasti prevence, očkování, ale také operační zákroky a ambulanci. Zajišťujeme kompletní veterinární péči v oborech interní medicína, chirurgie, stomatologie, dermatologie, ofalmologie, gynekologie, porodnictví a ortopedie.

5Špánek Petr, MVDr.

U Hřiště 899, Bolatice
Otevřeno do 18:00

Provozuji veterinární ordinaci.

6Dolanský Marek, MVDr.

Okružní 1786, Hlučín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ambulanci. Nabízíme čipování, tetování, očkování i léčbu interních onemocnění jako je cukrovka, poruchy trávení, nemoci kůže a další. Provádíme rentgenové či sonografické vyšetření.

7Jokl Roman, MVDr.

Loděnice 119 , Holasovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace.

8Štellar Pavel, MVDr.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Gudrichova 1290/84A , Opava, Kylešovice
Otevřeno do 18:00

Provozuji veterinární ordinaci. Provádím prevenci, diagnostiku a léčbu vnitřních chorob, chirurgické zákroky, stomatologické i dermatologické zákroky. Prodávám krmiva a chovatelské potřeby.

9Štellar Pavel, MVDr. (pobočka Vítkov)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Selská 312 , Vítkov
Otevřeno do 17:30

Provozuji veterinární ordinaci. Provádím prevenci, diagnostiku a léčbu vnitřních chorob, chirurgické zákroky, stomatologické i dermatologické zákroky.

10Veterinární ordinace HERRIOVET s.r.o.

Pode Zdí 142/5, Hlučín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ordinace ve městě Hlučín. Mezi naše služby patří komplexní péče v chovech hospodářských zvířat a koní, součástí ordinace je prodejna chovatelských potřeb, kde nabízíme klinické diety, bohatý sortiment krmiv pro psy, kočky a ostatní domácí mazlíčky včetně pamlsků a…


Veterinární ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Veterinární ordinace v lokalitě Opava – detailní popis

Veterinární klinika

Poskytujeme kompletní odbornou veterinární péči pro vaše čtyřnohé mazlíčky – pro psy, kočky, drobné savce (králík, morče, činčila), ale i želvy, ještěrky, hady. Zabýváme se preventivní, interní, klinickou a akutní medicínou, dermatologií, stomatologií, urologií, andrologií, gynekologií a porodnictvím. Na naší veterinární klinice dokážeme provést základní vyšetření krve, diagnostické vyšetření (rentgen, ultrazvuk) a téměř většinu chirurgických zákroků.

Součástí některých veterin jsou i veterinární nemocnice s možností hospitalizace zvířete.

Veterinární pohotovost

Má váš domácí mazlíček nějaký akutní zdravotní problém nebo úraz a váš veterinář má po ordinační době? Navštivte veterinární pohotovost v lokalitě Opava.

Přehled veterinárních klinik a ordinací v ČR.

Státní veterinární správa

Státní veterinární správa je správní úřad v resortu Ministerstva zemědělství a nejvyšší orgán veterinární správy s celorepublikovou působností. SVS vykonává dozor nad zdravím zvířat, dohlíží, aby zvířata nebyla týrána, zabývá se zdravotní nezávadností potravin živočišného původu, dozoruje dovoz živočišných produktů ze zahraničí i živých zvířat a chrání státní území před možným zavlečením nebezpečných nákaz nebo jejich nositelů.