Psychologické poradny – Morava

Psychologie je věda, která se zabývá lidským chováním, mentálními procesy a tělesným děním. Cílem psychologie je zvýšení lidské spokojenosti a mentálního zdraví. Přehled psychologických poraden v lokalitě Morava.

1–10 firem z 677 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Provozujeme psychiatrickou ambulanci a psychoterapeutickou ambulanci. Jsme připraveni vám poradit a pomoci v různých oblastech života a podpořit vás. Provádíme osobní konzultace, terapie a psychoterapie. Kontaktujte nás!

Poslat poptávku dobra-psychiatr.cz 776 654 525

Naše odborná ordinace se zaměřuje na psychiatrii a psychoterapii pro děti, dorost a dospělé. Specializujeme se na diagnostiku a léčbu deprese, úzkosti a ADHD. Nabízíme individuální psychoterapeutické sezení, kognitivně-behaviorální terapii a komplexní přístup k léčbě těchto poruch. Naše cílem je…

Poslat poptávku skrontova.cz 553 711 881

Škola sídlí blízko středu města, je rozdělena na historickou hlavní budovu na Kollárově ulici a malou budovu pro I. stupeň a školní družinu na Erbenově ulici. V blízkosti školy staví všechny linky MHD a nachází se nejblíže autobusovému i vlakovému nádraží. Přibližně čtvrtina žáků dojíždí z vesnic a…

Poslat poptávku zskol.cz 582 345 160

Poskytujeme komplexní psychologickou péči pro ambulantní i hospitalizované pacienty. Pomáháme při depresích, úzkostech, poruchách spánku a psychosomatických potížích. Nabízíme také vyšetření paměti, pozornosti a intelektu.

Poslat poptávku nemocnice-vs.cz 608 718 236

Poskytujeme komplexní psychiatrickou a psychologickou péči s multidisciplinárním přístupem. Nabízíme diagnostiku, terapii a poradenství v moderní ambulanci v Uherském Hradišti.

Poslat poptávku symedis.cz 572 551 330

Poskytujeme psychologické poradenství a terapii pro jednotlivce, páry a rodiny. Zaměřujeme se na podporu duševního zdraví, zvládání stresu, úzkosti a depresí. Nabízíme také odborné konzultace a školení.

Poslat poptávku psychologie-roznov.cz 722 229 424

Na našem pracovišti poskytujeme odbornou a komplexní péči v oborech klinická logopedie, ORL, foniatrie, psychiatrie, psychologie, ergoterapie, fyzioterapie, neurologie, interní lékařství a rehabilitace. Zaměření je zde na logopedii, rehabilitaci, psychologii, psychiatrii, ORL, internu a také na…

Poslat poptávku moje-klinika.cz 543 420 666

Canadian Medical poskytuje prémiovou lékařskou péči ve více než 40 specializacích na klinikách v Praze a Brně. Působí zde lékaři, kteří mají za sebou dlouholetou praxi z nejlepších českých nemocnic i ze zahraničí. Největší část klientů Canadian Medical tvoří česká klientela, která se chce starat o…

Poslat poptávku canadian.cz 222 300 300

Provozovatelé nestátního zdravotního zařízení a poskytujeme lékařskou a také ošetřovatelskou péči.

Poslat poptávku nembce.cz 516 491 111

Psychologické poradny v lokalitě Morava – detailní popis

Psychoterapeutické centrum

V našem psychoterapeutickém centru vám nabízíme služby v oboru:

 • Psychologické poradenství (individuální, partnerské, manželské, rodinné)
 • Klinická psychologie
 • Psychoterapie
 • Krizová intervence
 • Koučování

Poskytujeme léčbu nejčastějších potíží:

 • Emoční potíže (dlouhodobý stres, úzkosti, strach, deprese)
 • Psychosomatické potíže
 • Náročné životní situace
 • Nízké sebevědomí
 • Sexuální orientace
 • Partnerské vztahy
 • Mezilidské vztahy
 • Chronická únava
 • Ztráta životního smyslu

Poradna pro rodinu

V poradně pro rodinu nabízíme partnerům, manželům, rodinám i jednotlivcům, kteří jsou v obtížné životní situaci, psychologické poradenství, partnerské poradenství, manželské poradenství, rodinné poradenství, rodinnou terapii, rozvodové a porozvodové poradenství, sociální poradenství, psychoterapeutické služby a sociálně-právní služby

Pedagogicko-psychologická poradna

Nabízíme psychologickou a speciálně-pedagogickou péči dětem (ve věku 3 až 19 let), jejich rodičům, pedagogickým pracovníkům škol a školských zařízení. 

Přejete si online konzultaci z pohodlí vašeho domova? Využijte psychologickou poradnu online nebo psychoterapické sezení online.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.