Dětská poradna – Morava

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Lékárna U Školy s.r.o.1 pobočka

Školní 384 , Újezd u Brna Bezdlužná Ověřená

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na předpis i prodej léčivých přípravků, farmaceutických výrobků či doplňků stravy. V našem sortimentu naleznete vitaminy, minerály, bylinné přípravky i čaje. Prodej farmaceutických výrobků.

2Kelíšek Radomír, MUDr. - Ortopedie1 pobočka

Třída Tomáše Bati…, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Služby ortopedické ambulance. Vyšetření dětských kyčlí. Ordinujeme ve dvou městech, jak v Uherském Brodě tak i ve Zlíně. Více informací na telefonické domluvě. čtvrtek a pátek od 7:00 - 14H Uherský Brod čtvrtek od 13h do 14h kyčelní poradna. tel: 572 630110.

3MUDr. Milada Dostálová - Lékař pro děti a dorost

U pošty 402/14, Brno-Starý Lískovec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stále hledáte pediatra pro své dítě? Chcete, aby bylo Vaše dítě vždy a správně ošetřeno? Pak navštivte ordinaci praktické lékařky pro děti a dorost v Brně Starém Lískovci. Poskytujeme kompletní zdravotní péči dětem od jejich narození, až po dosažení věku 19 let.

4MUDr. Marie Pavlincová1 pobočka

náměstí Svobody 74, Bzenec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro děti a dorost. Provádíme CRP vyšetření, píchání uší, očkování. Po 13:00-15:00 (poradna), 15:00-18:00 (pro objednané) Út, St, Čt 13:00-15:00 (pro objednané).

5MUDr. Marie Svobodová

Nová Přímětická 744…, Znojmo-Přímětice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máme provoz ordinace praktické lékařky pro děti a také i dorost. Zajišťujeme preventivní prohlídky, očkování, předpisy medikace, standartní lékařskou péči a konzultaci. V případě dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo přímo návštěvou na naší adrese.

6Mgr. Mlčochová Veronika - Nutrifit3 pobočky

Nabízíme individuální poradenství ve výživě, kurzy hubnutí, měření na Bodystatu. Provedeme sestavení jídelníčků i výživového plánu. Také poradíme se zdravým hubnutím, výživou dětí, těhotných i kojících žen, sportovců i s léčebnou výživou při onemocnění. Zajistíme komplexní a pečlivý přístup.

7ZET-DENT s.r.o.- Zárubová Olga MUDr.

Moravská 619, Chropyně
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktické zubní lékařky pro děti a dorost. Poskytujeme veškeré služby zubního lékařství jako jsou například čištění zubního kamene, dětská rovnátka, zubní náhrada a jiné.

8Klímková Ilona, MUDr.2 pobočky

Masarykovo nám. 1325, Vizovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost.

9Gavendová Iva, MUDr.-praktický lékař pro děti a dorost7 poboček

Třída Tomáše Bati…, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby ordinace praktického lékaře pro děti a dorost. Zajistíme preventivní prohlídky, očkování, a další služby praktického lékaře pro děti a dorost.

10MUDr. Marta Zbořilová

Dolní 2112, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz gynekologické ordinace. Poskytujeme profesionální zdravotní péči v oblasti gynekologie a porodnictví pro mladé dívky a ženy, dětskou gynekologii, ultrazvuková vyšetření, kardiotokografie plodu - ověřování srdeční akce plodu. Hormonální antikoncepce. Preventivní prohlídky, péče o těhotné ženy.


Firmy v dalších lokalitách


Dětská poradna v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Dětská poradna najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.