Výchovný poradce – Morava

Výchovný poradce je odborník, který se specializuje na výchovu a vzdělávání dětí a mládeže. Jeho hlavním cílem je pomoci rodinám a školám v oblasti výchovy a vzdělávání.

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Základní škola a mateřská škola Prostějov, Kollárova ul. 41 pobočka

Škola sídlí blízko středu města, je rozdělena na historickou hlavní budovu na Kollárově ulici a malou budovu pro I. stupeň a školní družinu na Erbenově ulici. V blízkosti školy staví všechny linky MHD a nachází se nejblíže autobusovému i vlakovému nádraží. Přibližně čtvrtina žáků dojíždí z vesnic a…

2PhDr. Marie Vignatiová, psychologická poradna pro děti, dospělé a rodinu

Hlavní činností naší poradny z Brna je diagnostika a vedení problémů osobních a pracovních, problémů výchovných a výukových, potíží v rodinném a partnerském životě či poradenství k volbě studia. Nabízíme psychoanalytické konzultace.

3Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno,…

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Veslařská 345/246, Brno Bezdlužná

Diagnostické zařízení pro mládež ve věku 15 až 18 let přijatých na základě soudního rozhodnutí.

4Základní škola Bučovice

Základní škola pro 420 žáků se školní družinou.

5Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace

Základní škola pro 800 dětí s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů. K dispozici je jídelna, klub a družina.

6Pedagogicko-psychologická poradna Hodonín, přspěvková organizace2 pobočky

P. Jilemnického…, Hodonín
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Provozujeme a poskytujeme služby pedagogické a psychologické poradny.Pedagogicko-psychologická poradna, příspěvková organizace, je zřizována Jihomoravským krajem a poskytuje rozsáhlou psychologickou a speciálně-pedagogickou péči klientům ve věku od 3 let až do ukončení středního vzdělání.

7Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková…

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Komenského 163/2, Hustopeče Bezdlužná

Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2 je jednou z největších základních škol v Jihomoravském kraji. V současné době školu navštěvuje více než 500 žáků ve 23 třídách .

8Dětské centrum Ostrůvek1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(31)
U dětského domova…, Olomouc Bezdlužná

Dětské centrum Ostrůvek, příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Olomoucký kraj, poskytuje umístěným dětem zdravotní služby a služby sociálně-právní ochrany včetně zaopatření. Odborná péče o děti, které nemohou vyrůstat v rodinném prostředí, zahrnuje péči lékařskou, ošetřovatelskou,…

9Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc2 pobočky

tř. Svornosti 900/37, Olomouc
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc je školská instituce Olomouckého kraje. Jejím posláním je pomáhat dětem v překonávání nedostatků řečových funkcí, tj. nedostatků v mluvení, čtení a psaní výchovnými prostředky.

102.základní škola Napajedla, příspěvková organizace

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Komenského 298, Napajedla Bezdlužná

Vedeme základní školu s kapacitou 810 žáků se školní jídelnou a školní družinou. Nabízíme několik školních kroužků. Provozujeme také školní časopis Školní střela.


Firmy v dalších lokalitách


Výchovný poradce v lokalitě Morava – detailní popis

Výchovný poradce má vysokoškolské vzdělání v oboru pedagogiky a psychologie a má zkušenosti s prací s dětmi a mládeží.

v oblasti Morava má výchovný poradce důležitou roli v podpoře výchovy a vzdělávání dětí a mládeže. Jeho práce se zaměřuje na prevenci a řešení problémů v oblasti výchovy a vzdělávání. Výchovný poradce spolupracuje s rodiči, učiteli a dalšími odborníky, aby pomohl dětem a mládeži dosáhnout svého plného potenciálu.

Výchovný poradce v oblasti Morava poskytuje následující služby:

1. Poradenství pro rodiče - Výchovný poradce pomáhá rodičům řešit problémy v oblasti výchovy a poskytuje jim rady a tipy, jak lépe komunikovat s dětmi a jak podpořit jejich vzdělávání.

2. Poradenství pro děti a mládež - Výchovný poradce poskytuje dětem a mládeži podporu a poradenství v oblasti vzdělávání a osobního rozvoje.

3. Prevence a řešení problémů - Výchovný poradce pracuje s dětmi a mládeží, aby jim pomohl řešit problémy v oblasti výchovy a vzdělávání, jako jsou například šikana, nízká sebevědomí, neúspěchy ve škole apod.

4. Spolupráce s učiteli a dalšími odborníky - Výchovný poradce spolupracuje s učiteli a dalšími odborníky, aby pomohl dětem a mládeži dosáhnout svého plného potenciálu.

5. Vzdělávání a školení - Výchovný poradce poskytuje vzdělávání a školení pro rodiče, učitele a další odborníky v oblasti výchovy a vzdělávání.

Výchovný poradce v oblasti Morava je důležitým partnerem pro rodiny a školy v oblasti výchovy a vzdělávání. Jeho práce pomáhá dětem a mládeži dosáhnout svého plného potenciálu a připravuje je na úspěšný život v dospělosti.