Psychologické poradenství pro děti – Morava

Psychologické poradenství pro děti je služba, která pomáhá dětem a jejich rodinám řešit různé psychologické problémy. Tato služba je poskytována kvalifikovanými psychologickými poradci, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi a jsou schopni poskytnout individuální podporu a poradenství.

1–10 firem z 63 nalezených Filtry

1Základní škola a mateřská škola Prostějov, Kollárova ul. 41 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kollárova 4, Prostějov Bezdlužná

Škola sídlí blízko středu města, je rozdělena na historickou hlavní budovu na Kollárově ulici a malou budovu pro I. stupeň a školní družinu na Erbenově ulici. V blízkosti školy staví všechny linky MHD a nachází se nejblíže autobusovému i vlakovému nádraží. Přibližně čtvrtina žáků dojíždí z vesnic a…

2Soukromá klinika LOGO s.r.o.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vsetínská 527/20, Brno

Soukromá klinika se zaměřením na poruchy komunikace. Soukromá klinika LOGO s.r.o. již od roku 1990 klade důraz na kvalitu poskytovaných služeb, vysokou odbornou připravenost a sledování nejnovějších poznatků v oblasti poruch komunikace.

3Sdružení zdravotnických zařízení II Brno1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří Bezdlužná

V naší poliklinice je poskytovaná specializovaná zdravotní péče pro děti a dospělé a najdete u nás ambulance jako je praktický lékař pro dospělé a praktický lékař pro děti a dorost a alergologie a diabetologie a endokrinologie a gynekologie a chirurgie a interna a kožní i neurologie a oční a…

4PhDr. Marie Vignatiová, psychologická poradna pro děti, dospělé a rodinu

Hlavní činností naší poradny z Brna je diagnostika a vedení problémů osobních a pracovních, problémů výchovných a výukových, potíží v rodinném a partnerském životě či poradenství k volbě studia. Nabízíme psychoanalytické konzultace.

5Hytych Roman, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mrkosova 2437/35, Brno-Židenice Bezdlužná

PhDr. Roman Hytych, Ph.D. - Jako psycholog a psychoterapeut jsem tu hlavně pro ty, kdo zápolí s náročným životním obdobím. Ať už jste se ocitli ve slepé uličce vašich vztahů nebo vás trápí jiný psychický problém, řešením by pro vás mohla být psychoterapie.

6Hrabčíková Karla, PaedDr.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Ruská 2239/10, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Nabízím pochopení, vstřícnost a bezpečné místo pro řešení vašich problémů. Pomohu vám porozumět vaší situaci a rozhodnout se pro řešení, které považujete za nejvhodnější. Nabízim poradenskou činnost a to v oblasti společenských věd i také rozvoje osobnosti.

7PhDr Tomáš Novák - Psychologické poradenství

Nabízím psychologické poradenství a to na bázi vlídné asertivity v manželských a také rodinných problémech. Dále poskytuji rozvodové poradenství a to včetně péče o děti.

8Rehabilitace MUDr. Mertová s.r.o.

Makovského náměstí…, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mudr. Mertová je vynikající odborník v oblasti fyzioterapie. Její lidský přístup a odborné znalosti pomohou Vašemu tělu i duši. Kromě klasické fyzioterapie funguje také jako psychoteraperut, poskytuje balneoterapii, léčebné rehabilitace a také léčbu akupunkturou. Důkazem kvality služeb jsou zástupy…

9Pedagogicko-psychologická poradna Brno (Brno-venkov)4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 232, Židlochovice Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti psychologie a speciální pedagogiky pro děti a studenty.

10Pedagogicko-psychologická poradna Brno4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Zachova 561/1, Brno-Stránice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti psychologie a speciální pedagogiky pro děti, dospělé a i pro náctileté. Dále jsou služby určeny pro rodiče a prarodiče.


Firmy v dalších lokalitách


Psychologické poradenství pro děti v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je k dispozici několik psychologických poradenských center, které nabízejí služby pro děti. Tyto centra jsou vybavena moderními technologiemi a jsou připravena poskytnout dětem a jejich rodinám nezbytnou podporu a pomoc.

Psychologické poradenství pro děti se zaměřuje na řešení různých problémů, jako jsou například:

1. Poruchy učení a chování
2. Deprese a úzkost
3. Poruchy spánku
4. Poruchy příjmu potravy
5. Poruchy pozornosti a hyperaktivita
6. Poruchy vztahů s vrstevníky a rodinou

Psychologické poradenství pro děti se zaměřuje na individuální přístup k dítěti a jeho potřebám. Poradci pracují s dětmi v přátelském a bezpečném prostředí, kde se děti mohou cítit pohodlně a otevřeně hovořit o svých problémech.

Poradci využívají různé terapeutické techniky, jako jsou například:

1. Hovorová terapie
2. Umělecká terapie
3. Hry a aktivity
4. Rodinná terapie

Psychologické poradenství pro děti je důležitou službou, která pomáhá dětem a jejich rodinám řešit různé psychologické problémy. v oblasti Morava jsou k dispozici kvalifikovaní poradci, kteří jsou připraveni poskytnout dětem a jejich rodinám nezbytnou podporu a pomoc.