Psychologické poradenství pro rodiče – Morava

Psychologické poradenství pro rodiče je služba, která pomáhá rodičům zvládat různé situace výchovy dětí. Tato služba je poskytována kvalifikovanými psychologickými poradci, kteří mají zkušenosti s prací s rodinami a dětmi.

1–10 firem z 91 nalezených Filtry

1Základní škola a mateřská škola Prostějov, Kollárova ul. 41 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Kollárova 4, Prostějov Bezdlužná

Škola sídlí blízko středu města, je rozdělena na historickou hlavní budovu na Kollárově ulici a malou budovu pro I. stupeň a školní družinu na Erbenově ulici. V blízkosti školy staví všechny linky MHD a nachází se nejblíže autobusovému i vlakovému nádraží. Přibližně čtvrtina žáků dojíždí z vesnic a…

2Ústav prevence a léčby závislostí A Kluby Brno z. ú.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Křenová 67, Brno Bezdlužná

Nabízíme sociální a psychologické poradenství v oblastech závislost na alkoholu a dále i návykových látkách a hazardní hraní a psychologické ambulantní poradenství forma a to individuální i také rodinné a skupinové. A dále nabízíme rekvalifikační PC kurzy.

3PhDr. Marie Vignatiová, psychologická poradna pro děti, dospělé a rodinu

Hlavní činností naší poradny z Brna je diagnostika a vedení problémů osobních a pracovních, problémů výchovných a výukových, potíží v rodinném a partnerském životě či poradenství k volbě studia. Nabízíme psychoanalytické konzultace.

4Pižlová Zdenka

Nabízíme a děláme protistresového poradenství. Základem našeho vzdělávacího systému je tzv. výcvik praktické sebezkušenostní filozofie.

5Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace14 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sejkorova 2723/6, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace, zastřešuje řadu odborných pracovišť poskytujících sociální služby.

6Hrabčíková Karla, PaedDr.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Ruská 2239/10, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Nabízím pochopení, vstřícnost a bezpečné místo pro řešení vašich problémů. Pomohu vám porozumět vaší situaci a rozhodnout se pro řešení, které považujete za nejvhodnější. Nabízim poradenskou činnost a to v oblasti společenských věd i také rozvoje osobnosti.

7Pedagogicko-psychologická poradna Brno4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Zachova 561/1, Brno-Stránice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti psychologie a speciální pedagogiky pro děti, dospělé a i pro náctileté. Dále jsou služby určeny pro rodiče a prarodiče.

8Psychoprofi s.r.o.1 pobočka

Nabízíme a poskytujeme komplexní péči dětské i také dorostové psychiatrie a psychoterapie dětí i dospělých a dále ještě párovou a rodinnou i skupinovou.

9SPONDEA, o.p.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(38)
Sýpka 1351/25, Brno Bezdlužná

Krizové centrum pro děti a mládež do 26 let, rodinám a příbuzným. Nabízíme diskrétnost, krátkodobý azyl a psychologickou pomoc.

10Modrá linka, z. s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Anenská 10/10, Brno - Staré Brno Bezdlužná

Nonstop linka důvěry, osobní krizová poradna, pomoc rodinám v rozvodu, vzdělávání. Linka důvěry funguje nepřetržitě a obrátit se na ni mohou všichni lidé, kteří potřebují pomoci s obtížnými životními situacemi.


Firmy v dalších lokalitách


Psychologické poradenství pro rodiče v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je možné najít několik míst, kde je tato služba k dispozici.

Co všechno může psychologické poradenství pro rodiče nabídnout?

1. Podpora při výchově dětí - Psychologický poradce může pomoci rodičům zvládat různé situace, jako jsou například problémy s chováním dítěte, náročné období puberty, nebo rozvod rodičů.

2. Poradenství při výběru školy - Psychologický poradce může pomoci rodičům vybrat vhodnou školu pro jejich dítě. Poradce může poskytnout informace o různých školách v oblasti Morava a pomoci rodičům vybrat tu nejlepší.

3. Poradenství při výběru volnočasových aktivit - Psychologický poradce může pomoci rodičům najít vhodné volnočasové aktivity pro jejich dítě. Poradce může poskytnout informace o různých sportovních klubech, hudebních školách, nebo jiných organizacích v oblasti Morava.

4. Poradenství při řešení konfliktů - Psychologický poradce může pomoci rodičům řešit konflikty v rodině. Poradce může poskytnout rady, jak se vyrovnat s konfliktními situacemi a jak najít řešení, které bude pro všechny členy rodiny přijatelné.

5. Poradenství při zvládání stresu - Psychologický poradce může pomoci rodičům zvládat stres spojený s výchovou dětí. Poradce může poskytnout rady, jak se vyrovnat s náročnými situacemi a jak najít způsob, jak si udržet psychickou rovnováhu.

Psychologické poradenství pro rodiče je služba, která může pomoci rodičům zvládat různé situace výchovy dětí. v oblasti Morava je možné najít několik míst, kde je tato služba k dispozici. Psychologický poradce může poskytnout podporu při výchově dětí, poradenství při výběru školy a volnočasových aktivit, poradenství při řešení konfliktů a poradenství při zvládání stresu.