Rodinná poradna – Morava

Rodinná poradna je instituce, která se specializuje na poskytování pomoci rodinám v různých životních situacích. Tato poradna se zaměřuje na řešení problémů, které se týkají vztahů mezi členy rodiny, komunikace, výchovy dětí, ale také na řešení krizových situací, jako jsou rozvody, úmrtí nebo…

1–10 firem z 425 nalezených Filtry

1Prost Hodonín, s.r.o. - projektová a inženýrská kancelář

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 4062/3a, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností pozemních a dopravních staveb. Mezi naše služby patří zpracování projektové dokumentace, vyřízení územního souhlasu, vyřízení stavebního povolení, zastupování stavebníka před úřady, výkon autorského, stavebního a technického dozoru a další služby.

2CHARITA PŘEROV1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Šířava 1295/27, Přerov – Přerov I…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Oblastní charita Přerov poskytuje sociálně-zdravotní služby, humanitární pomoci. Organizace je řazena k složkám Arcidiecézní charity Olomouc.

3Wellness Kuřim s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1257)
Blanenská 1082, Kuřim
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Vodní ráj se čtyřmi bazény, tobogánem, posilovnou, aerobními sály, bohatou nabídkou relaxačních procedur a restaurací.Nabízíme celou řadu služeb pod jednou střechou včetně wellness pobytů. Najdete nás jen 14 km od Brna, ve městě Kuřim.

4Novosedly nad Nežárkou3 pobočky

náměstí Svobody 32/3, Novosedly 182
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Městský úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje město.

5Matiášová Alžběta, Mgr.

Mgr.Matiášová Alžběta - Alternativní medicína. Provozujeme homeopatickou poradnu, nabízíme homeopatii, kineziologii, koičink v odsobním i profesním životě. Pořádáme kurzy domácí homeopatie.

6Ústav prevence a léčby závislostí A Kluby Brno z. ú.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Křenová 67, Brno Bezdlužná

Nabízíme sociální a psychologické poradenství v oblastech závislost na alkoholu a dále i návykových látkách a hazardní hraní a psychologické ambulantní poradenství forma a to individuální i také rodinné a skupinové. A dále nabízíme rekvalifikační PC kurzy.

7ORTEA, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vranovská 51/13, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem protéz horních a dolních končetin. Máme několik druhů protéz podle typu úchopu nebo typu amputace. Dále vyrábíme ortézy pro dolní, horní končetiny a trup. Pomůcky jsou určeny k individuálnímu užití na základě změření klienta. Jsme smluvním partnerem…

8PhDr. Marie Vignatiová, psychologická poradna pro děti, dospělé a rodinu

Hlavní činností naší poradny z Brna je diagnostika a vedení problémů osobních a pracovních, problémů výchovných a výukových, potíží v rodinném a partnerském životě či poradenství k volbě studia. Nabízíme psychoanalytické konzultace.

9Pižlová Zdenka

Nabízíme a děláme protistresového poradenství. Základem našeho vzdělávacího systému je tzv. výcvik praktické sebezkušenostní filozofie.

10Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace14 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sejkorova 2723/6, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace, zastřešuje řadu odborných pracovišť poskytujících sociální služby.


Firmy v dalších lokalitách


Rodinná poradna v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava se nachází několik rodinných poraden, které jsou otevřeny pro veřejnost. Tyto poradny jsou vedeny zkušenými terapeuty a psychologové, kteří mají dlouholeté zkušenosti s prací s rodinami. Poradny jsou vybaveny moderními technologiemi a poskytují klientům individuální přístup.

Rodinná poradna v oblasti Morava nabízí následující služby:

1. Poradenské sezení - klienti mohou navštívit poradnu a konzultovat své problémy s terapeutem. Terapeut pomáhá klientům najít řešení a poskytuje jim podporu.

2. Terapeutické skupiny - klienti se mohou zúčastnit terapeutických skupin, kde se setkávají s lidmi, kteří procházejí podobnými situacemi. Skupiny jsou vedeny terapeutem a mají terapeutický charakter.

3. Poradenské telefonické linky - klienti mohou zavolat na poradenskou linku a konzultovat své problémy s terapeutem. Tato služba je vhodná pro ty, kteří nemohou navštívit poradnu osobně.

4. Poradenské webové stránky - klienti mohou najít užitečné informace a tipy na webových stránkách poradny. Stránky obsahují také kontaktní formulář, kterým mohou klienti kontaktovat terapeuta.

Rodinná poradna v oblasti Morava je otevřena pro všechny, kteří potřebují pomoc s řešením rodinných problémů. Terapeuti jsou připraveni pomoci klientům najít řešení a poskytnout jim podporu v těžkých situacích.