Manželská, partnerská poradna – Morava

Manželská a partnerská poradna v oblasti Morava je místem, kde se lidé mohou obrátit s problémy v jejich vztazích. Poradna nabízí individuální i párové konzultace s odborníky v oblasti psychologie a terapie.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1Ústav prevence a léčby závislostí A Kluby Brno z. ú.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Křenová 67, Brno Bezdlužná

Nabízíme sociální a psychologické poradenství v oblastech závislost na alkoholu a dále i návykových látkách a hazardní hraní a psychologické ambulantní poradenství forma a to individuální i také rodinné a skupinové. A dále nabízíme rekvalifikační PC kurzy.

2Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace14 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sejkorova 2723/6, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace, zastřešuje řadu odborných pracovišť poskytujících sociální služby.

3PhDr Tomáš Novák - Psychologické poradenství

Nabízím psychologické poradenství a to na bázi vlídné asertivity v manželských a také rodinných problémech. Dále poskytuji rozvodové poradenství a to včetně péče o děti.

4GYNPRIVAT, spol. s r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Masarykova 506/37, Brno-město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší gynekologické ordinaci léčíme močové inkontinence u žen moderní ambulantní metodou TVT Ajust a jedná se o miniinvazivní zákrok při operativním řešení stresové inkontinence. Provádíme preventivní vyšetření a předepisujeme hormonální antikoncepci.

5Lékárna pod Klajdovkou

4.1
★★★★★
★★★★★
(11)
Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní lékárenskou péči s poradenstvím. U nás vám změříme krevní tlak, hmotnost a výšku na přístroji CORAZON. Najdete zde široký výběr dermatologické kosmetiky, vlasové péče značek VICHY, EUCERIN a ortopedickou obuv SANTÉ. Partnerská lékárna GS, Walmark, EUCERIN. Prodej léků na

6MUDr. Jiří Čalkovský

2.4
★★★★★
★★★★★
(13)
Sovova 1436/7, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Provozujeme ordinace andrologie a gynekologie. Provádíme léčbu sexuálních dysfunkcí , impotence , frigidity, včetně poruchy erekce a ejakulace a léčbu neplodnosti.

7SPONDEA, o.p.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sýpka 1351/25, Brno Bezdlužná

Krizové centrum pro děti a mládež do 26 let, rodinám a příbuzným. Nabízíme diskrétnost, krátkodobý azyl a psychologickou pomoc.

8Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno,…

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Veslařská 345/246, Brno Bezdlužná

Diagnostické zařízení pro mládež ve věku 15 až 18 let přijatých na základě soudního rozhodnutí.

9Modrá linka, z. s.

Nonstop linka důvěry, osobní krizová poradna, pomoc rodinám v rozvodu, vzdělávání. Linka důvěry funguje nepřetržitě a obrátit se na ni mohou všichni lidé, kteří potřebují pomoci s obtížnými životními situacemi.

10Pedagogicko-psychologická poradna Břeclav, příspěvková organizace1 pobočka

Bří. Mrštíků 2131/30, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pedagogicko-psychologická poradna Břeclav. Zatímco standardní služby poradny jsou klientům poskytovány zdarma, nadstandardní služby jsou hrazeny klienty. Doplňková činnost slouží k lepšímu využití odborného potenciálu pracovníků poradny, nesmí však být realizována na úkor její hlavní činnosti. Ceny…


Firmy v dalších lokalitách


Manželská, partnerská poradna v lokalitě Morava – detailní popis

1. Služby poradny
Poradna poskytuje širokou škálu služeb, které jsou přizpůsobeny potřebám klientů. Mezi nejčastější patří:
- Individuální konzultace s psychologem
- Párové konzultace s terapeutem
- Rodinné terapie
- Skupinové terapie
- Semináře a workshopy zaměřené na rozvoj vztahů

2. Odborníci
Poradna spolupracuje s kvalifikovanými odborníky v oblasti psychologie a terapie. Všichni terapeuti mají dlouholeté zkušenosti s prací s lidmi v různých věkových kategoriích a s různými problémy v oblasti vztahů.

3. Pro koho je poradna určena
Poradna je určena pro všechny, kteří mají problémy v partnerských nebo manželských vztazích. Může se jednat o páry, jednotlivce, rodiny, ale i o lidi, kteří se chtějí připravit na budoucí vztahy.

4. Jak probíhá terapie
Terapie v poradně je založena na individuálním přístupu ke každému klientovi. Terapeuti se snaží porozumět konkrétním potřebám a problémům klienta a navrhnout mu vhodné řešení. Terapie může probíhat formou rozhovoru, cvičení, her nebo jiných aktivit.

5. Jak se objednat
Objednání na konzultaci je možné telefonicky nebo e-mailem. Klienti si mohou vybrat konkrétního terapeuta, se kterým chtějí spolupracovat. Poradna nabízí i možnost online konzultací.

Manželská a partnerská poradna v oblasti Morava je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zlepšit své vztahy a najít řešení svých problémů. Díky individuálnímu přístupu a kvalifikovaným odborníkům je poradna schopna pomoci každému klientovi najít cestu k lepšímu a spokojenějšímu životu.